Başak ve Aslan Burç Uyumu

Başak ve Aslan Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 208 kez okundu.

Başak burcu ve aslan burcu uyumu nasıldır ? Başak ve aslan uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başak Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Toprak grubu üyelerinden olan başak ile ateş grubu üyelerinden olan aslan ikilisi, birbirleri için kusursuz çift olmasalar bile ikili bir şekilde ilişkilerini yürütebilir.

Başak ve Aslan Aşk Uyumu

Peki, başak aslan aşk uyumu nasıl ?

Aslan, hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Gösterişe, lükse ve hayatın güzelliklerine oldukça düşkündür. Ayrıca da gururludur. Başak ise iyi niyetli, güvenilir, akıllı, sevecen ve detaycıdır. Bir kez sevince sadık ve güvenilir bir aşık olacaktır. Başak burcunun ilk bakıştaki tepkisizliği ve soğuk olan tavrı, aslan burcunun aşkta beklediği sıcak, samimi ve net cevapları bulamamasına neden olur. Göz alıcı, seçkin, pırıl pırıl başağın iyi niyeti istismar edilmemelidir. Başağın munis bir mizacı vardır. Kendini ifade ederken direkt bir dil kullanır. Çekinmeden eleştiri yapar hoşuna gitmeyen konularda ve kırıcı da olabilirler. Bu durum onun kötü niyetinden değil de içten olmasından kaynaklanmaktadır.

Başak burcunun bu detaycı ve düzene düşkün mizacı aslan burcunu rahatsız eder. Çünkü aslan özgür davranmayı sever ve asla kısıtlanmaya gelemez. Gururunuz yüzünden başağa kötü bir şekilde davranır veya emretmeye kalkarsanız başlangıçta size kibar davranacak, ancak devam ederseniz sizi aniden terk edecektir. Bundan sonra başak burcu aslanı değiştirmeyi beklemez, ancak aslanın gururu kırıldığında da tamiri zor olur. Aslında aslan başağa iyi gelir. Onu dışarı çıkarıp eğlendirir. Bu nedenle de başak aslanı beğenmiştir. Aslan düzensizdir, başak ise düzen tutkunudur ve detaylara da önem gösterir. Değişken bir burç olan başak burcu sizin liderliğinizi kabul edebilir ve bu duruma kolay adapte olabilir.

Aslan burcu, başak burcunu çok fazla çekemeyebilir. Çünkü karakterleri farklıdır, birbirlerine uyum sağlamakta zorlanabilirler. Aralarında ne kadar kuvvetli bir çekim olduğu aşk ilişkilerinin devamlılığı için oldukça önemlidir. Aslanlar zor insanlardır. Bu nedenle başak onu elde etmek istiyor ise ilişkinin yükünün de omuzlarında olduğunu bilmesi gerekir. Günlük hayatta ikisinin önüne birçok engel çıkacaktır. Bu engeller karşısında aslanın arkasını dönüp gitmesi kuvvetle muhtemeldir. Başak burcunun aslanı elinde tutması gerekir. Başakla birlikte olduktan bir süre sonra daha önce onsuz nasıl yapabildiğinizi merak edersiniz.

Başak ve Aslan Evlilik Uyumu

Peki, başak aslan evlilik uyumu nasıl ?

Başak burcu ve aslan burcu beraberliğine şans verildiği takdirde iki tarafta mutlu olacaktır. Aslanla anlaşmak her burcun harcı değildir. Başak burcu o kadar kişi arasından bir aslanı tercih ettiyse onu zor günlerin beklediğini de bilmesi gerekir. Yatakta önce başak burcunu rahatlatmalı ve kafasının içini boşaltmalısınız. Yıkanmamış bulaşıklar, bitmemiş raporlar, işler kafasında yer kaplamasın. Sindirim sistemi oldukça hassas olan başak burcuna karşı nazik olmalısınız. Başak burcunun yüksek IQ’ sunun altında çok tutkulu, aslanın okşamalarıyla yeniden doğacak bir partner olduğunu söyleyebiliriz.

Başak burcu çok dürüsttür ve aynı şeyi aslandan da bekler. Başak çok endişelidir, ona destek olmalısınız. Başak burcu insanı ilişkisinde tam bir kapalı kutu olabilir. Bu durumda aslan burcu ile olan ilişkisinde daha açık ve net olması tavsiye edilir. Bu durum aralarındaki ilişkinin daha da kuvvetlenmesini sağlayacaktır. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır. Başak yaşadığı olayları ve duygularını içine atmak yerine, tüm düşüncelerini partneri aslan ile paylaşmalıdır. Başağın aslan burcuna benzemeyen yönleri oldukça fazladır ama başak burcu aslan için iyidir. Toprak burcu olduğu için başak sağlam, pratik ve güvenilirdir. Bu konuda aslan burcunun eksiklerini tamamlar.

Başak ve Aslan Cinsel Uyumu

Peki, başak aslan cinsel uyumu nasıl ?

Seksüel açıdan aslan oldukça tutkulu ve arzuludur. Başak ise toprak elementine mensup olmasına rağmen cinselliğe pek düşkün değildir. Başak, aslan burcunun başına buyruk hareketlerini kolay olay kabullenemez. Aslan burcunun sıcak ve cinsellik çağrıştıran yaklaşımlarına soğuk cevap alması, aslanın hevesinin kaçmasına ve onurunun kırılmasına sebep olabilir. Aslan burcunun başak burcunun içindeki gizli cevheri ısıtması ve dışarıya çıkarması için büyük çaba sarf etmesi gerekir. Başak burcu olan sevgilinizi iyi anlayarak ona karşı daha anlayışlı ve yumuşak olmalısınız. Aslanın yanında başak kendini güvende hissederse çekingenliği gidecektir ve tamamen ona açılacaktır. Başağın soğuk ve ilgisiz görüntüsü aslında sadece dış dünya içindir, gerçekte başak hiç öyle değildir. Eğer iki taraf da birbirlerine anlayış gösterirse iyi bir ilişkileri olabilir.

Başak ve Aslan İş Uyumu

Peki, başak aslan iş uyumu nasıl ?

Aslan burcu ile başak burcu ilişkisi için ya olur ya olmaz diyebiliriz. Ancak dominant aslan ile geri planda kalmaktan gocunmayan başak bir iş ilişkisi yürütebilirler. Başak burcu hasat zamanı dünyaya geldiği için oldukça çalışkandır. Aslan burcu ise rahat bir yaşama isteği içerisinde olduğu için o da iş yaşamında oldukça çalışkandır. İki burç da mutlaka iyi yerlere gelecektir. Ancak aslanın aşırıya kaçan harcamaları, eğlence hayatına ve sosyal yaşama merakı, başak burcunun eleştirilerine maruz kalmasına neden olur. Entelektüel alanda birbirini takdir eden ve iyi anlaşan bu ikilinin uzun süreli beraberlik yaşaması için çok fazla emek sarf etmesi gerekir.

Her zaman zarif, şık, temiz ve bakımlı başakla gurur duyulacaktır. Kartal gibi gözleri ile başak hiçbir kusuru kaçırmaz. Her şeyi olduğu gibi değil ama olabilecek en iyi hali ile görmek ister. Başak oldukça idealist, dakik ve detaycıdır ve işi de her zaman eğlenceye tercih eder. Yaz sonu doğan başak burcu üretkendir. Adeta ekin biçmek, hasat yapmak için programlanmıştır. Hiçbir şey onu görevinden alıkoyamaz. Aslan burcu ise oyun ve yaratıcılık için programlanmıştır. Zodyak’ta birbirinin ardı ardına gelen burçlar olan başak ve aslan burçları birbirlerinden çok fazla şey öğrenebilirler. Kararlı bir karaktere sahip olan aslan burcuyla, amaçlarına ulaşmak için çaba sarf etmekten geri durmayan başak burcunun ortak bir amaçla bir araya gelmesi ilişkilerinin uzun süreli olmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Başak burcu ve aslan burcu uyumu nasıldır ? Peki, başak aslan uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git