Başak Burcu Nelerden Hoşlanır ?

Başak Burcu Nelerden Hoşlanır ?
18 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 310 kez okundu.

Çok duygusal ve titizdir. Bu burç insanı pek çok burç ile anlaşabilir. Çok uyumlu bir burç olduğu için genellikle her burç ile anlaşır. Fakat onun titiz yapısı, ikizler burcunun dağınıklık özelliği ile ters düştüğü için bu ikili bir araya geldiğince bazen sorun çıkabilir. Hayatının her alanında olduğu gibi aşk hayatında da çok titizdir. Her şeyi çok ince düşünür ve hayatını planlı yaşamayı tercih eder. Düşünüldüğünü ve sevildiğini hissetmek ister. Temiz ve tertipli insanları çok sever ve genellikle bu tavırda insanlarla arkadaşlık eder.

Başak Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?

Başak burcu erkeği, dürüst ve yalan söylemeyen insanlarla çok iyi anlaşır. Pahalı hediyelerden hiç hoşlanmaz. Onun için önemli olan hediyenin büyüklüğü değil kendisi için ne kadar uğraşılmış olduğudur. Aynı zamanda çok iyi bir eş ve çok bir baba adayıdır. Hayatın her alanında sorumluluk sahibi olmayı sever. Mutlu bir yuva kurmak en büyük hayalidir. İş hayatında başarılı olmak onu çok mutlu eder. Ama asla aşırı hırsları yoktur. Hiçbir zaman işi için sevdiklerini ihmal etmez. Sadelikten ve doğallıktan hoşlanır. Onun yanında ne kadar samimi davranırsanız o kadar sizi daha çok sevecektir. Her zaman sadakatlidir ve sadakat ilişkilerinde olmazsa olmazıdır. Bu nedenle başak erkeğine gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Ev işlerinde de eşine yardım etmeyi büyük bir zevkle yapar. Hiçbir zaman eşini yalnız bırakmaz. Saçmalayan ve boş konuşan insanlardan nefret eder. Doğrusunu bildiği yanlışları dinlemekten büyük keyif alır ve bu keyfi sonuna kadar sürdürür. Başak burcu erkekleri ile mutlu bir yuva kurabilirsiniz. Onun için sadece önemli olan şey mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamaktır. Güvendiği insanı hayatına ortak eder.

Erkeklerin dünyasını anlamak, biz kadınlar için oldukça zor görünmektedir her daim. Çünkü hep ulaşılmaz gibi oldu düşünceleri. Asla kafalarının içinde neler döndüğünü anlayamayacağımızı sanarız. Fakat tahmin etmek hiç de zor değildir. Hele ki karşınızdaki erkeği tanıdıktan sonra. Eğer karşı tarafı az da olsa tanımış iseniz, biraz araştırma ile istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. Bu konuda burçlar ilk başvurulan yer olabilir. Karşınızdaki erkeğin burcunun özellikleri ile onunla ilgili az çok bilgi sahibi olabilir ve nelerden hoşlandığını bilebilirsiniz. Örneğin başak burcundan bir partneriniz var ve ona hediye alacaksınız yada bir sürpriz yapacaksınız, nelerden hoşlandığını nasıl şeyler sevdiğini, burcundan yardım alarak öğrenebilirsiniz.

Başak burcu erkeği yapı olarak titiz, disiplinli, eğlenceli, ağırbaşlı tavırları ile saygınlık kazanmış bireylerdir. Yaşamayı oldukça severler. Fakat onu bile belirli bir düzen içinde yaparlar. Onlar için görünmez sınırlar vardır. Bu sınırlar ile kime nasıl davranacaklarını belirlerler. Herkesle iyi anlaşıp sevilirler, dobradırlar, fakat hayatlarında arkadaş olarak tek tük insan barındırırlar. Dışardan bakıldığında herkesle dost gibi görünür, herkes sever ve sayar. Fakat onların kafalarında sahteleri, yapmacık olanları, gerçek dost olanları bellidir ve belirli bir kategoride değerlendirilir. Özetle prensipli insanlardır. Neyin ve kimin ne olduğunu bilirler fakat bilmezden gelirler. Onlara onlar gibi davranırlar. Kendi içlerinde adalet terazisi bulunur onların.

Bu yüzden sadelikten yana olup abartı bir hayattan uzak durmaya çalışırlar. Eğlenmeyi sadece istedikleri kişiler ile severler, müzik dinlemekten hoşlanırlar. Ayrıca piknik yapmak, yemek yapmak, aileleri ile vakit geçirmek, inandıkları şeyi yapmaktan zevk alırlar. Puzzle gibi zaman alan oyunları değil hep beraber oynanan tabu gibi oyunlar daha çok hoşlarına gider. Satrançtan ise tavla oynamayı yeğlerler. İşleriyle uğraşmaktan, kariyer yapmaktan hoşlanırlar. Üzerlerine düşünmesini, çocuk gibi sevilmeyi severler.

Başak Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz ?

Başak burcu denilince akla “titizlik” geliyor, durum böyle olunca başak burcu erkeği de hijyen konusunda hassastır. Peki, başak burcu erkeği nelerden hoşlanmaz  ? Çevresindekilerin dağınık tutumları ve titizliğe önem vermemeleri onu çileden çıkarabilir, bulunduğu ortamda eğer, titiz olmayan kişiler ile aynı ortamı paylaşıyor ise onların temiz ve titiz olmayışı başak burcu erkeğini hayli rahatsız edecektir.

Detaylara aşırı derecede takılır “simetri” hastalığı genelde başak burçlarından çıkar, detaycı bu burç erkeği dağınıklıktan da hoşlanmayacaktır. Herhangi bir konuda pratik düşünebilir ve kolay çözümler bulabilir bu durum da genellikle zekalarına güvenirler ve karşı tarafın düşüncelerini dinlemeyebilirler kendi düşüncelerini doğru kabul ederek karşı tarafa da bunu kabullendirme yolunda bulunurlar, başak burcu erkeğine kendi düşüncenizi kabullendirmek ve o düşünce yolunda bir plan doğrultusunda ilerlemek ise hedefiniz bu durumdan vazgeçin çünkü, başak burcu erkeği kendi düşüncesinden taviz vermeyecek ve kendi kararlarından geriye adım atmaktan hoşlanmayacaktır.

Tüm bu kararlı tutumun aksine girdiği ortamlarda gözde ve eğlenceli insanlardır. “Şen şakrak” tabiri başak erkeği için geçerlidir, bulunduğu ortamda ki kişileri neşelendirmekten büyük keyif alır, eğlenceli bir burç olan bu başak burcu erkeğinin morali kolay kolay bozulmaz keyfi yerindeyken daima pozitif düşünür. Yalnız bu burç eleştiriden hoşlanmaz.

Çalışkan ve hırslı yapıya sahiptirler, başarıya ulaşmayı hedef ettikleri için hantal ve çalışmayı sevmeyen kişileri de haz etmezler. Özgür ruhludurlar, kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Değişeme daima açık oldukları için gelenekçi yapıya sahip değişime kapalı kişilerden hoşlanmazlar.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır ?

Başak burcu erkekleri burçlar arasında en değişime açık ve dikkat çeken burçlardan biridir. Peki, başak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır ? Bu yüzden ilişkilerde cana yakın, sıcakkanlı ve değişime sürekli açık kadınlardan hoşlanırlar. Diğer burçların yanı sıra üzerlerinde hakimiyet kurabileceği kendi isteklerini onaylayacak ve koşulsuz şartsız kabul edecek kadınlardan hoşlanırlar. İnatlaşan ve kendi bildiğini okuyan kadınlardan hoşlanmadıkları gibi ayrıca sorun çıkaran sürekli küsen kadınlardan da nefret ederler.

Başak burcu erkeği için mantık her şeydir. Boş ve mantıksız konuşan kadınlar başak burcu erkekleri için sevilecek kadınlar olamazlar. Duygusallıktan uzak oldukları için kibar ve romantik değillerdir. Ancak sözü dinlenir ve güvenilir karaktere sahiplerdir. O yüzden karşılarında da güvenilir kadın ararlar. Her olayı inceleyerek öğrendikleri ve dürüst oldukları için yalanı hiç sevmezler ve hayatındaki kadının da yalan söylemesini kaldıramazlar. Sivri dilli ve endişeli bir karaktere sahip olduğu için sizi bazen kırabilirler. Ancak hatalarını hemen fark ederler ve sizden değişik şekillerde özür dileyerek gönlünüzü alabilirler. Başak burcu erkeklerini sürekli hatalarını yüzüne vurarak değiştiremezsiniz. Böyle kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Detaycı olması ve karamsar olması nedeniyle sizi zaman zaman boğsa da genellikle hayat enerjisiyle hayatınızda olunca sevineceğiniz ve mutlu olacağınız karakterde insanlardır.

Karşısındaki kadının kendine ayak uydurmasını ister. Başak burcu erkeği isteklerini karşısındaki farkında olmadan yaptırabilmektedir. Laf geçirebildiği ve üstünlüğün kendinde olduğu ilişkilerden hoşlanır. Düzenli ve kontrollü kadınlardan çok hoşlanırlar. Eleştirmeye bayılırlar sizi eleştiriyorsa sizden etkilenmiş demektir.

Başak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanmaz ?

Zaman geçirmek için ya da laf olsun diye bir ilişki çerisine girmez çünkü bu durumdan hoşlanmaz. Kirli ve düzensiz yerler başak kadını için resmen bir faciadır bu yerlerde bulunmazlar ve nefret ederler. Bu kadına misafir olarak gittiğinizde kesinlikle çay bardağını altı olmadan sehpaya koymayın orada çıkan izi görünce çıldıracaktır. Klozete ya da lavaboya sigara külü dökmeyin en nefret ettiği şeylerden biridir. Bu kadınla düşünmeden konuşmayın bu hoşuna gitmeyecektir. Sade ve zariflik başak kadınına göredir bu yüzden gösterişten hoşlanmazlar. İnatçı insanlardan ve bu insanlar ile tartışmaya girmek başak kadınını çileden çıkartır ve bu durumdan hoşlanmaz.

Başak burcu kadını hovarda ve ciddi olmayan kişileri sevmez hatta ciddiyetsiz ve dürüst olmayan insanlardan nefret eder. Düşüncesiz ve kendisini sürekli rahatsız eden kişilerden hoşlanmazlar. Başak kadınını sakın kıskandırmaya çalışmayın bu durumdan hoşlanmayacak ve sizi cezalandıracaktır. İdealisttir ve ideallerinin peşinden koşarlar bunu engellemek isteyen her kim olursa olsun nefret ederler. Başak kadınına özensiz ve ilgisiz davranmayın bundan hoşlanmayacaktır çünkü kendisi özenli davrandığı için sizden de aynı şeyi bekleyecektir. Eğer karşısındakinden aynı özeni görmezse gereken cezayı kendi yöntemleri ile verecektir. Kendince oluşturduğu düzeni bozarsanız yaşam hakkına taciz etmiş gibi olacaksınız. Aşk ilişkilerinde de belirli bir düzen kuran başak kadını bu düzenin bozulmasına tahammül edemeyecektir.

Başak Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır ?

Başak burcu kadını asildir. Burnu düşse eğilip yerden almaz. Genellikle soğuk gözükür. Onlara yaklaşmak zordur. Ama alıştıkça açılır başak burcu kadını ve içinden sıcacık, neşeli bir insan çıkar. Oldukça utangaçtırlar. Zamanla atarlar bu utangaçlıklarını üstlerinden. Başak burcu kadını nelerden hoşlanır ?

Başka burcu kadınları makyaj yapmayı pek sevmezler. Eğer cildini beğenmiyorlarsa genellikle bir fondöten sürerler ki ciltleri kusursuz görünsün. Yapacağı en fazla makyaj bir fondöten bir rimeldir ve fazla makyajdan sıkılır. Alışmamıştır bir kere ağırlık olur ona. Hatta çoğu zaman rimeli bile sürmezler. Sürdüklerinde ise zaman zaman unutup ellerini gözlerine sürerler ve bozalar güzelim rimeli. Ruju asla kendilerine yakıştıramazlar. Genelde evde makyaj yaparlar ve sıkıldıklarında silerler de çıkarlar dışarı. Başak burcu kadını oje sürmeyi de çok sevmez. Tırnaklarının üstünde bir ağırlık var gibi hisseder. Ama küpe takmadan asla sokağa adımını bile atmazlar. Küpe onların vazgeçilmezleridir. Küpeleri olmadığında kendilerini eksik hissederler.

Başak burcu kadını temizlik yapmaya bayılır. Hatta kendisi o kadar titizdir ki bununla övünmekte hoşuna gider ama ne yazık ki bu kadınlar her alanda titiz değildir. Eğer bir başak kadını evinde titiz ise iş yerinde titiz davranmaz ya da tam tersi bir durum söz konusu olabilir.

basak-burcu-kadini-nelerden-hoslanir

Başak kadınları, parayı severler çünkü güven duymaya ihtiyacı vardır bunu da paranın karşıladığını bilir ama para harcamaktan hoşlanmazlar.Aynı zamanda parası olan erkeklerden hoşlanırlar. Bu kadınlar tam bir arkadaş canlısıdır etrafında birçok arkadaşı vardır ve onlarla vakit geçirmekten keyif alır. Yalanı sevmediği için dürüstlükten hoşlanır, kendisi dürüst olduğu için mutlaka karşı taraftan da aynı şeyi bekler. Sade bir zariflik başak kadınına göredir bu yüzden sadelikten hoşlanır. Ciddiyet ve disiplini severler, eğer bir yerde çalışıyorsa bu ciddiyeti ve disiplini mutlaka korur hatta ev kadını ise ev işlerini asla küçümsemez bu işleri ciddi ve disiplinli bir şekilde yapar. Başka kadınlar giyim kuşama önem verdikleri için marketlerin hazır giyim bölümüne ilgi duyarken başak kadını temizlik reyonlarına ilgi duyar. Sürprizleri sever ve ilişkisini canlı tutmak için bol bol sürpriz yapacaktır aynı karşılığı sevgilisinden de bekler çünkü ruhunun okşanmasını isteyecektir. Bu kadın kendisinin kusursuz olduğunu düşündüğü için kusursuz insanları sever. Bu kadının yanında hata yapmamaya özen göstermelisiniz.

Başak Burcu Kadınları Duygusal Mıdır ?

Başak burcu kadınları aşırı duygusaldırlar ve çok ağlarlar. Öylesine söylediğiniz bir söze bile ağlayabilirler. Ama çok da tatlıdırlar. Zaten başka burcu kadınlarını üzmeye kıyamazsınız. Çok kırılgandırlar. Alışverişe ayrı bayılırlar. Sürekli alışverişe çıkmak isterler. Ne bulurlarsa alırlar. Evleri gereksiz eşyalarla doludur. Başak burcu kadınlarını ne zaman üzgün görseniz alışverişe çıkarın. biraz kafalarını dağıtacak ve neşeleri yerine gelecektir.

Başak Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır ?

Başak burcu kadınları çalışkan erkeklerden hoşlanırlar. Tembel erkekler onlara itici gelir. Başak burcu kadınları iş kolik erkekleri severler. Zaten kendileri de tam bir iş koliktirler. Aynı zamanda zekidirler ve birlikte olacakları kişininde zekasına aşırı derece önem verirler. Yüksek standartlara sahip erkeklerle birlikte olurlar. Çünkü genellikle yüksek standartlara sahiptir. Kariyerlerine çok önem verirler. Her zaman bir adım önde olmak isterler.

Başak Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir ?

Başak burcu kadınları gösterişi sevmezler. Genelde sadelikten yanadırlar. Kıyafetleri çok sevimlidir. Sevimli kıyafetlere bayılırlar. Sağlıklı olan şeyleri severler. Bir başak burcu kadınına bir şey aldırmak isterseniz başında sağlıklı kelimesini söylemeniz yeter. Dürüstlükten hoşlanırlar. Bir başak burcu kadınına yalan söylediğinizde hemen anlar ve sessiz kalır, zamanı geldiğinde de göğsünü gere gere yaptıklarınızı bir bir yüzüne vurur. Başak burcu kadını kafasında kurmayı sever. Hatta bazen kafasında kurar kurar sonra birlikte olduğu kişiye kafa tutar. Adamın suçu, günahı ne yahu? Romantik erkeklerden hoşlanırlar. Zaman zaman romantik anlar geçirmek isterler ve partnerlerine sinyaller gönderirler. Partnerleri bu sinyalleri anlamazlarsa vay haline. Eğer bir başak burcu kadınını etkilemek istiyorsanız ona, onu sevdiğinizi belli edin. Başak burcu kadınları çiçeklere bayılırlar. Çok mutlu olurlar. Başak burcu kadınını mutlu etmek çok kolaydır. İki kelime güzel söz etseniz hemen mutlu olurlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git