Başak ve Balık Burç Uyumu

Başak ve Balık Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 159 kez okundu.

Başak burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? Başak ve balık uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başak Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Sevgili okurlar bugünkü yazımızda başak burcu ile balık burcu arasındaki uyumdan kısaca bahsedelim. İlk olarak bu iki burcu ayrı ayrı ele alalım. Daha sonra ise iki burç arasındaki ask evlilik ve cinsellik uyumuna bakalım. İlk olarak başak burcu genel özelliklerinden bahsedelim.

Başak Burcu Özellikleri

Başak burcu tam bir temizlik ve titizlik burcudur. Başak kişisi her zaman temiz, tertipli ve düzenli bir insan olmuştur. İş hayatında da özel hayatında da her zaman her şeyin yolunda olmasını ve planlı bir şekilde yürümesini ister. İş hayatında çok çalışmayı ve her zaman başarmayı sever. Bu nedenle de hep azim gösterir ve çok çalışır çabalar. Başak burcu her işi planlı ve programlı yapar. Bir gün önceden tüm planları yapar ve ertesi gün de bu plana uygun hareket eder. Çalışmak onun için bir zevktir. Başarmak için elinden ne gelirse yapar. Bu nedenle başak burçları genelde kariyer sahibi insanlardır. Çoğu zaman çalışmaktan özel hayata vakit ayırmayı unuturlar. Bunun yanı sıra başak burçları ailesine ve çevresine çok bağlı kişilerdir.

Ailesine büyük bir saygı ve sevgiyle bağlı olurlar. Çocuklarını ve eşini her şeyden çok severler. Mutlaka aşık olacakları bir kadınla evlenmek isterler. Başak burçları kolay kolay aşık olmaz fakat aşık olduğu zaman da çok sever ve aşkı için her türlü fedakarlığı göze alır. Aşkı için tüm dünyayı karşısına alabilir. Sevdiği kişi onun için her şeyden özel ve kıymetlidir. Sevdikleri zaman çok zarif ve tutkulu bir aşk ile severler. Aşk hızını adeta kör eder. Kara sevda gibi bir aşk hayatı yaşar ve kavuşmak için elinden geleni yaparlar. Başak burçları için aşk uğruna ölünecek sevgiyi bulmak demektir. Eğer öyle birini bulursa onun için yapmayacağı şey yoktur.

Başak burcu her şeyi göze alarak sever. Kişilik olarak azimli kararlı, çevreye uyumlu insanlardır. Tatlı dilli ve güler yüzlü yapıları ile dikkat çekseler de bir yanları bir o kadar sert ve katıdır. Prensiplerinden asla taviz vermek istemezler. Başak burcu hayatı ayakları yere basarak yaşamak ister. Bu nedenle de her zaman mantıklı düşünür ve çok iyi karar verir. Karar alırken tek başına karar verir ve kimsenin onun aldığı kararlara karışmasını istemez. Başak burcunu özetlemek gerekirse mantıklı, ayakları her zaman yere basan, mantıklı insanlardır demek doğru olur.

Balık Burcu Özellikleri

Balık burcu kadar duygusal yönü ağır basan bir burç var mıdır acaba? Balık burcu en duygusal ve en romantik burçtur. Her zaman duygusal düşünür ve de duygusal yaşar. Balık burçları her an her şeye ağlayabilir. Bu onların duygusal hâlleri ile alakalı bir durumdur. Balık burcu ilgiyi seven, her zaman ilgi görmek isteyen çok nazik ve sevgi dolu bir yüreği olan bir burçtur. Hayata farklı pencerelerden bakmayı sever. Macerayı gezip dolaşmayı yeni yerler keşfetmeyi çok sever. En büyük hobisi yeni yerler görmek ve yeni insanlar tanımaktır. Mantıklı olmak yerine duygusal olmayı tercih eder. Bu onun elinde de değildir aslında. O her zaman duygusaldır. Bir çiçeğe böceğe bile büyük bir sevgi besleyecek kadar duygusal insanlardır. Bu nedenle de çevre tarafından her zaman sevilir ve ilgi görürler.

İnsanlara karşı her zaman merhametli ve sıcakkanlı olurlar. Sevgi dolu kişilerdir. Aşk hayatları ise her zaman yolunda gitmez. Bunun nedeni ise aşk hayatında hep duygusal bakmaları ve mantıklı karar verememeleridir. Balık burcu en hassas ruhlu burçtur. Bu da onun kimi zaman çok fazla üzülmesine neden olabilir. Balık burcu çok kolay ağlar ve en ufak bir sözden bile kalbi incinebilir. Bu ne yazık ki onun elinde değildir . Balık burcu elinde olmayan bir duygusallığa sahiptir. Bunun yanında çok merhametli ve iyi kalpli insanlardır. Balık burcu ile çok iyi bir dost ve arkadaş olmanız mümkündür.

Başak ve Balık Aşk Uyumu

Peki, başak balık aşk uyumu nasıl ?

Sevgili hanımlar ve beyler balık burcu ile başak burcunu ayrı ayrı inceledik. Şimdi bu iki burcun birbiri ile olan ilişkisine ve aralarındaki aşk evlilik cinsellik uyumuna bakalım. Başak burcu mantık ile yaşar. Mantıklı adımlar atmak onun için çok önemlidir. Balık burcu ise mantıklı düşünmek istemez o daha çok romantik ve macera ruhlu davranmak ister. Bu nedenle bu iki burç aşk hayatında pek fazla uyum yakalayamaz . Aşk hayatında balık burcu her zaman ilgi ve alaka ister. Duygusal bir ruha sahip olan balık burcu sevdiği kişide de bunu bekler. Romantik adımlar ve küçük sürprizler onun için çok önemlidir. Oysa başak burcu her an ayakları yere sağlam bassın ister. Aralarında uyumlu bir aşk ilişkisi yaşanması çok zordur. Başak burcunun mantıklı yanı ile balık burcunun romantik yanı her zaman çakışır. Başak burcu ile balık burcu aşk konusunda uyumsuzdur demek doğru olur.

Başak ve Balık Evlilik Uyumu

Peki, başak balık evlilik uyumu nasıl ?

Aşk konusunda pek de uyum sağlayamayan bu iki burç söz konusu evlilik olduğunda da pek fazla uyum sağlayamaz. Buna rağmen kimi zaman bu iki burç birbirini dengeler ve uyumlu bir evlilik hayatı yaşanabilir. Bu tamamen ikisinin de genel tavrına ve birbirine olan bakış açılarına kalmıştır. Mantıklı bir burç olan başak burcu ev idaresinde de iyi bir yönetici olacaktır. Balık burcu ise evliliğe gerekli olan romantizmi sağlayacak, aşk hayatını zinde tutacaktır. Bu sayede bu iki burç uyumlu bir evlilik hayatı yaşayabilir.

Başak ve Balık Cinsel Uyumu

Peki, başak balık cinsel uyumu nasıl ?

Başak burcu ile balık burcu iyi bir cinsel uyum sağlayabilir. Başak burcunun asilliği, uyum özelliği, mantıklı karar verişleri ile balık burcunun duygusallığı bir araya geldiği zaman mükemmel bir uyum oluşturuyor adeta. Birbirlerine tutkulu olan bu uyumlu çift aralarında yüksek dozda haz alacakları mükemmel bir cinsellik yaşayabilirler. Balık burcunun naif ve duygusal olan yapısı cinsel ilişkide bir gizem boyutu oluştururken başak burcunu daha da çok etkilemektedir. Çiftimizden balık burcu olan kadın ise çekingenliği ile de daha da çok karşısındaki partnerini tahrik edecektir. Başak burcunun zarafeti balık burcunun gözünden kaçmadığı için ilişkinin boyutu an geçtikçe daha da mükemmel olacaktır. Balık burçları duygusallığı kırılgan hallerini başak burcunda olan partnerdeki rahatlık ile zaman ilerledikçe azalacak ve birbirlerini daha da çok istemelerine sebep olacaktır.

Aralarındaki bu muhteşem uyumla son derece tatmin edici bir cinsellik yaşayacaklarını da söyleyebiliriz. Zaman zaman balık burcundaki partnerin duygusal ve çekingen olması başak burcundaki partnere sıkıcı gelse biraz sabredip güzel cilvelerle yenebilecekleri bir küçük sorun olarak görünüyor. Tüm ilişkilerde de bu böyle değil midir aman canım zaten. Bu süreci güzel bir şekilde atlatmak için de çiftler birbirlerine küçük zevk oyunları düzenleyebilir mesela. Birbirlerinde cinsel uyumu son derece yakalayabilecek olan bu partnerler için çok da fazla sorun görünmüyor aslında. Bizimki ufak tefek tüyolar desek yeridir. Çünkü bu çiftimize çok da denilecek bir şey yok uyum konusunda. Adeta birbirleri için yaratılmışlar diyebiliriz onlar için.

Başak burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? Peki, başak balık uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git