Başak ve İkizler Burç Uyumu

Başak ve İkizler Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 367 kez okundu.

Başak burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Başak ve ikizler uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başak Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Başak burcuna sahip olan kişiler hayatları boyunca genel olarak bilgi neredeyse onlar orada olacak şekilde yaşarlar. Oldukça zeki olan bu kişiler aynı zamanda zekalarını heba etmeden kullanmayı da çok iyi bir şekilde başarmaktadırlar. Bu kişiler için hayatlarındaki ilk sıralama iştir. Onlar için işleri bir yana diğer şeyler ayrı bir yanadır. Aynı zamanda bu kişiler çevresinde yer alan kişiler ile her zaman mesafeli bir ilişki kurmaktadır. Öyle fazla samimi olmak hiç onlara göre değildir.

Çift karakterli ikizler burcu ise oldukça zekidir aslında. Bu zekalarını tıpkı başaklar gibi iyi bir şekilde kullandıkları zaman kendilerine çok faydaları olmaktadır. Fakat genel olarak pratik bir çözüm aramakta zekalarını kullanırlar. (tabi buda onlara fayda sağlamaktadır) İkizler burcuna sahip olan arkadaşlar beş dakika önce mutlulukta gökyüzünde gezerken beş dakika sonra hüzünlenip kendi içine kapana bilmektedir. Onların bu hallerini çözmek ne yazık ki çok zordur. Zaten çift karakterini öğrendiğiniz vakit sizde bu duruma alışacak ve aldırış etmeyeceksiniz. Bir yanda enerjik olup hayatı doya doya yaşamak isteyen ikizler ve diğer yanda kendini genel olarak iş hayatına adamış olan başaklar. Oldukça farklı özelliklere sahip olan bu ikili bir araya geldiğinde nasıl bir uyum elde edebilir dersiniz? Neyse neyse siz çok düşünmeyin biz açıklayalım.

Başak ve İkizler Aşk Uyumu

Peki, başak ikizler aşk uyumu nasıl ?

İkizler burcunun gözünü her zaman ciddi olacak bir ilişki korkutmaktadır. Hal böyle oluna bu kişiler daha çok küçük flörtler yaşamaktadır. Bu yüzden dolayıda adları çapkın olarak çıkmıştır zaten. Başak burcu ise bir ilişki yaşamak istediği vakit ciddi adımlar atmak istemektedir. Çünkü bu kişilerin hayatlarında emin olacak net çizgilerin olması gerekir. Kısa süreli can sıkan ilişkilerin bunların biraz canını sıkmaktadır. Şimdi farklı düşünceye sahip olan bu ikilinin karşılıklı gelmesiyle neler olacak biraz detaylı inceleyelim. Aslında yukarıda bahsettiklerimiz de baktığımız zaman bu ikilinin çok zıt özelliklerinin olduğunu gördük. Fakat pencerenin diğer kısmından baktığımızda ortak özelliklerinin de çok fazla olduğunu görebiliriz.

İkizler burcuna sahip olan kişiler daha çok başına buyruk ve canının istediği gibi yaşamayı seven kişilerdir. Başaklar ise onlara bakış adeta disiplin abidesidir. İlk başlarda ikizlerin bu özgür hareketleri başakların son derece canını sıkacaktır. Fakat zeki başaklar belli bir takım planlar kurarak ikizleri bu konuda yola getirmeyi başarabileceklerdir. Aslında baktığımız zaman toprak grubunda yer alan başak ile hava grubunda yer alan ikizler son derece başarılı bir ilişkiye imza atabilirler. Bu ikili dışarıdan bakıldığı zaman çok zıt özelliklere sahip gibi durduklarından dolayı aşk hayatlarının çok sıkıcı olacağı düşünülür. Fakat işin içine girildiğinde öyle olmayacağı çok net bir şekilde görülür. Oldukça renkli ve hoş bir ilişkinin meydana gelmesi çok yüksek bir ihtimaldir.

Kısaca tüm cümleleri toparlayacak olursak, başak burcu ve ikizler burcunun uyumlu ve güzel bir aşk yaşama ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu ihtimalinin yüzdesinin artması için her iki tarafından kendisinden birkaç fedakarlıkta bulunması gerektiği göz önünde eksik edilmemelidir.

Başak ve İkizler Evlilik Uyumu

Peki, başak ikizler evlilik uyumu nasıl ?

Başak burcu ve ikizler burcu bir evlilik yaşadığı zaman ilk zamanlarda biraz zorlanabilmektedirler. Aslında bu zorlanma daha çok başak burcu cephesinde gerçekleşecektir. Çünkü ikizler burcunun bazı hal ve hareketleri başak burcunun hiç alışık olmadığı hal ve hareketlerdir. Bunu fark eden başaklar hayrete düşeceği için ilk zamanlarda oldukça zorlu günler geçireceklerdir. Fakat kendileri son derece büyük bir azim içerisinde olduklarından dolayı ikizler burcuna sahip olan kişi istedikleri ölçüye getirebilmek için ellerinden ne geliyorsa hepsini yapmak için kolları sıvayacaklar dır. Ve gerçekten de azmin sonunun selamet olduğunu bu esnada herkese kanıtlayarak ikizler burcunu istedikleri kıvama rahatlıkla getireceklerdir.

Aslında bu süreç oldukça meşakkatli olsa da sonu oldukça güzel olan bir süreç olacaktır. Bu durumu atlatan çiftin daha sonradan karşısına pek bir engel çıkmayacaktır aslında. Arada sırada ufak tartışmalar görseler de onun dışında bir sorun görmeyeceklerdir. Beraber gayet güzel vakit geçiren bu ikili bu mutluluklarını evlilik hayatına da yansıtmayı başaracaklardır. Bizce gayet güzel ve uyumlu bir evlilik başak ve ikizleri bekliyor diyebiliriz. (fakat bu ikili evlilikleri esnasında tıpkı aşk hayatında olduğu gibi bazı fedakarlıklarda bulunması gerekmektedir. Ancak bu yapılan fedakarlıklar sonucunda güzel bir evlilik her iki taraf içinde elde edilmiş olacaktır. Aynı zamanda bu fedakarlığı her ne kadar ikizlerin yapması gerekse diye düşünülse de başak burcunun da kendinden fedakarlıkta bulunması gerektiği unutulmamalıdır)

Başak ve İkizler Cinsel Uyumu

Peki, başak ikizler cinsel uyumu nasıl ?

Başak burcuna sahip olan kişiler daha çok iş, kariyer gibi şeyler koşturduklarının dolayı cinsel hayatı pek fazla koşturamazlar. Bu yüzden dolayı bu konuda uzak kalırlar. Aynı zamanda bu konudan uzak olmalarından kaynaklanan en kötü özellikleri cinsel hayatta partnerleriyle karşılıklı geldikleri zaman kendilerini bu haya yabancı gibi hissederler. Çapkınlıkta bir numara olan ikizler burcu da cinsel hayatta son derece aktif olan kişilerdir. Oldukça enerjik olan ikizler burcu yatakta da bu enerjilerini göstermekten asla geri kalmazlar. Durum böyle olunca başak burcu bu durumdan biraz ürke bilmektedir. Özellikle başakların ilişki esnasında araya biraz mesafe koyması ise ikizlerin canını son derece sokacaktır. Bu yüzden dolayı bu ikilinin arasında oluşabilecek sorunlardan başlıcalarından bir tanesi kesinlikle cinsel yaşam olacaktır. Her ikisi de bu durumu aşmak ve birbirini kabul etmek için uzun bir süreye ihtiyaç duyacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git