Balık ve Koç Burç Uyumu

Balık ve Koç Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 337 kez okundu.

Balık burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Balık ve koç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Balık Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Balık burcu, en duygusal burçlar arasında yer alır. Balık burcu ile hemen hemen her burç çok iyi anlaşır. Balık ne kadar duygusal ve uysal ise koç burcu da bir o kadar inatçı ve başına buyruktur. Bu ikili bir araya geldiğinde yapamayacak ve anlaşamayacak gibi görünse de birbirlerini çok iyi dengelerler ve bu da çok iyi anlaşmalarını sağlar. Balık burcu, çok hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de koç burcunun bazen düşünmeden konuşması ve patavatsız halleri büyük tartışmalara neden olabilir. Bu ikili bir araya geldiğinde başka hiç kimseye ihtiyaç duymazlar ve tek başlarına da çok iyi eğlenebilirler. İkisi de yaratıcı yapısı sayesinde yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirler. Balık ve koç burcunun hayata bakış açısı hiçbir zaman aynı değildir. Bu ikili hayata farklı açılardan bakıp farklı yorumlarda bulunurlar. Bu da onların hayatında yeni heyecanlar yaratmada ve hayata bakış açısını zenginleştirmede çok etkilidir.

Balık ve Koç Aşk Uyumu

Peki, balık koç aşk uyumu nasıl ?

Balık burcu ve koç burcu bir araya geldiğinde çok iyi bir ikili olabilir. Bu ikilinin aşk hayatı da oldukça renkli ve eğlencelidir. Balık burcunun hassas ve duygusal yapısı, koç burcunun ise inatçı ve sert yapısı bir araya geldiği zaman bu ikili birbirini çok iyi dengeler. Taraflar, birbirlerinin hayatlarına saygı duyduğu ve sınırlarını bildiği zaman hiçbir sorun yaşamazlar. Balık ve koç burcu hayat tarzlarını birbirlerine göre yeniden dizayn eder ve iletişimlerini güçlendirirlerse çok mutlu olacakları, sağlam temeller üzerinde yükselen bir evliliğin ilk adımlarını atabilirler. Balık burcu, özgür ruhlu bir karaktere sahiptir. Bu özelliği nedeni ile bazı konularda koç burcu ile çatışma yaşayabilirler. Hayatınızda değiştirmek ve düzeltmek isteyeceğiniz bazı şeyler olabilir. İşlerinizi yoluna koyduğunuzda sevdiğiniz insan ile hayatınızı birleştirmek isteyecek ve huzurlu bir hayat kurmak isteyeceksiniz.

Balık ve Koç Evlilik Uyumu

Peki, balık koç evlilik uyumu nasıl ?

Balık burcu ile koç burcunun evlilikleri, çok sağlam temellere dayanır. Bu ikili emin olmadıklarında asla ciddi bir ilişki için yola koyulmazlar. Özellikle de balık burcunu böyle bir konuda ikna etmek çok da kolay olmayacaktır. Balık burcu, duygularından emin olduğu zaman sadece karşısındakine kalbini açar ve onunla tüm her şeyini paylaşır. Bu ikili her zorluğa ve sıkıntıya birlikte göğüs gerebilecek ve her şartta birbirinin yanında olabilecek bir yapıya sahiptir.

Balık ile koç arasındaki uyum diğer burçları kıskandıracak özelliktedir. Bu ikili sadece gözleri ile bile anlaşabilir. Çiftler, hassas olduğu konularda birbirlerine daha dikkatli davrandıkları zaman çok daha mutlu bir evlilik hayatı yaşayacaklardır. Evliliğinize burnunu sokmak isteyen ve huzurunuzu kaçırmak isteyen kişilere hiçbir zaman fırsat vermeyeceğiniz için sonsuza kadar mutlu ve huzurlu bir evlilik yaşayabilirsiniz.

Balık ve Koç Cinsel Uyumu

Peki, balık koç cinsel uyumu nasıl ?

Balık ve koç burcu cinsel açıdan da oldukça uyumlu iki burçtur. Balık için cinsellikteki en önemli unsur güvendir. Sevdiği kişi onun güvenini tam anlamı ile kazanamamış ise ondan bu yönde bir istekte bulunamaz. Balık kişisinin tam anlamı ile kendisini birine teslim edebilmesi için karşısındaki insana koşulsuz güvenmesi ve onun buna değer olduğunu düşünmesi gerekir. Cinsellik balık burcu için çok değerli duyguların dışavurumudur.

Koç burcu, cinselliğe, balık kadar duygusal yaklaşmasa da onun için de cinselliğin oluşabilmesi için çiftlerin birbirine gerçekten aşık olması ve birbirlerinin duygularını, isteklerini çok iyi anlayabilmeleridir. Koç burcu cinsellikte hep daha baskın olmak ister ve kendisinin yönlendirmesi ile bunu gerçekleştirmek ister. Cinsellik, bu iki burç için de herkesle yapılabilecek bir aktivite değildir. Cinsellik, sadece aşk ile bağlı olduğunuz kişi ile gerçekleştirebileceğiniz bir şeydir.

Balık burcu, cinselliğin nerede ve ne zaman gerçekleştirileceğine çok önem verir. Onun için bu çok özel bir andır ve asla aceleye getirilmemesi gerekir. Sevişme öncesinde bunun için uzun bir hazırlık süreci olmalıdır. Özellikle de mumlarla donatılmış romantik bir ortam onların rahatlaması ve gevşemesine yardımcı olur. Özellikle de şömine karşısında içilecek bir kırmızı şarap bunun için en iyi ön hazırlıklar arasında sayılabilir. Balık burcu, tam anlamı ile kendisini rahat ve buna hazır hissetmediği bir ilişki yaşamak istemez. Buna zorlandığını hissettiğinde ise anında oradan uzaklaşır.

Balık ve Koç Sosyal Uyumu

Peki, balık koç sosyal uyumu nasıl ?

Balık ve koç burcu sosyal anlamda da birbirini en iyi tamamlayan burçlar arasında yer alır. Bu ikili bir araya geldiği zaman eğlenmeyi çok iyi becerir. Özellikle de aksiyon sporlarına olan ilgilerinin ortak olması, onları yeni macera arayışlarına sürükleyebilir. Bu ikilinin sosyal yaşamdaki uyumu, çevresindeki pek çok insanı kıskandıracak niteliktedir. Özellikle de ikisi de özgür ruhlu ve çılgın kişiliklere sahip iki burç olduğu için çok eğlenceli bir sosyal hayatları vardır. Monotonluktan ve durağan yaşamaktan nefret ederler. Sürekli gezmek ve yeni yerler görmek en büyük hayalleridir. Bunu ise sadece sevdikleri insan ile gerçekleştirmek isterler.

Hayatında karşılaşacağınız tüm zorlukların üstesinden gelebileceklerini çok iyi bilirler. Maddi ve manevi anlamda her zaman bir olmayı tercih ederler. Asla ayrımcılık yapmazlar ve bundan da nefret ederler. Bu ikili, sosyal çevreleri tarafından da en çok sevilen çiftler arasında yer alır. Zor ve sıkıntılı dönemlerde olgun davranmak ve soğuk kanlı olmak koç burcunun görevidir. Balık burcu kişisi, bu durumlarda daha heyecanlı ve panik bir ruh haline sahiptir.

Koç burcu ise, onu rahatlatır ve durumu dengele görevini üstlenir. Bu ikili bir olduğu zaman üstesinden gelemeyeceği hiçbir zorluk olmadığını çok iyi bilirler. Bu nedenle hayatın hemen hemen her alanında birbiri ile en uyumlu çiftler balık ve koç burçlarından çıkabilir. Bu ikili, çevresi tarafından da çok sevilen ve saygı duyulan bir birlik kurarlar ve kimsenin kendi dünyalarına karışmasını istemezler. Kendi kararlarını hiç kimseye sormadan ve kimseye hesap vermeden vermek isterler.

Balık burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Peki, balık koç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git