Başak Burcu Erkeği Nasıl Sevişir ?

Başak Burcu Erkeği Nasıl Sevişir ?
14 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.319 kez okundu.

Başak burcu erkeği nasıl sevişir ? Başak burcu erkeği, daha çok maneviyata önem veren bir yapıya sahiptir. İdealist duruşlu, lider, titiz ve kuralcı olan başaklar aşka çok değer verirler ve sevdikleri kadın onlar için her şeyden değerlidir. Başak burçları severken büyük bir saygı ve sevgi ile, karşındakini incitmekten korkarak ve ona dünyadaki tek kadın oymuş gibi hissettirerek severler. Bu burç da onların ne kadar sadık ve sevdiği kadına bağlı olduğunun bir kanıtıdı.

Başak Burcu Nasıl Sevişir?

başak burcu nasıl sevişir

Başak burçlar karşısında ki insanda önce dürüstlük zariflik ağır başlılık ararlar bunlar bir kadına ilgi duymaları için gerekli en temel özelliklerdir. Başak erkeği kuralcıdır ve karşısındaki de bu kurallara uysun ister. Anlayış bekler ve kendisi de anlayışlı olur. Bir ilişki de karşılıklı anlayış başak burcu için çok önemlidir. Onlar en çok saygı sevgi ve dürüstlüğe sonra da aşka önem verirler. Cinsellik ise başak burçları için daha geri plandadır. Öncelikli olan aşktır. Başak burcu cinselliğe çok fazla da önem vermezler. Onlar için önemli olan aradaki sevgi bağıdır cinsellik ise daha geri planda kalır. Başak burcu erkeği sevdiği kadına yönelir önce. Daha sonra cinsellik gelir. Toprak grubundan olan bu burç için cinsellik sıralamada arka sıralardadır.

Başak burcu erkeği nasıl sevişir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git