Başak ve Boğa Burç Uyumu

Başak ve Boğa Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 294 kez okundu.

Başak burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Başak ve boğa uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başak Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

Üretken olmak, maddi birikimler oluşturmak ve standart bir hayat yaşamak ikisinin de temel özellikleridir. Bu yüzden mutluluk ve huzur kendiliğinden oluşur. Ancak boğa burcunun başak eşlerinin mükemmelliyetçi yapıya verdiği önemle başakların da boğa eşlerinin lüks tutkusuna saygı ve anlayış göstermeleri bu ilişkinin temelidir. Duygusal yönden tam anlamıyla yaşayacakları aşk hayatlarını bir anlamda da aşklarını maddi güvenceye almak zorunda hissederler.bu iki burç adeta birbirleri için yaratılmış iki aşıktır. Başak ve boğa aşk ilişkisi asla unutulmaz ve her daim heyecan verici olacaktır. Çünkü her iki burç da birbirine çok sadık burçlardır. Bu yüzden iki senin ilişkisinde asla üçüncü kişinin rolü yoktur. Ancak hem başak hem de boğa için ikisi de karşı tarafın sadakatine sonuna kadar inanmayı isterler. Bu yüzden iki burca da büyük iş düşmektedir. Karşıdaki partnerine karşı bağlılığı, tutkuyu ve sadakati gösterebilirler.

Başak ve boğa için ömür boyu mutlu bir beraberlik olacaktır. İkisinin de toprak burcu olması mükemmel bir uyum sağlayacaktır. 2 toprak grubu burç birlikteliğinden sokağa çıkmayan, cimrilik yapan ve evcimen bir modda ilişki açığa çıkar. Ayrıca başak burcunun güvenini bir kez bile kaybederseniz ya da onu bir kez bile kırarsanız bunun geri dönüşü olmayacaktır. Boğa burcu doğaları gereği sadık ve tutkulu bir aşkı severler bu yüzden başak burcunun dürüstlüklerinden dolayı çok fazla etkilerler.genel olarak bakarsak başaklar çok endişeli bir yapıya sahiptir ancak boğanın sakin yapısı sayesinde olaylar tatlıya bağlanacaktır. Başak burcunun bu endişeli yapısı aslında çok sorunlu bir kişi olmasından kaynaklanır. Söz verdiği bir şey yapamadı anda fazla endişelenirler bu yüzden ilişkilerinde boğanın bütün işleri başağın eline bırakması faydalı olacaktır. Bu ilişkide başak daha baskındır ortak bir işleri olduğu zaman başak bu çiftin menfaatini korur ve üstesinden gelir.

Çok ciddi bir konu olduğu zaman başak her şeyi bırakır ipleri boğanın eline verir. Bu şekilde anlattıklarından dolayı bu iki çift uzun süre hep mutlu mesut yaşayabilirler. Boğa ve başak uyumlu, saygı ve sevgiye dayanan bir ilişki yaşayacaktır. Boğa sevecen, uyum mu ve zarif tavırlarıyla başak burcunun kısa süre içerisinde etkisi altına alacaktır. Boğa kendini çok güzel ifade eder. Boğa burcu başak burcuyla kendini güvende hissedebildiğin için mükemmel bir ilişki yaşayacaktır. Ancak boğa burcu başak burcuna göre duygularını daha derin ve yoğun yaşar.

Başak ve Boğa Aşk Uyumu

Peki, başak boğa aşk uyumu nasıl ?

Beraberlik yaşadıkları zaman boğa burcu ve başak burcu çifte arasında büyük bir aşk yaşanır. Taraflar birbirine aşk ve romantizm anlamında büyük önem verir. Bu yüzden her ikisi de hayatları boyunca üçüncü bir kişiye ihtiyaç duymazlar. Başak burcu genel olarak çalışkan ve hırslıdır. Çalışmayı ve hızlı olmayı seven boğa burcu için başağın babası onu çok etkileyecektir. Hatta boğa burcu için burçlar dünyasında en iyi aşk yaşayacağı iki burç oğlak ve başaktır. Başak burcu aşk hayatındaki tutkusu ile karşındaki kişiyi etkilemekte zorlanmayacaktır.boğa burcu ile başak burcunun inatçı yapılarından dolayı ilişkiye başladıkları ilk zamanlar problemler yaşayacaklardır. Ancak bu sorunları atlatmak onlar için hiç de zor değildir.

2 burcunda toprak grubu mensubu burçlar olmasından dolayı ister istemez aralarındaki çekimi hissetmelerini neden olur. Ayrıca boğa ve başak birkaç zorluğun üstesinden beraber gelirlerse mutlaka boğa, başak burcunun mutlu edebilmek için elinden geleni yapacaktır. Ancak unutmamamız gereken bir şey boğa burcu her zaman uçarı ve özgürlüğüne düşkündür. Ayrıca macera arayışında olan bir burçtur. Bu yüzden hem boğaya hem de başağa büyük bir görev düşüyor. Çünkü bu ikili belirli bir zaman sonra ilişkiye monotonlaştırabilir ve iki burç da birbirlerinden sıkılabilir. İlişkilerinde başak huzur doludur, sadakatlidir ve güvenilirdir. Doğan başağa güvenirse başak da boya güvenir ve karşılıklı güven ortamı oluşur. Başak burcu zeki ve akıllıdır bu yüzden bu olayı etkileyebilir. Her iki tarafta birbirlerine karşı sabırlı ve anlayışlı olursa uyumlu ve uzun süreli bir aşk hayatları olacaktır.

Başak ve Boğa Evlilik Uyumu

Peki, başak boğa evlilik uyumu nasıl ?

Evlilikte boğa burcu erkeği oldukça kıskanç olabilir. Kıskançlığının yanında oldukça inatçı olan boğalar sevdiklerini asla kimseyle paylaşamaz. Başak burcu ise sosyal çevreleri geniş ve oldukça aktif insanlardır. O yüzden başının aktif olması boğayı rahatsız edecektir. İlişkinin başlarında boğanın gizemli olması başının ilgisini çekecektir. Bu gizemi çözmeye çalışırken birden başak boğaya aşık olduğunu görebilir. Başak ve boğa kısa bir süre sonra uyum ve mutluluğu yakalarken kendilerini evli bir çift olarak bulabilirler. Ancak başak burcu için boğanın hayatının aşık olduğunu anlaması biraz zaman alacaktır.

Bu iki burç da inatçı olduğundan evliliklerinde zaman zaman sorun yaşasalar da bu sorunları birbirlerini anlayarak başka bildikleri için birbirleri için en uygun çift olacaklardır. Boğa burcunun ağırbaşlı yapısı ve sakinliği ayrıca her zaman kendine güvenmesi başak burcunun her zaman ilgisini çekecektir. Evlilikte ikisi de beraber geçinebilir, ev kurabilir ve hatta ortak konularda fikir alışverişi yapabilirsiniz. İkili evliliklerini bu problemleri aşabilirlerse mutlu mesut şekilde sürdürebilirler.

Başak ve Boğa Cinsel Uyumu

Peki, başak boğa cinsel uyumu nasıl ?

Aşk hayatlarındaki uyumları cinsel hayatlarını da yansımaktadır. Çünkü her ikisi de yavaş dokunuşları severler ve birbirlerinden zevk alırlar. Yatak oldukça uyumlu iki burçtur bu yüzden hem aşk hem de cinsel uyumları sayesinde birbirlerini çok mutlu ederler. Başak yatak odasında çok iyidir ve bütün fantezilerini boğayla yaşamayı sever. Hatta bu olayı doyum noktasına ulaştırır. Bu yüzden boğa başının yanından ayrılmak istemez, onun yanında mutlu olur. Ancak boğa seksüel yönden başak burcuna göre daha arzulu ve isteklidir.

Başak burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Peki, başak boğa uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git