Başak ve Terazi Burç Uyumu

Başak ve Terazi Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 112 kez okundu.

Başak burcu ve terazi burcu uyumu nasıldır ? Başak ve terazi uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başak Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Başak-terazi burçlarının uyumları her alanda uyum gösterir. Tek tük sorunlar yaşayıp, bunların altından kalkabilmektedir. Bunu daha net bir ifade ile görebilmek için, her iki tarafın da ayrıca araştırılması gerekir. Terazi burcunu, kadını ve erkeğini ayrı olarak, başak burcunu da aynı şekilde araştırarak gözlemlemek mümkün.
Öncelik olarak terazi burcu, tembel, üşengeç, kararsız, zaafiyetleri olan, zayıf karakterli, aklı çabuk çelinen, zayıf iradeli, adalet duygusu yüksek, tarafsız, sevecen ve uyumlu bir insandır.

Kadını, erkekler tarafından çabuk fark edilen, cezbedici bir güzelliği olan, tavırları ile çekici olan, rahatına düşkün, kendi modasını kendi yaratan, modayı takip etmektense rahat olduğu parçaları kullanan, hoş sohbet, güler yüzlü, maddiyata değer veren, her şeyin en iyisini isteyen, diplomatik, kendine güvenen, etkileyici ses tonu olan bir yapıya sahip iken, erkeği daha uyumlu, kendi çapında bir hayatı olan, sadelikten yana olan, rahatlığı yaşamını kaliteli geçirmek için isteyen, adil, ikna kabiliyeti yüksek, konuşkan, ağır başlı, duygusal, dürüstlüğe önem veren, hayatındaki herkesi buna dikkat ederek seçen titiz ve merhametli bir yapıya sahiptir.

Terazi kadını ve erkeği birbirinden çok farklıdırlar. Ortak olan tek yanları, ortam içinde çabuk fark edilmeleri, aynı zamanlarda doğmuş olmaları, iyi bir konuşmacı olmaları ve etkileyici olmalarıdır. Bunların dışında ortak yanları olmayıp terazi kadını erkeğine göre daha maddiyata bağlı, ortam içinde fark edilmek isteyen , popülariteye meraklı bireylerdir. Erkekleri kadınına göre neredeyse ters bir çizgide ilerlemektedir.

Diğer burcumuz olan başak burcu ise, disiplinli, planlı, dürüst, gezmeyi ve eğlenmeyi kendine göre seven, düşünceli, kıskanç, sahiplenme iç güdüleri oldukça yüksek, temiz, bakımlı, kendilerine düşkün, ailelerine düşkün fakat onlardan bağımsız, kendi kararlarını alan, kafasına göre yaşayan, sivri dilli, sözünü sakınmayan, yapıcı, dilerse eğer çok kırıcı olabilen, hayatlarında hedef edinen, intikam almaktan hoşlanan, öz verili ve öz güvenleri yüksek bireylerdir.

Başak kadını, başarıyı seven, ilgi görmekten hoşlanan, aklına koyduğunu yapan, sorumluluk sahibi, istemediği hiçbir şeyi yapmayan, duygusal , temiz, planlı, hoş sohbet, tatlı dilli, komik, zekice esprileri olan, kadınsı ses tonu olan bir yapıya sahip iken, erkeği, daha kuralcı, hayatı hedeflerini koyarak yaşayan, öncelikleri olan, bunları sağlamadan asla başka bir şey için adım atmayan, güler yüzlü, geleneklerine bağlı, itaatkar, sorumluluk sahibi, güce karşı sempatisi olan, lider ruhlu, vasıflı bir karaktere sahiptirler. Asla pes etmezler. En kötü olaydan dahi bir ders çıkararak hareket ederler. Kendine sınırlar çizerek hayatı belirlediği şekilde yaşayan hassas bir yapıya sahiptirler.

Başak ve Terazi Aşk Uyumu

Peki, başak terazi aşk uyumu nasıl ?

Başak burcu erkeği ile terazi burcu kadınının aşk uyumları oldukça pozitif bir şekilde seyreder. Fakat bu demek değildir ki sorunsuz bir sevgililik dönemi geçirirler. Terazi kadınının, uçsuz bucaksız hayalleri, yükseklerde olması, her şeyin en iyisini istemesi, maddiyata olan düşkünlüğü, giyimine olan düşkünlüğü ve aşırı samimi konuşma şekli , başak erkeği için sorun teşkil eder. Bunlar için tartışmalar meydana gelebilir. Eğer terazi kadını tevazu gösterir ise sorun ortadan kalkar. Kendi geleneklerine ve aile yapısına bağlı olan başak erkeği, kendi yaşam tarzı dışındaki bir yaşamı asla benimsemezler. Ayrıca sadece bu nedenle değil, özü itibariyle kıskanç olan Başak erkeği bunları sorun edebilir.

Eğer partner olan taraflar başak kadını ile terazi erkeği ise daha az tartışmaların yaşandığı ve daha fazla uyumun olduğu bir aşk hikayesi yaşarlar. Terazi erkeği gerçekten sevdiği ve hoşlandığı kadına uyumlu yaşayan, ilgi göstermekten çekinmeyen, tutkulu ve sürprizli bir aşık olur. Başak kadını kibar ve narin yapılı olsalar da, aşırı sevgi gösterilmesinden rahatsız olurlar. Özelliğini kaybedip sıradanlaştığını düşünürler. Bu nedenle onları etkilemek isteyen terazi erkeği tutkusunu biraz gizlemeli ve daha anlamlı ve özel sürprizler hazırlamalıdır. Bunun dışında birbirine saygı gösteren uyumlu bir çift olurlar.

Başak ve Terazi Evlilik Uyumu

Peki, başak terazi evlilik uyumu nasıl ?

Evlenen taraflar başak erkeği ile terazi kadını ise evlilikte tutkunun, hareket ve aksiyonun olduğu bir evlilik olur. Fakat terazi kadını aşırı kısıtlanmaktan ve sürekli kıskanılmaktan rahatsız olur. Eğer başak erkeği bu tavrını törpülemez ise, özgürlüğüne düşkün terazi kadınında sevginin bitmesine neden olabilir. Ve daralmaya gelmeyen terazi kadını hiç düşünmeden evliliği sonlandırabilir. Başak erkeği için de terazi kadının rahat tavrı, bitmek bilmeyen istekleri ve giyim tarzı sorun olur her daim. Sevdikleri için onlara karışır ve kısıtlarlar. Fakat bunun sürekli olması başak için can sıkıcı bir hal yaratabilir.

Terazi kadını kendisine güven duyulmasını ve sevginin kendisine hissettirilmesini ister, başak erkeği de sözünün dinlenmesini, eşinin ona sadakatini sunmasını ister. Karşılıklı olarak dikkat edilir ise her iki tarafta müthiş bir ebeveyn olma potansiyeli taşır. Ve evlilikleri sorunsuz ilerleyebilir. Şayet beraber olan taraflar Başak kadını ile terazi erkeği ise çok nadiren sorun yaşarlar. Terazi erkeğinin kararsız ve zayıf yapısı, herkese çabuk inanması başak kadınının canını sıkar. Çok çabuk kırılabilen ve duygusal olan terazi erkeği güçlü ve kararlı başak kadını ile sadece bu huylar nedeniyle tartışmalar yaşar. Fakat bunlar çok uzun sürmez. Karşılıklı uyumun olduğu bir evlilik olur.

Başak ve Terazi Cinsel Uyumu

Peki, başak terazi cinsel uyumu nasıl ?

Başak kadını ile terazi erkeği güçlü seks partnerleridir. Terazi erkeği pek belli etmese de sekse karşı oldukça zaafiyeti olan bir yapıdadır. Normal hayatındaki sessiz ve sakin tavrı, cinsellikte ortadan kaybolarak en edepsiz adama dönüşür. Bu durumdan hoşnut olan başak kadını aynı şekilde karşılık verir. Erkek kendi ihtiyacını giderdikten sonra sırtını dönüp uyur. Ama bu durum başak kadınının partneri için kesinlikle mümkün değildir. Her iki tarafta ön sevişmelerden daha çok zevk alır. Onlar için, sadece sevişmek için cinsellik başlar.

Eğer beraber olan taraflar başak erkeği ile terazi kadını ise beraberliklerde özelliği isterler. Yani önceden yapılan hummalı bir hazırlık vardır. Önceden bir tarih veya bir zaman belirlenir. Her iki tarafta büyük bir heyecanla o an için hazırlanır. Bazen güzel bir akşam yemeği, bazen çılgın bir Fantezi, bazen de kapı açılır açılmaz birden başlayan bir cinsel beraberlik yaşanır. Her iki taraf da tutkuyu özü itibariyle yaşadıkları için, bunu cinselliğe de yansıtırlar. Her iki tarafın ağır başlı ve çekingen tavrı cinsellik için söz konusu bile olmaz.

Başak burcu ve terazi burcu uyumu nasıldır ? Peki, başak terazi uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git