Bikini Bölgesi Tüyleri Almanın Pratik Yolları

Bikini Bölgesi Tüyleri Almanın Pratik Yolları
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

Bikini bölgesi tüyleri almanın pratik yolları nelerdir ? Bikini bölgesi tüyleri birçok insanın korkulu rüyalarından bir tanesidir. Bikini bölgesinde ki tüyler çıkınca düşünür dururuz çünkü birçoğumuz yoğun bir hayat temposu içinde yaşamaktayız ve o kılları en pratik ve hızlı şekilde nasıl alacağımızın yollarını ararız. Eğer sizde bikini bölgesindeki tüylerinizden kurtulmanın pratik yollarını arayanlardansanız bu yazımız sizler için hazırlandı. Çünkü biz sizler için bikini bölgesi tüyleri almanın pratik yollarını araştırdık ve en kolay, en pratik ve en hızlı çözüm yollarını bulduk. Şimdi sizlerde madde madde paylaşacağız bu yöntemleri.

  • Tüy dökücü krem kullanmak: Bu yöntem en kolay ve en hızlı yollardan bir tanesidir. Yaklaşık olarak 10 dakikanızı alır ve kısa sürede bikini bölgesindeki tüylerin tamamından kurtulmuş olursunuz. Ağrısız ve hızlı bir yöntemdir yalnız haftada 2-3 defa kullanmanız gerekebilir geçici ama etkili bir yöntemdir.
  • Jilet bıçağı kullanmak: Bu yöntemde çok kolay ve pratik bir yöntemdir. Yaklaşık 5 dakikada tüylerinizden kurtulmanızı sağlayan bir yöntemdir. Burada ince bir detay vardır oda şudur ki kıllarınızı alırken çıkış yönlerini tespit etmelisiniz ve jilet bıçağını yukarıdan aşağıya doğru uygulayın bu şekilde daha pürüzsüz bir bikini bölgesine sahip olursunuz.
  • Beyaz eldiven kullanmak: Genelde hastanelerde kullanılan beyaz eldivenler bikini bölgesi tüylerini almada çok pratik bir yöntemdir. Hızlı ve kısa sürede tüylerinizden kurtulabilirsiniz ve bu yöntem tüylerinizin daha geç çıkmasını sağlar.
  • Hazır ağda kullanmak: Bu yöntemde çok pratik ve hızlı yöntemlerden bir tanesidir. Aldığınız hazır ağdayı eliniz de 1-2 dakika sürterek ısıtıp hemen kullanabilirsiniz bu şekilde tek seferde tüyler alınmış olur fakat kılları çıkış yönüne doğru almanız lazım ve bölgenin üstünde 3-4 dakikadan çok bekletmemeniz gerekiyor.

Bikini bölgesi tüyleri almanın pratik yolları nelerdir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git