Başak ve Yengeç Burç Uyumu

Başak ve Yengeç Burç Uyumu
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 497 kez okundu.

Başak burcu ve yengeç burcu uyumu nasıldır ? Başak ve yengeç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başak Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Toprak grubu başak ve su grubu yengeç ikilisi daima iyi anlaşırlar. Birlikte oldukça uyumlu olan toprak ve su gruplarından başak ve yengeç burçları muhteşem aşkı beraber yakalayacaktır. Eğer bir başak burcu yengeç burcuna ilgi duyuyorsa, onun için doğru kişiyi bulmuş olabilir. Bu nedenle yengeç burcu, partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Başak burcu çalışkanlığı ve azmi ile yengeç tarafından oldukça takdir edilecek ve onu kendisine hayran bırakacaktır. Hem yengeç burcu hem de başak burcu, ailesine ve ev hayatına oldukça düşkündür. Dolayısı ile bu ikilinin beraberliklerinin evlilik ile sonuçlanması kesinlikle olağan karşılanacaktır. Yengeç romantik tavırları ve sahiplenici davranışlarıyla sevgilisini etkilemeyi çok iyi bilir.

Başak ise yengeç burcunun romantik tavırları karşısında eriyecek ona hayran kalacaktır. Astroloji dünyasının en uyumlu çiftlerinden biri başak ve yengeç burçlarıdır. İkisi de anlatmayı ve dinlemeyi sever. Her ikisi de aşka bağlı burçlardır.başak burcu oldukça çalışkan bir burçtur ve yengeç de birlikte olduğu kişiyi her zaman korur ve destekler. Yengeç burcu duygusallığı ile tanınmaktadır ve başak burcunun çok hoşuna gidecek ve daha ilk başta ondan çok etkilenecektir.bu ilişkide daha baskın olan taraf başak burcudur. Ancak çok titiz olan başak burcunun dikkat etmesi ve biraz çenesini tutması gerekmektedir. Çünkü başak burcu eleştirmeyi çok sevmektedir. O kadar ince eleştiriler yapar ki yengeç burcunun kalbini kırabilir ve bunu telafi etmek oldukça zor olacaktır. Yengeç burcu kıskançtır. Başak burcu ise sınırlanmaya hiç gelemez. Bu yüzden başak burcu kısıtlamayı sevmez. Yengeç burcunun da duygularını kontrol altına almayı öğrenmesi ve partnerini güvenmesini bilmesi gerekir.

Yengeç burcu çok evcimendir ve ailesine oldukça düşkündür. Bu yüzden onunla anlaşmak için önce ailesiyle iyi anlaşmanız gerekir.bu durum ilerleyen dönemlerde başak burcunun rahatsız edebilir.bu durumda her iki tarafın da birbirine karşı daha dikkatli davranması gerekiyor. Yengeç burcunun duygusallığını bırakıp başak burcu ile aşk ve romantik dolu bir ilişki yaşaması gerekmektedir. Çünkü ancak bu şekilde mutlu olur. Başak ev konularında oldukça titizdir. Bu yüzden evcimen olsa dahi bu kriter yengeci biraz sıkabilir. Bu konuları beraber anlaşarak aşabilirlerse, çok mutlu bir birliktelik onları bekliyor olacaktır. İkisi de sosyal ve kültürel yönden birbirlerini tamamlar.

Başak ve Yengeç Aşk Uyumu

Peki, başak yengeç aşk uyumu nasıl ?

Başak burcu ve yengeç burcu birbirlerine oldukça uygun iki burçtur. Başak burcu tüm duysal ve ilgi açlığını yengeç burcu ile giderebilir. Birbirlerine olan zıt karakterleri sayesinde ilişkilerinde bir sorun yaşanmaz ve hatta aksine daha uzun bir birliktelik yaşamalarına sebep olur. Başak burcu insanı ilişkisinde sadece aşka değil arkadaşlığı da oldukça önem verir. Çünkü aslında iyi bir ilişkinin temelinde aslında iyi arkadaşlık yatıyordur onun için. İşte bu yüzden bu noktada yengeç burcu ve başak burcu için birbirlerine hem çok iyi bir eş hem de çok iyi bir arkadaş olabilir. Aslında iki burç da aralarındaki bazı sorunları aşmayı başarabilirler ise çok mutlu ve uyum dolu bir çift olabilirler. Yengeç burcu, başak burcunun aradığı ve her zaman yaşamak istediği bir partnerdir. Yani başak burcu aradığı her şeyi çok rahat bir şekilde yengeç burcunda bulabilir. İkisi beraber en kötü günlerinde bile birbirlerine destek olurlar ve hiçbir şekilde zorluklara karşı pes etmezler. Özellikle sevdikleri için her şeyi yapmayı göze alabilirler. Başak burcunun güçlü bir burç olması dolayısıyla her zaman ayakları yere sağlam basacaktır. Birbirleri için bazı şeylerden fedakarlık yaparlarsa oldukça uyumlu bir çift olacaklardır.

Başak ve Yengeç Evlilik Uyumu

Peki, başak yengeç evlilik uyumu nasıl ?

Evlilikte başak mantıklıdır, yengeç burcu ise duygusal. Yengecin bu duygusal yapısına, başak burcu değer ve önem verirse ilişki daha uzun süreli olacaktır. Nadiren de olsa yengeç ve başak burçları arasında çok uyumlu bir ilişki olmayabilir. Yengeç burcu duygusal, hassas ve romantiktir. O her zaman derin duygulara sahiptir. Yengeç çok ince ruhlu bir insan olduğundan çevresindeki her şeyi ve herkesi düşünür. Aksine başak burcu insanı tam tersi bir karakterdedir; akıllı, mantıklı, olaylara gerçekçi bakan ve duygusallığını fazla belli etmeyen bir karaktere sahiptir. Hayata karşı bir duruşu vardır ve kolay kolay bunlardan taviz vermek istemez. Her duruma ve olaya karı disiplinli ve düzenlidir. Her şeyin bir plan ve program içinde olmasını ister.

Kararları daima mantık çerçevesi içindedir. Asla kalbi tarafından yönetilmek istemez. Olaylara karşı farklı bakış açıları nedeniyle iki tarafın birbirini anlaması zordur. Ayrıca başak burcunun olaylara karşı tutumu yengeç burcuna biraz sert gelebilir. Başka bir deyişle, başak burcunun bakımlı ve güzel fiziğiyle yengeç burcunun fazlasıyla güzel etkileyecektir.. Başak ve yengeç birbirlerini kısa sürede etkileyeceklerdir. Ancak ilişkinin uzun süreli olması durumunda bu ikili arasında iletişim kopuklukları olacaktır. İkisi de evine özen gösterir ve çocuk sahibi olmayı isterler.

Başak ve Yengeç Cinsel Uyumu

Peki, başak yengeç cinsel uyumu nasıl ?

Bu ikilinin cinsel uyumu oldukça iyidir. Yengecin cinsel hareketliliği başak burcunu biraz zorlayabilir. Her ikisi de sağlamcı olduklarından seks hayatındaki oyunlar her ikisinin de hoşuna gider. Tutkulu ve heyecanlı bir cinsel yaşantıyı severler. Yengecin ateşli oluşu başağın cinsellik anlayışıyla bağdaşır. Bu ikili daima tutkulu ve evcimendir. Bu yüzden kolay kolay evden dışarı çıkmazlar ve yatakta da birbirleriyle yetinirler. Başak yumuşak davranarak yengecin sorunlarını çözer. Yengeç de ona nazik davranır. Yani sonuç olarak, bu ikili hem duygusal yönden hem de cinsel birliktelik açısından uyumludur. Seks yönünden yengeç daima arzuludur. Başak burcu ise içindeki tutkuyu partneri tarafından dışarıya çıkarmasını ister. Birbirlerini anlamaları oldukça az bir zaman alacaktır.

Başak burcu ve yengeç burcu uyumu nasıldır ? Peki, başak yengeç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git