Bikini Bölgesi Ağdası Nasıl Yapılır?

Bikini Bölgesi Ağdası Nasıl Yapılır?
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 57 kez okundu.

Bikini bölgesi ağdası nasıl yapılır ? Kadınların korkulu rüyası haline gelen bikini bölgesindeki istenmeyen tüyler nasıl yok edilebilir? Bu tüylerden kurtulmanın çeşitli yolları var ama özellikle ağda kullanımı araştırmalara göre bayanlarımızın en son tercih ettiği yoldur. Fakat geçmiş zamanlarda bayanlarımızın bu kadar imkana sahip olmadığı göz önüne alındığında ağda kullanımının daha yaygın olduğu görülmektedir ki artık ağda kullanımı daha kolay.

Şekerli yapış yapış can yakan ağdalar yerine kullanımı daha kolay ve can yakmayan ağdalar var. Sevgili bayanlar ağda kullanmaktan korkmayın. Canınızın yanacağı ya da zaman kaybetmek uğraşmak gibi düşüncelere kapılmayın. Ağda yapmak artık çok kolay. Şuanda alışveriş merkezlerinde ya da herhangi bir kozmetik mağazasında yaygın olarak satılan birden fazla ürün mevcuttur. Bu ürünlerin öncelikle sağlıklı olanlarını seçmenizi tavsiye ederim.

 

Ağda yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Bunlardan en önemlisi öncelikle cildinizin yıpranmasını engellemektir. Bu amaçla hazırladığınız ağdanızı öncelikle küçük bir bölgenizde deneyin. İlk olarak canınızın yandığını ya da onu oradan nasıl çıkartacağınızı düşünüp endişeye kapılabilirsiniz. Fakat durum hiçte zannettiğiniz kadar ciddi değil emin olun. Tüylerinizin tersi yönünde yapıştırdığınız ağdayı ani bir hareketle çekin. Hafif bir kızarıklık olacaktır ve ardından tekrar aynı uygulamayı yapın. Bunu ikinci defa yapmanızda sıradan bir bikini temizliği kadar rahat hissedeceksiniz. Ve emin olun memnun kalacaksınız. Fakat alt bölgelerinizde cildinizin daha hassas olduğunu düşünüyorsanız acele etmeyin.

Yine tüylerinizin tersi yönünde yapıştırdığınız ağdayı aniden çekin. Bunu yaparken bir elinizle ağdayı çekerken diğer elinizle ağdayı yapıştırdığınız bölgeyi gerdirin. Bu hem canınızın yanmasını engeller hem de bikini bölgenizin daha temiz olmasını sağlar. Ağda işleminizi tamamladıktan sonra biraz ılık bir suyla bikini bölgenizi temizleyin. Eğer ki kızarıklık ya da hafifi bir morarma görürseniz korkmayın. Gayet doğaldır. Bu işlemlerden sonra bikini bölgenizin tabiri caizse bebek poposu gibi olduğunu fark edecek ve daha önce ağda kullanmadığınıza pişman olacaksınız. Bizden söylemesi…

Bikini bölgesi ağdası nasıl yapılır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git