Balık ve Yengeç Burç Uyumu

Balık ve Yengeç Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 400 kez okundu.

Balık burcu ve yengeç burcu uyumu nasıldır ? Balık ve yengeç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Balık Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Balık burcu alçak gönüllü, sevecen , merhametli, duygusal, narin yapılı, kırılgan, doğayı ve hayvanları seven, hoş sohbet, sakin bir yapısı olan, isteklerine yenik düşen, zayıf yapılı kişilerdir. Dikkat bozukluğu en çok şikayet ettikleri özelliklerindendir. Bu nedenle sınav dönemi sözel konulara çalışmakta zorlanır ve şartları sağlamakla kafa yorarlar. Bu yapıdaki balık insanı kadını ve erkeğine göre farklı bir karakter sergiler.

Balık kadını, yaptıkları her işi aşkla yapan, aşkın insanın doğasında olduğunu düşünen, pembe düşüncelere sahip, iyi niyetli, güleç, altıncı hissi oldukça kuvvetli, saf, mağrur bir hali olan, güzelliklerine düşkün ve güzel olan her şeyi arzulayan bir karaktere sahiptirler. Bu nedenle, özleri gereği zenginliği değil rahatlığı isterler. Eşlerinin onlara karşı sevgi beslemelerini, arzulamalarını ve saygı duymalarını isterler. Eğer onlara duymak istediklerini söylerseniz aşkını kazanabilirsiniz.

Balık erkeği ise , başına buyruk, sorumsuz ve rahat yaşamayı tercih ederler. Kesin olarak evlilik kararı verene kadar , asla bu düzenlerini bozmazlar. Gezmeyi severler. Duygusal yapıları ile ortam içinde hemen fark edilirler. Ağlamaktan korkmayan, çabuk alınan, naif ruhlu, iyimser ve uyumlu kişilerdir. Bu özelliğinden midir bilinmez, insanlara çok çabuk güvenirler. Dostlukları çok yoğun başlayıp hüsranla bitebilir. Aynı durum aşkları için de geçerlidir. Çok çabuk aşık olup, büyük bir hışım ile aşkı sonlandırabilirler. Ayran gönüllü kişiler bu erkekler arasından çıkmaktadır.

Diğer burcumuzdan olan yengeç burcu, balık burcu gibi zayıf ve duygusaldır. Fakat ek olarak, merhametli, yuvasına bağlı, aile kurma isteği taşıyan, sevecen, ukala, kendini suçlayan, dağınık, kuşkucu bir bakış açısı olan, çok bilmiş ve değişken bir karaktere sahiptirler. Genel olarak özeti bu olsa da kadını ve erkeği farklıdır. Yengeç kadını, tasarrufu olan, cömert, misafirperver, soru sormaya bayılan, çok çabuk kırılan, narin ve hassas kişilerdir. Eğer yengeç kadınının evine misafir giderse, gerekirse evindeki tüm her şeyi önlerine serebilir. Tamamen misafirin hoşnut olmasını ister. Ayrıca aşırı geleneksel ve kuralları olan bir yapısı vardır. Onlar neye inanır ise ,ona göre davranır. Onları kararından vazgeçirmek neredeyse imkansızdır.

Kızdıkları zaman veya üzüldükleri zaman, onlara, yanında olduğunu söyleyin ve geri çekilin. Çok üstüne gitmeniz sizin de üzülmenize neden olur. Bu tarz duygusal anları yaşarken bencil ve kırıcı olabilirler. Fakat bunu istem dışı yaparlar. Yengeç erkeği ise, sevgi ve saygıyı her şeyden önde tutan, dürüst, ağırbaşlı, delikanlılık kavramını tam anlamıyla yaşayan, duygusal, zarif bir karakteri olan , yüzmeyi, deniz seyahati yapmayı seven, sevince tam seven, mağrur ve güçlü duruşu ile dikkatleri üzerine çeken, düşünceli ve kıskanç bir yapıya sahiptir. Kısmen balık burcuna benzeyen yengeç insanı iyi bir dost ve iyi bir eş adayı olur.

Balık ve Yengeç Aşk Uyumu

Peki, balık yengeç aşk uyumu nasıl ?

Birbirine fazlasıyla benzeyen iki burç olan balık ve yengeç, ilişkiyi yaşarken büyük bir uyum sağlarlar. Eğer beraber olanlar, balık erkeği ile yengeç kadını ise bu aşk uyumu biraz saplantılı olur. Balık erkeğinin sorumsuz ve kayıtsız tavırları , duygusal ve bağlı yengeç kadınını çileden çıkarır. Öyle ki, bu durum yengeç kadınını bazen gözyaşı krizlerine sokabilir. Fakat pes etmeyen yengeç kadını, balık erkeğini düzeltmeye ve bu konuda sürekli uyarmaya çalışır. Ta ki ilişkinin ciddiyetine varana kadar.

Eğer yengeç kadını pes edip bunu yapmaz ise, ilişki sonlanan ve balığın sıradan ilişkilerinden birine döner. Şayet beraber olan taraflar, balık kadını ile yengeç erkeği ise aşk uyumları müthiş bir şekilde olumlu olur. Birbirine benzeyen, ortak yanları çok olan, hayat görüşleri birbirine yakın olan , uyumlu bir çift olurlar.

Balık ve Yengeç Evlilik Uyumu

Peki, balık yengeç evlilik uyumu nasıl ?

Evlilik ciddi bir müessese. Eğer taraflar birbiriyle uyumlu olursa , evlilik uzun süreli olur. Evlenen taraflar balık erkeği ile yengeç kadını ise, evliliğin nasıl olduğu büyük bir önem taşır. Sadece gerekli olduğu için, yaşı geldiği için veya karşısındaki kişi iyi biri olduğu için olamamalı. Özellikle balık erkeği için. Eğer sevmeden, aşık olmadan evlenir ise, aldatması kaçınılmaz olur. Sevince sadık bir eşe dönüşen balık erkeği, yengeç kadını ile mutlu olabilir.

Yok eğer tersi bir beraberlik olursa, yani balık kadını ile yengeç erkeği evlenir ise, her ikisinin evliliği sorunsuz ilerler. Karşılıklı olarak sorumluluklarının bilincinde olan, ebeveyn olunca iyi bir anne ve baba olan, dürüstlüğe karşılıklı olarak önem veren, sevgi dolu ve anlayışlı bir evlilik olur. Yengeç erkeği evinde vakit geçirmekten hoşlanan, eşine saygı gösteren, geleceğini planlayan, güçlü ve ılımlı bir erkektir. Ve bu erkeğe karakter olarak benzeyen balık kadını, eş olursa evlilikleri uyumlu olur.

Balık ve Yengeç Cinsel Uyumu

Peki, balık yengeç cinsel uyumu nasıl ?

Balık burcu kadını ile yengeç burcu erkeğinin cinsel beraberliği, birbirine karşı kayıtsız kalamayan, coşkulu, kahkahalar ile dolu, zevkli, karşılıklı kurların olduğu, eğlenceli ve her iki tarafın da aktif olduğu bir beraberlik olur. Genel yapısı gereği balık kadını itaatkardır. Uzun süren bir çekingenliğin ardından, içinden yırtıcı bir seksilik fışkırır. Bu özellikleri eşlerinin hoşuna gider. Hem utangaç hem cesur. İkisi bir arada sunulan hediye gibi adeta. Bu yengeç erkeği için vazgeçilmez bir kadının özellikleri arasında yer alır.

Eğer cinsellik, balık erkeği ile yengeç kadını arasında olursa, kadına karşı zafiyetleri olan balık erkeği oldukça aktif olur. Aşk yaşamında şanssız olan bu taraflar, cinsel beraberlikte oldukça şanslıdır. Ve uyumları mümkündür. Yengeç kadını cilveleri, hareketli tavırları, muzip ve tahrik edici şakaları ile balık erkeğinin aklını başından alır. Arzuları oldukça yüksek olan balık erkeği, daha da yükselir ve cinsel beraberliğin süresi zevkli bir şekilde uzar.

Balık burcu ve yengeç burcu uyumu nasıldır ? Peki, balık yengeç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git