Balık ve Oğlak Burç Uyumu

Balık ve Oğlak Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 333 kez okundu.

Balık burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Balık ve oğlak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Balık Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Elementi toprak olan oğlak burcu ile ve elementi su olan balık burcu oldukça iyi anlaşırlar. Bu ikilinin ilişkisinde karşılıklı tatmin ve hoşgörü hakim olacaktır. Balık burcu ve oğlak bir burcu birbirlerini tamamlayan nadir burçlar arasında yer alır. İlişkilerinde birbirlerinde öğrenecek çok şeyleri olduğunu fark ederler. İlişkilerine farklı bir boyut katabilirler. Oğlak burcunda var olan sağduyu ve güven duygusu ilişkinin temelinin sağlam olmasını sağlayacaktır. Bu iki çift arasında muhteşem bir uyum olması için mucizelere gerek kalmaz, birbirlerini bir puzzle gibi tamamlamayı başarırlar.

Balık burcu plan yaparken uzun vadeli planlar yapmak ister bu esnada oğlak burcunun desteği ile bu planları sağlam bir şekilde hayatında uygulama şansı bulur. Bu durum balık burcunu çok mutlu eder. Oğlak burcuna güveni her zaman tamdır. Çünkü ne zaman akıl danışacağı birini arasa bu kişi oğlak burcundan başkası olmayacaktır. Balık burcu ve oğlak burcu için olumsuz durum balık burçlarının duygusal olması ve oğlak burcunun mantıklı ve düzeni seven kişiliği ile zıtlaşmasıdır. Balık burcu için oğlak burcu bazen kırıcı olabilir. Bu nedenle oğlak burcunun alttan alması, söz söylerken en az bir kez düşünerek söylemesi gerekir. Hassas ve kırılgan balık burcunu incitmemek için oğlak burcu dikkatli olmalıdır. Yoksa bu ilişkinin sağlıklı olması beklenemez.

Oğlak, dışarıdan soğuk görünen, rahat tavırları ile dikkat çeken ve her daim insanları etkilemeyi başarabilen bir burçtur. Ancak dışarıdan soğuk görünmesi , karşısındaki insanı korkutup kaçırabilir. Balık burcunun yumuşak ve güvenilir tavırları, oğlak burcunun da zamanla çözülmesi ve ideal bir partner haline gelmesini sağlayabilir. Bunun için balık burcu oğlak burcunun duygularını açığa çıkarmak için çaba harcamalıdır. Oğlak burçları dıştan buz dağı gibi görünseler de içleri sevgi dolu ve kıpır kıpırdır.

Bir oğlak burcunu tanımak için onunla iyi bir arkadaş olmalısınız. Yoksa oğlak burcunun görünen buz dağı portresinden başka bir yanını görmeniz zordur. Bu nedenle balık burçlarına büyük bir rol düşüyor bu ilişkide. Oğlak burcunun içindeki gizli kalan yanlarını keşfe çıkmak için samimiyet yeterlidir aslında balık burcu duygularında ve davranışlarında ne kadar samimi olursa o kadar oğlak burcuna yakın olabilir. Hırslı bir oğlak burcu ve hayal gücü kuvvetli bir balık burcunun birlikteliği göz kamaştırıcı olabilir.

Balık ve Oğlak Aşk Uyumu

Peki, balık oğlak aşk uyumu nasıl ?

Oğlak burcunun ihtiyaç duyduğu sevgi ve saygıyı balık burcu rahatlıkla sağlayabilir. Oğlak ise, balık burcu eşine aradığı emniyeti ve güvenceyi vererek, aradığı huzura erişmesini hedefler. Aslında bu ilişkide her iki tarafta kendinden ödün verir ve fedakarlık yapmaktan çekinmez. Balık burcu ve oğlak burcu ilişkisindeki en önemli problem kaynağı, balık burcunun dağınıklığı ve oğlak burcunun ise düzene aşırı bağlı olmasıdır. Finansal konular da önemli pürüzlerden birisi olarak kabul edilebilir. Paraya ve maddeye hiç değer vermeyen balık burcu ile, maddeyi bir güvenli yaşam amacı olarak kullanan oğlak burcu arasında anlaşmazlıklar yaşanabilir.

Eğer balık burcu oğlağın maddiyata önem vermesinin sebebinin aslında kendi hayatlarını rahat şekilde sürdürme çabasından geldiğini bilirse bu ilişkide sorunlar yaşanmaz. Çünkü bir oğlak burcu sevdiği insanların rahat bir şekilde yaşamalarını ister. Aşırı çalışması bunun içindir. Onu anlayan bir balık burcu ile birlikte olursa şahane bir ilişki yaşamamaları için hiçbir sebep yoktur. Aşk balık burcu için tarifi olmayan bir duygudur. Aşık olduklarında bu duyguyu sonuna kadar yaşamak isterler. Aşık oldukları bir oğlak burcu ise ve bu aşk karşılıklı ise çok güzel bir aşk hayatı yaşamaları beklenir. Çünkü bir oğlak aşık olduğunda aşık olduğu insan onun için en değerli kişidir. Bu değeri anlayan bir balık burcu oğlak burcunun yanında kendine hem aşık hem şanslı hissedecektir.

Balık ve Oğlak Evlilik Uyumu

Peki, balık oğlak evlilik uyumu nasıl ?

Oğlak burcu ve balık burcu evlilik hayatlarında diğer ilişkilerine göre daha iyi bir ilişki yürütürler. Evlilik sevgi ve saygıya dayalı bir ilişkiyi öngördüğü için oğlak burçları zaten evlilik için yaratılmış burçlar arasında yer alır. Evde güven ve sevginin eksik olmaması balık burçları için çok önemlidir. Ve iki burcun evlilik hayatı her zaman yolunda gider. Evlilik hayatında tek yaşanacak sorun balık burcunun oğlak burcuna göre biraz daha duygu yüklü olmasıdır. Aslında oğlak burçları da duygusaldırlar ama belli etmezler. Evlilik hayatında bir balık burcu olarak oğlak burcunun kalbindeki duygulara erişmek için biraz çaba harcamanız gerekebilir. Genel olarak oğlak burcu ve balık burcu evliliğinden mutlu bir aile tablosu çizebiliriz.

Oğlak burcu evlilik hayatında çok iyi bir eş adayı olur. Eşini aldatmaz, yalan söylemeyi sevmez. Her zaman güven veren taraf evlilikte oğlak burcu olacaktır. Bu güveni anlayan balık burcu içi rahat bir şekilde hayatını sürdürür. Kocasının ona olan sadakatinden şüphe duymaz. Yalansız bir ilişki isteyen bir oğlağın evliliği balık burcu için anlatılmaz bir duygu yaşatır. Kalbindeki bütün duyguları anlatmaktan çok hoşlanan balık burcu kocasına olan derin sevgisini her zaman göstermek ister. Oğlak burcu eşinin ona olan sevgisini çok önemser. Oğlak burcu sevgiyi arayan ve sevgiyi bulduğunda ona sahip çıkan bir burçtur. Eğer oğlak burcu sevgiyi bir balık burcunda bulmuşsa o sevgiyi bir ömür sürdürmek için elinden geleni yapar.

Balık ve Oğlak Cinsel Uyumu

Peki, balık oğlak cinsel uyumu nasıl ?

Balık burcu ve oğlak burcu cinsel yaşamda oldukça uyumlu, geliştirici ve doyumlu bir ilişki yaşayabilirler. Duygusallığın doğal uzantısı olarak yaşanan cinsellikte balık burcu aradığı güveni ve sadakati oğlak burcu eşinde rahatlıkla bulur. Ancak zaman zaman oğlak burcu hayatındaki diğer alanlara biraz fazla vakit ayırmak ister bu durumda balık burcunun kırılmasına neden olabilir.

Balık burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Peki, balık oğlak uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git