Başak ve Koç Burç Uyumu

Başak ve Koç Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 354 kez okundu.

Başak burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Başak ve koç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başak Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Başak-koç burçlarının birbirine uyumu kuru fasulye ile pilavın uyumu kadar mümkün ve güzel bir uyumdur. Tamamen birbirine uyum sağlayan, leb demeden leblebiyi anlayan karşılıklı anlayışın olduğu burçtur. Çoğu astroloji yazı ve kaynaklarında pek ihtimal verilmese dahi, bu iki burcun uyumu gayet mümkündür. Özellikle başak kadını açısından. Eğer başak kadını ile koç erkeği bir araya gelirse gezegenlerin uyumu gözle görülür bir şekilde fark edilir.

Dışarıdan bakıldığında anlaşılmaz ve karmaşık gelebilirler çoğu kişi için. Fakat, kendi içlerinde iyi anlaşırlar. İki dost olmayı her zaman başarırlar. Genellikle ayrılıkların ardından dost kalmak , çok az kişinin başarabildiği bir şey. Oysa başak kadını ile koç burcu erkeği her daim dost kalabilme yeteneğine sahip. Üstelik ilişki süresi boyunca da. Sadece sevgililik değil, iş, normal yaşam, evlilik ve cinsellik gibi aklınıza gelebilecek birçok konuda farklılıkların bir araya gelmesinin bir örneğidirler. Uyuşmaz gibi görünen karakteristik özellikler, her iki burcu birbirine bağlar.

İş hayatında, iş arkadaşlarınız ile anlaşmak da önemlidir. Eğer doğru ve uyumlu bir iş arkadaşınız yok ise, günlük rutin yaşamınızın çoğu sinir ve stresli geçer. Bu yüzden de aile, aşk ve hatta cinsel yaşamınız dahi etkilenebilir. İşte bu noktada şunu belirtmek gerekir. Başak ve koç burçlarına sahip bireyler, iş hayatında olumlu birliktelikler yaşar. Başak burcu biraz üşengeç bir yapıya sahip olduğundan ve koç burcu da çabuk sinirlenen mükemmelliyetçi yapısı ile çatışabilir. Fakat bu uzun sürmez. Bir tarafın esprili yaklaşımı ile unutulur hemen. Peki bu burçların özel bir bağı olursa uyumları nasıl olur? Aşkta başarılı bir uyum yakalarlar mı? Evlilik ve cinsel uyumları nasıldır? Gibi sorular ile aklınız meşgul oluyor ise, mutlaka bunların ayrı ayrı değerlendirmelerini araştırın. Bu nedenle sırası ile başak ve koç uyumu.

Başak ve Koç Aşk Uyumu

Peki, başak koç aşk uyumu nasıl ?

Zarif bir duruşu, bakımlı hali, titiz yaşamı ve hayata karşı tavrı ile dikkatleri üzerine çeken başak kadını, eğer inatçılığın sıradan bir tavra, mükemmelliyetçi anlayışın hayat felsefesine ve tutkunun da vücut bulmuş hali olan koçlar ile beraber olacak ise uyumları mümkündür fakat karşılıklı olarak bazı noktalar dikkate alınır ise.

Koç erkeği daima mükemmelliyetçidir ve kusursuzluğu arar. Bulana kadar denemekten yılmaz. Kısaca inatçıdır da denilebilir. O vazgeçmeden sizin ondan vazgeçmeniz pek mümkün değil. Şeytan tüyü olduğundan tatlı dili ile kadınları etkisi altına alır hemen. Bu nedenle de size aşık olup olmadıklarından emin olmanız neredeyse imkansız. Annesine düşkün, duygusal fakat bunu asla belli etmez. Karşısındaki kadına yüzde yüz güvenmeden kendisiyle alakalı hiçbir detay paylaşmaz. Garantici de denilebilir pekâlâ. Başak kadını ile biraz yorucu bir aşk serüveni yaşarlar.Fakat her anı aksiyon, her anı sevgi ile. Bu başağın veya koç’un farketmeksizin, sevgisini göstermesi ile oluşur. Oldukça uyumludurlar fakat hep tartışmalar yaşanır.

Koç erkeğine güven aşılamak, onu sevginize inandırmak oldukça zordur. İnatçılıkları sayesinde beraber kalmayı başarabilirler. Başak kadını sevgisini sonsuz sunar. Koç, içten içe inansa da asla belli etmez inandığını. Bu durum bir yandan hoşuna gider, bir yandan da bağlanmaktan korktuğu için bunu hissettirmez. İlk adımı o atar, ilişkiyi o başlatır fakat bu şekilde de davranan da yine kendisi olur. Güvensiz tavrı başağı yıldırmaz. Bu nedenle de daha yoğun ve temeli olan bir aşkları olur. Eğer tersi bir beraberlik yaşanır ise, yani Koç kadını ile başak erkeği bir araya gelirse. İşte bu uyum diğerine nazaran daha zor. Fakat imkansız değil. Başak erkeği disiplinli, eğlence anlayışı kendine özgü, çizgileri olan bir yaşamı, belli başlı kurduğu dostlukları, ailesine olan düşkünlüğü ve merhameti olan bir erkektir.

Ağır başlı kavramının tam anlamıyla yansıması da denilebilir. Ortam içinde çok muzip ve eğlenceli tipler olarak görünseler de, tavırları ve sohbet etme şekilleri ile kendilerine has bir saygınlık kazanırlar. Bu da onları özgün kılar. Oysa Koç kadını tamamen farklı bir yapıya sahiptir. İçi içine sığmayan, çılgın, eğlenceli, hayat dolu, ailesi ve dostları ile iyi ilişkiler kuran, inatçı, kusursuzluğu arayan bir yapıya sahiptir. Biri sade bir yaşamı severken diğeri tamamen şatafatlı bir hayat düşler. Bu nedenle çatışmalar hayatı yaşayış biçimi ile ilgili olmaktadır. Karşılıklı anlayış sağlanır ise çok uyumlu birer çift olurlar.

Başak ve Koç Evlilik Uyumu

Peki, başak koç evlilik uyumu nasıl ?

Her iki burcun aşk uyumunu anlatırken üstünden geçilen konuların hepsi evlilik için de geçerlidir. Karşılıklı anlayış olursa eğer uzun yıllar süren evlilikler mümkündür. Fakat koç kadını biraz fedakarlık yapmaz ve başak erkeği de sinirlerini biraz törpülemez ise , yaşanan hayat görüşü çatışmaları şiddetli kavgalara ve zamanla ilişkinin zedelenmesine neden olur. Bu durum koç erkeği ile başak kadını için geçerli değildir. Ara sıra kıskançlık ve koçun istekleri sebebiyle tartışmalar yaşanabilir. Fakat bu her iki tarafı uzaklaştırmaz, aksine daha da yakınlaştırır. Her iki burcun uyumu evlilik ile sonuçlanabilen bir beraberliktir. Eğer karşılıklı değer yargılarına dikkat edilirse, uzun yıllar süren evlilikler meydana gelir.

Başak ve Koç Cinsel Uyumu

Peki, başak koç cinsel uyumu nasıl ?

Tutkunun vücut bulmuş halinin yansıması kesinlikle Koç erkeğidir. Kadını kaşı, gözü, tavrı, bakışları ve hatta sessizliği ile bile tahrik edebilme yeteneğine sahiptir. Bu nedenle de başak kadınını etkilemek için çok fazla çaba sarf etmesine gerek yoktur. İlk adımı kimin attığının bir önemi yoktur onun için. Tek istediği partnerinin de aynı aktifliği sergilemesidir. Başak kadını istemedikçe ona yaklaşmaz, fakat bu pek mümkün olmaz. Kur olayını çok iyi yaptığından asla reddedilmez. Yok eğer koç kadını ile başak erkeği cinsel birliktelik yaşayacak ise bu tamamen başak erkeğinin insiyatifinde olacak bir şey.

Koç kadını ne kadar girişken olursa olsun asla bir adım atmaz. Bu yüzden de hep erkeğin kur yapmasını, erkeğinin daha aktif ve güçlü olmasını ister. Başak burcu erkeği de adımı kadından beklediği için alışma süreci biraz uzun sürer. Bu sürecin ardından taraflar birbirlerini daha iyi tanıdığı için, başak erkeğinin inadı kırılır ve kur yaparak koçun üzerine gider. Fantezilerden uzak bir cinsellik yaşarlar. Fakat her iki tarafın tam anlamıyla aktif olması, başak erkeğinin daha çok hoşuna gider.

Başak burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Peki, başak koç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git