Başak ve Akrep Burç Uyumu

Başak ve Akrep Burç Uyumu
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 164 kez okundu.

Başak burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Başak ve akrep uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başak Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

Akrep ve başak burcunun aşk ilişkisinde inanılmaz derecede bir çekim vardır ve bu çekim ikilinin gözünden kaçmaz. Başaklar oldukça işkoliktir. Akrep burcunun ilk defa gördüğünde oldukça nefret edebilir ancak bu nefret daha sonra aşka dönüşecektir. Yani bu ilişki ya olur yada olmaz. Bu çekimden sonra başaklar akreplere karşı koşar adım atmalı ve onunla unutulmaz bir aşk yaşamalıdır. Akrep burcu insanları partnerine her zaman hayatlarında unutulmaz bir iz bırakır. İlişkinize böyle iz bıraktığı gibi, ona yanlış yaptığınız zaman da asla bu yanlışı unutmaz. Bu yüzden asla akrep burcuna yanlış yapmayın. Çünkü akrep burcu üzülürse karşısındakini üzmeyi de çok iyi bilir. Başak burcu çalışkan ve ayakları yere sağlam basması ile akrep burcunun kısa sürede etkileyecektir. Başak burcu her zaman bakımlı ve dikkat çekici bir burç olması ile akrep burcunun ona aşık olmasını sağlar. Yani bir ortama girdiğinde akrep burcunun ilk ilgisini çeken başak burcu insanıdır.

Başak ve akrep burçları baharın son günleri ile kışın ilk günlerini temsil ederler. Mevsimlerin de etkisiyle ikisi de mutlu insanlardır ve hayattan zevk almayı bilirler. Akrep burçları içe dönük insanlardır, zaman zaman içinde dökülmediği için kendini yiyip bitirebilir. Bu yüzden başak burcunun akrep burcunun güvenini kısa sürede kazanması gerekir. Aynı zamanda akrep burcu partnerinin her zaman kendisinin sırdaşı olmasını ister. Yani bu ikili hem aşk ilişkisinde hem de arkadaş ilişkisinde oldukça mutlu olabilir. Başak burcu onun beklentilerini karşılayabilir ise akrep burcu onu oldukça mutlu edecektir. Başak burcu her şeyden önce yaşama ve yaşamaya büyük önem verir. Yani hayatında yaşadığı küçük sorunlarla hayatını zehir etmeyi sevmez. Akrep burcu şüphecidir ve zaman zaman paranoyak düşüncelere kapılabilir. Ancak başak burcuna akrebin bu davranışları oldukça saçma gelecektir.

Akrep burcunu her zaman kıskanç olarak biliriz. Ancak bu ilişkide akrep burcunun kıskançlık duygularını biraz saklaması gerekiyor. Çünkü başak burcu kendini koruyan, koruyabilen ve ayakları yere sağlam basan bir burçtur. O yüzden akrebin bu ilişkide başak burcuna güvenmeyi öğrenmesi gerekiyor. Bu ilişkide akrep burçlarının başak burcuna aşk ve tutkuyu tam anlamıyla yaşatabileceğinden emin olabilirsiniz. Toprak grubuna mensup başak burcu ve ateş grubuna mensup akrep burcu ilişkisinden oldukça aşk ve tutkulu bir ilişki ortaya çıkabilir. Başak burcu, öğrenmeye her zaman hevesli ve meraklıdır. Bu yüzden akrepten öğrenecek çok şeyi vardır. Akrep, aşkı öyle derinden yaşar ve yaşatır ki, başak burcu insanının hayatında derin izler bırakır.

Akrepler bakışları ve cazibesi ile başaklar ise zekası ve çalışkanlığı ile birbirlerini etkiler. Bu ilişki için zıtlıkların uyumu diyebiliriz. Bu ikili uzun süreli bir aşk yaşamak istiyorlarsa başak burcu mutlaka akrep burcunun güvenini sağlayacak bir şeyler yapmalıdır. Aksi takdirde kıskançlık krizleri ortaya çıkabilir. Başak burcu ve akrep burcu arasındaki inanılmaz çekimden dolayı birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren birbirlerini etkileyeceklerdir.

Başak ve Akrep Aşk Uyumu

Peki, başak akrep aşk uyumu nasıl ?

Akrep burcu her zaman sert duyguları olan birisi olarak bilinir ve karşısındakine hemen üzmek ister. Akrep burçları özellikle üzüldükleri ve aldatıldıkları zaman bunu asla unutmaz ve mutlaka en kısa zamanda intikamını alır. Başak burcu aşk hayatında duygusal olması nedeniyle her zaman detaylardan kendine pay çıkarır. Bu şekilde ince düşünceli olmasıyla beraber akrep burcunu üzmeden ilişkiye yönetecek taraftır. Akrep burcuyla ilişki kurması zor olan başak burcu için ilişkinin kurulmasından sonra kopmak oldukça zor olacaktır. Başak burçları duygusaldır herhangi bir konuda filmi dediklerinde hüngür hüngür ağlayabilirler. Bu akrep burcuna saçma gelebilir. Başak burcu detaycıdır akrep burcu ise daima sonuçlara bakar. İlk görüşte aşk ile birbirine tutulan akrep ve başak burcu ilişkisi evlilik ile sonuçlanabilir. Çoğu zaman nefretle başlayan bu aşk ilerde kendisini aşk ve tutkuya bırakacaktır.

Başak burcu akrep burcunun aklını başından olacaktır. Kıvrak ve pratik zekâsıyla akrep burcunu etkileyen başak burcu onunla sohbet etmekten ve yatak odasında vakit geçirmekten oldukça hoşlanacaktır. Ancak başarılı olması için iş hayatını biraz arka planı atması bir akrep burcuna zaman ayrılması gerekir. Başak burcu çekingenliği ile bilinmektedir. Çünkü akrep burcunun en temel ve en aktif olduğu konulardan biri cinselliktir. Bu yüzden eğer bir akrep burcu ile yeni tanıştıysanız hemen evlenmeyi düşünmemelisiniz. İlk önce başak burcunun akrep burcuna dair bazı şeylerden emin olması ve ona göre adım atması daha mantıklı olacaktır.

Başak ve Akrep Evlilik Uyumu

Peki, başak akrep evlilik uyumu nasıl ?

Zıtlıkların uyumu olarak bilinen akrep ve başak burcunun evlilik hayatı sorunlar alabildikleri takdirde uzun süreli olabilir. Evlilik hayatında akrep burcunun kıskançlığını arka planı atması ve başak burcunun da iş hayatından çok ev hayatına önem vermesi oldukça iyi olacaktır.bu ikili çocuklarıyla beraber mutlu mesut bir hayat yaşayabilirler. Güzel bir evlilik için başak burcunun dilini biraz tutması, akrep burcunun da kıskançlığını arka plana atması çok önemlidir. Aksi takdirde ikisi de sıkılabilirler.

Başak ve Akrep Cinsel Uyumu

Peki, başak akrep cinsel uyumu nasıl ?

Cinsel hayatta başak burcu aşkı ve duyguyu ön planda tutarken akrep burcu için yatak odasında olmak yeterlidir. Başak burcu yatak odasında ateşli ve son derece duygusaldır. Ayrıca başak burcu, partnerini mutlu etmek için tüm vücudunu nasıl kullanması gerektiğini bilir ve bu konuda oldukça yaratıcıdır. Yatakta partnerini bir şeyler öğretmeyi de sever. Sürekli fantezi peşindedir. Sizinle uzun süre yatak odasında vakit geçirebilir. Başak burcu sevdiği insanın cinsel hayatta biraz soğuk ve tecrübesiz olmasını ya da öyle görünmesini tercih eder. Başak burcu akrep burcunun gizli kalmış seks hayatını ortaya çıkarmak arzusundadır.

Başak burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Peki, başak akrep uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git