Bebek Bezi Modelleri

Bebek Bezi Modelleri
16 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 577 kez okundu.

Bebeklerin ihtiyaçları arasında yer alan bebek bezleri bir çok ebeveyn tarafından uzun araştırmalar tarafından seçilerek kullanılmaktadır. Bu açıdan bebek bezi markaları da anneler gibi düşünerek kendilerini geliştirmekte ve yeniliklerle bebek sağlığını korumaktadır. Bu açıdan ülkemizde yer alan belli başlı markaları sizler için araştırdık ve özellikleri ile anne adaylarının bilgilendirilmesine bir nebzede olsa katkımız olsun istedik.

Bebek Bezi Çeşitleri Nelerdir ?

bebek-bezi-modelleri
Huggies Bebek Bezi

Ünlü bir markanın ürettiği Huggies bebek bezleri kendini yenileyerek bebeklerin ciltlerinin nefes alan bir bezle rahat etmelerine imkan veriyor. Özellikle bir ilke imza atarak yeni doğan ve yeni doğan sonrası bebekler için, doğal ve saf maddeden üretilen pamuksu yapısı ile oldukça da yumuşak bir yüzeye sahip. Yumuşak pamuksu yüzeyi, esnek yan bantları, nefes alan dış yüzeyi ile pişik ve tahrişi engellerken, bebeğin cildinin kuru kalmasını sağlarken dışa sızmasını da önlemekte. Bebeklerin hassas ciltlerine yumuşak bir dokunuş ile yaklaşan Huggies bebek bezleri yeni doğandan 16+ kg. a kadar bedenleri bulunmaktadır.

bebek-bezi-modeli-Prima Premium Care

Seçenekler arasında isminden en üst sıralarda bahsettiren ve kalitesinden ödün vermediği gibi bebeklerin ciltlerini düşünerek tüm özellikleri ile yeniden donatılarak annelerin içleri rahat kullanıma hazır hale getiren Prima Premium Care yer almaktadır. Özellikle katmanlı tabakası ve göbek bağı oyuntusu ile özel bir file ile kaplı olan prematüre bebek bezleri küçük bedenlerine uyumlu ve kuru kalan ciltleri için özel tasarlandı.

Prima Bebek Bezi

Bebek bezi seçiminin önemli oluşuna dikkat ederek özellikle bebeklerin altlarının ıslandığı zaman kuru kalması ve cildini bu halde iken korumasıdır. Bu bebek gelişimi açısından da önemli bir etkendir. Prima bebek bezleri ile bebeğinizin cildini kuru tutmak ve onun rahat uyku uyuyarak gelişimine katkıda bulunmak mümkün. Beş katlı tabakadan oluşan bebek bezi ıslaklığı diğer tabakalara ileterek içine hapseder ve yüzeyin yumuşak ve kuru kalmasını sağlar. Esnek yan bantları sağlam cırtları ve nefes alan dış yüzeyi ile bebeklerin rahat etmelerine imkan sağlar. Yeni doğan bebeklerden aktifleşerek hareketlenen bebeklere kadar 0-2 kg dan başlayarak tuvalet alışkanlığı öğretilene kadar kullanılabilecek bedenlerine de sahiptir.

bebek-bezi-modeli
Molfix Bebek Bezi

Bir gülüşüne dünyayı değişmediğimiz bebeklerim için 4*4 uyum özelliği ile üretilen Molfix bebek bezleri de onların gülüşlerini sağlamak için konforlu ve 4*4’lük uyumlu yapıya sahip olacak şekilde tasarlandı. Daralıp genişleyen esnek yan bantları ile uyumu yakalarken, ekstra yeşil emici tabakası ve inceltilen yumuşak yapısı ile ciltlerine kuru veriyor, sağlam cırtlı bantları ile kontrolü kolaylaştırıyor, daraltılmış bacak arası mesafesi ile bebeklerin bedenlerine uyumu sağlarken özgürce hareket etmelerine imkan veriyor bu özellikleri dışında tekstil dış yüzeyi ile dış ortamdan aldığı havayı içeri verirken nemli havayı dışa vererek daha fazla kuruluk oluşmasına imkan saplayan özellikleri ile bebeklerin gün boyu kuru kalarak ciltlerine konforlu bir dokunuşu amaçlıyor.

bebek-bezi-model
Canbebe Bebek Bezi

Can bebe bebek bezleri ise uygun fiyatına rağmen kalitesiyle de annelerin olduğu kadar bebeklerinde yüzlerini güldüren bir marka. Yenilenerek bir çok markayla boy ölçüşür duruma gelen can bebe mükemmel kuruluk ve bebeklerin hassas ciltlerini koruma imkanlarını geliştirdi. Canbebe Comfortdry bebek bezlerinin yenilikleri içinde tekstil dış yüzey ile bebeğin cildinin hava alması sağlanarak pişik oluşumu engellenmekte. esnek yan bantlarının daralıp genişlemesi ve selülozlu emici yapısı ile daha çok kuruluk hedeflerken bebeklerin hassas ciltlerinin de en iyi şekilde korunmasını sağlıklı gelişimleri için kaliteli uyku uyumalarına olanak sağlıyor. Deneyimleri ile yenilenen yapısında yumuşak iç ve dış yüzeylerindeki yumuşak dokusu ve core wrap tabakası ile pişik oluşumunu engelleyen dokusu esnek yan bantları, sağlam cırtları ile bebeklerin rahat etmesini ve özgürce hareket olanağı sağlıyor. 2 farklı tasarımı ile renk renk dış yüzeyleri gülen bebekler ve gönül rahatlığı içinde olan anneler demek olduğunu biliyor. Farklı bedenleri mevcut olan canbebe yeni doğandan hareketlenip 16+ kg’a kadar kullanılabilecek şekilde üretilmiştir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git