Başak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Başak Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları
29 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 180 kez okundu.

Başak burçları, ayrıntıcı ve planlayıcı bir yapıya sahiplerdir. Sürekli detaylarla ilgilenen, küçücük bir konunun altında büyük neden arayan burçlardır. Dolayısıyla bu kadar ayrıntıcı bir burcu etkilemeniz çok da kolay olmayacaktır ancak üzülmeyin, doğru adımları doğru zamanda atarsanız üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey değil kesinlikle. Fakat küçücük bir detayı bile atlamanız, uğraşlarınızın boşa gitmesine sebep olabilir. Bakalım başak burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir ? Nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

Öncelikle bilmemiz gereken şey başak erkeğinin titiz oluşudur. Bu zaten herkes tarafından söylenen ve bilinen bir özelliktir ve kesinlikle uydurulmuş bir kavram ya da mit değildir. Bu yüzden bunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Dolayısıyla ilk buluşmanızda her şeyiniz yerli yerinde olmalı, kıyafetlerinizin renk uyumu, takılarınız, makyajınız uyumlu ve kusursuz olmalı ki sizi baştan aşağı inceleyecek olan başak erkeğinin gözüne bir şey takılmasın, göz zevkini bozacak herhangi bir ayrıntı olmasın. Çünkü eğer olursa aklı sürekli o rahatsız edici ayrıntıya takılır.

Başak erkeğinin bildiği, önem verdiği ve üzerinde çalıştığı ya da düşündüğü konularda konuşmasına izin vermelisiniz. Başak erkekleri dinlemeyi seven ama aynı zamanda bildikleri ve ilgilendikleri konularda da konuşmaktan büyük keyif alan insanlardır. Bu yüzden bilgilerini, tecrübelerini ve düşüncelerini paylaştığında, anlattıklarıyla ilgilenen ve onu dinleyen bir kadını oldukça çekici bulurlar. Yani hem konuşacağınız hem de dinleyeceğiniz yeri iyi bilmeniz gerekiyor başak erkeğini etkilemek için. Onun söylediklerine değer verdiğinizi, dinleyerek gösterebilirsiniz.

Başak erkeği aşırılıklardan çok fazla hoşlanmaz. Ne çok hayalcidir ne de çok maceraperesttir. Her şeyi dengeli ve planlı yaşar. Bu yüzden aniden gelişen planlarla onları etkilemeye çalışmamalısınız. Onlar her şeyin bir düzende gelişmesinden hoşlanırlar.

Başak burcu erkekleri, fikirlerinin merak edilmesinden hoşlanırlar. Bu yüzden eğer bir konuda karar vermeniz gerekiyorsa, onların görüşlerine başvurmanız onları oldukça mutlu edecektir. Bu şekilde aslında siz de doğru kararlar almış olursunuz çünkü başak erkeğinin bilgisi, hisleri ve düşünceleri çok güvenilirdir. Böylece bir taşta iki kuş vurmuş olursunuz.

Başak erkekleri entelektüellikten hoşlanırlar. Bilgili ve zeki kadınlar başak erkeklerinin dikkatlerini çeker. Eğer bir konuda yeterince bilgi sahibi değilseniz, o konu hakkında konuşmak yerine başak erkeğini dinlemeniz çok daha mantıklı olacaktır. Çünkü başak erkekleri, bilmedikleri bir konuda yorum yapan insanlardan hoşlanmazlar.

Başak burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git