Balık ve İkizler Burç Uyumu

Balık ve İkizler Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 109 kez okundu.

Balık burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Balık ve ikizler uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Balık Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Balık ve ikizler burçlarının uyumunu yorumlayabilmek için, her iki burcun ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekir.
Balık burcu insanı, iyimser, hayalperest, karamsar, mücadele etmeyen, zaafları olan, çabuk bıkan, kararsız, kendinden emin olmayan, sempatik, sevecen, kırılgan ve zayıf ruh hali olan bir kişiliğe sahiptir. Fakat erkeği ve kadını farklı şekillerde kendini gösterir. Balık kadını kendini seven, hoş görünümlü, duygusal, sanatçı kişilikli, narin, kırılgan, dost edinmeyi seven ve evinde vakit geçirmeyi seven bir kişiliğe sahiptir. Tüm rahatlığını evinde yaşar. Özenli ve bakımlı bir mizaca sahiptirler. Güleç tavırları ile girdikleri ortamda dikkatleri hemen üzerilerine çekerler. Kıskançlık ve aşırı sahiplenirler. Duygularını derin ve samimi bir şekilde yaşarlar.

Balık erkeği ise kadınının aksine sorumluluk almaktan hoşlanmaz, dik başlı , kafasına göre yaşayan, güzelliğe fazlasıyla önem veren, dış görünüşe göre karar veren, ön yargıları olan, merhametli, sevecen, sevimli, sempatik tavırlarıyla ortam içinde dikkat çeken, eğer aradığı kadını bulursa tam bir sadık eş olur. Sadakati ve sevgiyi eşine tam anlamıyla hissettirir. Nadiren evlilik kararı verirler. Onlar için ilişki yaşamak daha caziptir. Yüzde yüz emin olmadan evlenmezler. Evlendikleri kadının zeki, güzel ve seksi olmasına dikkat eder.

Diğer burç ikizler burcu ise değişken ruh haline sahip, iki yüzlü, güvenilmez, dünü bugününe uymayan, aynı anda birkaç işi yapabilen, zeki, pratik zekalı, sevimli, sıcakkanlı, çabuk dost edinen, öfkesi yıkıcı olan, kendi çıkarlarını her şeyden öte tutan bir kişiliğe sahiptirler. Ve bu özellikler, erkek ve kadında farklılık göstermektedir. İkizler kadını, sevecen, neşeli, hareketli, kendine özen göstermeyi seven, ilgi görmeye bayılan, anlaşılması zor bir yapıya sahiptir. Beraber oldukları adamı severler ise , fedakar ve sadık bir partner olurlar. Gezmeyi seven , yeni yerler görmekten mutluluk duyan, kültürlü ve sevgi dolu kişilerdir. Çok değişken bir ruh haline sahip oldukları için asla onları anlamak mümkün değildir. Bir gün sinirli, bir gün mutlu, bir gün soğuk ve bir gün de sıcakkanlı olabilir. Kafa karıştıran bir yapıya sahip olduğundan, uzun yıllar beraber olan ve onları tanıyan kişiler tarafından anlaşılabilirler.

İkizler erkeği ise, kadına göre daha inatçı ve hoyrat bir yapıya sahiptir. Har vurup harman savururlar. Biriktirmeyi sevmezler. Harcamaktan hoşlanırlar. Çapkınlıkları ile tanınan, tatlı dilli , yumuşak başlı, kararsız düşünceleri olan, sevdiği zaman gözü kimseyi görmeyen, kırılgan, duygusal ve kötümserdir. Ayrıca etkili konuşan, cazibeli, etkileyici hatlara sahip bireylerdir. Çoğu kadın tarafından seksi bulunan bir tipe sahiptirler. Özgüvenleri oldukça yüksektir.

Balık ve İkizler Aşk Uyumu

Peki, balık ikizler aşk uyumu nasıl ?

İlişkilerini tutkulu ve derin yaşayan balık burcu kadını, başına buyruk hareket eden ikizler burcu erkeği ile partner olursa eğer, daima üzülen taraf balık kadını olur. Hayatı boyunca çabalayan, sevgisini kanıtlama uğraşına giren, en ufak bir ses yükselmesinde dahi kırılan balık kadını için, ikizler erkeği pek doğru bir seçim değildir. Sürekli olarak onu sorgulayacak ve ne yaptığını merak edecektir. Aşırı sevgisinden dolayı ikizler erkeğini zamanla kısıtlar. Bu durumdan hoşlanmayan ve özgürlüğüne düşkün ikizler erkeği için katlanılmaz bir durum olur. Genellikle ayrılıklar ile neticelenir. Eğer gerçekten mutlu olmak isteniyorsa, her iki tarafta bazı noktalara dikkat etmeli. İkizler erkeği balık kadınına ilgi göstermeli, onu yalnız bırakmamalı, kendi sosyal hayatından gerekirse ödün vermeli ve asla balık kadınına kendini yabancı hissettirmemelidir.

Balık kadını ise her şeye ağlayan, kırılgan tavrını törpülemeli, erkeğine övgüler ve sevgilerini sunmalı, tensel temastan kaçınmamalı, ikizler erkeğini sıkmamalı, soru yağmuruna tutmamalı ve asla özgürlüğüne müdahale etmemelidir. Eğer durum böyle olursa aşk uyumları mümkündür. Lakin beraber olan taraflar balık erkeği ile ikizler kadını ise durum daha kolaydır. Cilveli ve değişik ruh halleri yaşayan ikizler kadını, sohbeti ve tavırları ile balık erkeğinin aklını başından alır. İkisi arasında yaşanan en büyük sorun balığın yüksek duygular ile yaşadığı ilişkiyi, ikizler kadının tamamen mantıksal ve daha pasif yaşamasıdır. Bu nedenle yargılanırlar. Tabi bu da zamanla sorunlara yol açar.

Balık ve İkizler Evlilik Uyumu

Peki, balık ikizler evlilik uyumu nasıl ?

Balık kadını ile ikizler erkeğinin evliliği nadiren rastlanan bir durumdur. Eğer bu beraberlik gerçekleşmiş ise, ikizler erkeği olgunluk dönemini atlatmış demektir. Çünkü ikizler erkeği en geç evlenen erkeklerden biridir. Evlilik fikri onlar için daima var, fakat uzak bir ihtimaldir. Gençlik dönemleri boyunca, daima daha iyisi vardır elbet, düşüncesi ile yaşarlar. Bu nedenle de yaşadıkları ilişkilerin haddi hesabı yoktur. Ne zaman hayatı gerçekten anlar ve gerçekçi düşünmeye başlarsa, işte o zaman evliliği içtenlikle isterler.

Ve evlendikleri kişi bir balık kadını ise, mutfağında daima güzel yemeklerin piştiği, çocukların sevecen bir anne şefkati gördüğü, babanın arada muziplikler yaptığı neşeli bir evlilik olur. Eğer iki tarafta karşılıklı olarak saygılı ve birbirlerinin hassas noktalarına değinmez ise, bu evlilik sorunsuz ilerler. İkizler erkeği evlilik bilincinde olup, sosyalliğini törpülemeli kısaca. Fakat taraflar balık erkeği ile ikizler kadını ise, ikizler kadını kötümser ve şüpheci tavrından uzaklaşıp anı yaşamalı, balık erkeği de duygusallığını ikizler kadınına belli etmemeli. Çünkü ikizler kadını asla duygusallığı sevmez, netlik ve samimiyete inanır. Karşısında ağlayan bir erkek , onun için itici olabilir.

Balık ve İkizler Cinsel Uyumu

Peki, balık ikizler cinsel uyumu nasıl ?

Balık kadını ile ikizler erkeğinin cinsel uyumu, aşk ve evlilik uyumuna göre müthiştir. Yatakta tam bir uyum yakalarlar. İkizler erkeği bu konuda net, girişken, çekinmeyen, cinsel isteklerini açıkça dile getiren bir yapıya sahiptir. Balık kadını ise sevdiği zaman bunu hissetmeye bayılır. Ve bunun yanı sıra itaatkar olduğu için bu ikizlerin hoşuna gider. Uzun süren keyifli bir birliktelik yaşarlar. Eğer balık erkeği ile ikizler kadını beraber olacak ise diğerine nazaran daha pasif bir uyumları vardır. İkizler kadını hem sevgiden hem de ihtiyaçtan dolayı cinsel birliktelik yaşayabilir. Ama balık erkeği arzulamadan, sevmeden kadınına dokunamaz. Bu nedenle ikisi arasındaki cinsel birleşme, ikizler kadınının kurları ile başlar.

Balık burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Peki, balık ikizler uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git