Balık ve Başak Burç Uyumu

Balık ve Başak Burç Uyumu
13 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 23 kez okundu.

Balık burcu ve başak burcu uyumu nasıldır ? Balık ve başak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başak Burcu Özellikleri

Başak burcu kadını garip doğaları ile çok veya az kendilerine yeten tavırları ile evliliğe her zaman tepkili olmuşlardır. Seçici olmalarının yanında eleştirici tavırları öne çıkan özelliklerinden biridir. Ayrıca evliliğe karşı olmaları ile karşı tarafa çok değişik tavırlar sergilemektedirler. Eğer başak burcu kadını gerçekten evlenmek isterse o evliliği mantık ve saygı çerçevesinden yürütmeye çalışırlar. Mükemmelliği arayan bir kişilikleri vardır. Seçtikleri eşler onları fazlası ile hak etmelidirler ki ilişkileri devam edebilsin.

Evliliğe her zaman açık olmayan başak burcu kadını kusursuz bir anne özelliğini taşımaktadırlar. Ev ve iş yaşamında da başarılı olmaları taktir edilir niteliktedir. Sorunlarını en mantıklı şekilde çözmeye çalışmaları bir artı özellik olarak başak burcu kadınına eklenmiştir. Başak burcu kadınının güvenini kolay kolay kazanamazsınız. Kolay güvenmezler ama güvendikleri zamanda her zaman yanınızda dururlar. Güvenlerini kazanmak için doğru yoldan gitmek gerekir. Göz alıcı şeylerden hoşlanmazlar.

Başak burcu dikkat çekici özelliklerinin başında fiziksel olarak çekici bir yüz hatlarına sahiptirler. Başak burcu vücudundan en çok saçlarına önem verir. Burnu ve çenesi kesin hatlara sahiptir ki bu onların çekiciliğini arttırmaktadır. Başak burcu yürüyüşlerine dikkat etmektedirler. Bu onları oldukça karizmatik yapmaktadır. Başak burcu erkeği kıyafet konusunda genellikle yardım almak ister çünkü dış görünüşlerine oldukça önem verdikleri için seçecekleri kıyafetlerin herkes tarafından beğenilmesini isterler. Başak burcu erkeği alışveriş yaparken renk uyumunu tutturamadığı için genel olarak uyumsuz kıyafetleri tercih ederler. Bunun için yardım alırlar.

Başak burcu erkeği oldukça inatçı bir kişiliğe sahiptir. Dediğinin olmadığı yerlerde ve ortamlarda bulunmaktan kaçınırlar. Onları kararlarından ve düşüncelerinden döndürmek çok zordur. Son derece akıllı ve pratik çözümler üretmeye yönelik akılları vardır. Onlar akıllarını düştükleri sıkıcı durumlardan kurtulmak için kullanırlar. Herhangi bir durum karşısında kolayca çözüm bulabilirler. Başak burcu erkeği denildiğinde aslında akla ilk gelen özelliklerinden biri temiz ve titiz olmalarıdır. Bulundukları ortamda söz sahibi olmak istemelerinin yanında o ortamın temiz ve düzgün olmasına özen gösterirler. Dağınık olan ortamlardan kaçınırlar. Başak burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür. Kendisini kısıtlayan ortamlardan ve kişilerden uzak durur. Sevgili seçimlerinde onları sıkmayacak ve rahat bırakacak bir partner tercih ederler.

Balık Burcu Özellikleri

Balık burcu kadını her zaman hoş bir görünüme sahiptirler. Kıvırcık saçın gerçekten yakıştığı burçlardandır. Burun yapıları ile öne çıkan balık burcu kadınları kemer yapılı burun hatlarına sahiptirler. Hırslı ve istediklerini alma konusunda yapılması gerekenler başak burcu kadınının özelliklerinde mevcuttur. Balık burcu kadını sezgisel olarak oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. Balık burcu kadını oldukça kıskanç bir yapısı ile dikkat çeker. Seçtiği partneri ile uyum içinde olmayı ve aşırı kıskanç tavırları ile zaman zaman partnerlerini sıkmaktadırlar.

Balık burcu kadını hızlı değişen duygulara sahiptirler. Duygular konusunda tutarlı olamayan balık burcu kadını bu özellikleri yüzünden çok duygusal dönemlere girmektedirler. Balık burcu kadını hemen her konuda duyarı ve düşünceli davranarak hareket etmektedirler. Olumlu yönlerinin yanı sıra çok hayal dünyasında gezmeleri bir eksi özelliklerini oluşturmaktadır. Eğer balık burcu kadınını etkilemek istiyorsanız birinci kuralınız romantik olmaktan geçer. Balık burcu kadını yaşadıklarını kendi iç dünyasında yorumlama yeteneği ile bazen çevresinden uzaklaşabilir. Ancak tutarlı davranışları ile her zaman taktir edilirler.

Balık burcu erkeği saçları ile konuşur. Bakışları ile dikkat çeken tiplerdir. Yüz hatlarının simetrik olması olumlu özelliklerinin arasındadır. Balık burcu erkeği kolaylıkla kilo alabilir. Giyinmelerine dikkat eden balık burcu erkeği önemsiz yerlere giderken üstlerinde ne olduğuna çok dikkat etmezler. Balık burcu erkeğini anlatacak en önemli özellik hayalperest olmalarıdır. Hiç olmayacak olayları olmuş gibi düşünmeleri olumsuz özelliklerin en başında gelmektedir. Genel olarak düzensiz bir erkektir balık burcu erkeği. Asla art niyetli davranışlar sergilemezler. Zaman zaman tembellik gösterseler de balık burcu erkeği çalışkan bir yapıya sahiptir. Sosyal olarak aktif bir yapıya sahiptirler. Ancak arkadaş çevresi çok geniş değildir. Çünkü herkes ile kafası uyuşmaz balık burcu erkeğinin. Balık burcu erkeği aşk hayatına çok önem verir. Aşık olduğu kişiyi mutlu etmek için gerekirse uyku uyumaz.

Balık Burcu ile Başak Burcu Uyumu

Balık burcu ve başak burcu arasında her ne kadar benzer özellikler olsa da genel hatları ile bu iki burç birbirinin zıttı bir burçtur. Bu yüzden mutlu olmaları ve ilişkilerini devam ettirebilmeleri ne kadar sorumluluk sahibi olduklarına bağlıdır. İki tarafında aynı sorumlulukları kabul etmesi sadece bir tarafa bütün sorumluluğu vermemesi gerekir ki uyum içinde yaşayabilsinler. Balık burcu ve başak burcu arasında en büyük ama en kötü özellik sürekli arayış içinde olmalarıdır. Eğer birlikte hareket etmezler ise kötü sonuçlar doğuracak olaylara karışırlar. Bu iki burcun uyum içinde olabilmesi için her ikisinin de attığı adımlardan haberdar olmaları gerekir. Bu onlar için en doğru yöntemdir. Yoksa çok iyi sonuçlar doğurmayabilir.

Bu ilişkide en önemli özelliklerden biri güvendir. Birbirine aşırı derecede zıt olan bu burçlar güven ortamını en başında sağlam kurmazlar ise birliktelikleri kısa sürebilir. Partnerleri ve kendileri için birbirlerinin uyum içinde olacağı bir güven ortamının olması gerekir. Arkadaşlık ilişkisinde çok iyi olamayan balık burcu ve başak burcu daha çok aşk ilişkilerinde daha uyumlu olduklarını gösterirler. Her iki burcun da aşk özelliklerinin ağır basması ilişkileri için bir artı özellik taşımaktadır. Güven ortamını kuran balık burcu ve başak burcu uyumu yakalamak için ilk adımı atmış olurlar. Bundan sonra beraber hareket etmeleri onlara artı özellik katacak ve birlikteliklerinin sağlam olmasına yardımcı olacaktır.

Balık ve Başak Aşk Uyumu

Peki, balık başak aşk uyumu nasıl ?

Astroloji de balık ve başak burçlarının farklılıkları olsa da benzerlikleri oldukça fazla olan burçlardır. Balık burcu mensupları duygusal, hassas ve uyumlu insanlardır. Başak burcu ise kendine uyum sağlayan, esnek insanlarla çok iyi iletişim kurabilir. Genel itibari ile oldukça olumlu bir ilişki olacak. Elbette burçların kadın ve erkeği farklı özellikler taşıdıkları için ayrı olarak ele almak gerekir.

Balık kadını naif, duygularıyla yaşayan, aşka aşık, sevdiği için her fedakarlığı yapabilen, vefalı kadındır. Başak erkeği kendisine bu kadar değer veren bir kadını el üstünde tutacaktır. Balık kadını yönetilmeye açıktır. İlişkide ipleri erkeğinin eline bırakmayı tercih eder. Başak erkeği yönetici olmayı sevdiğinden hiçbir sorun yaşamazlar. Başak erkeği sadakatlidir. Balık kadının güvenilirliği başak erkeğinin hoşuna gidecek. Balık kadını da başak erkeğinin sadakatli oluşuna hayran kalacaktır. Başak erkeği gerçekçi balık kadını hayalperesttir. Bu noktada birbirlerini dengeleyecekler. Balık kadını başak erkeğine hayal kurmanın güzel olduğunu, başak erkeği de balık kadınına gerçekçi olması gereken zamanları öğretecektir. Balık kadınının sahiplenilmeye ihtiyacı vardır. Başak erkeği sahiplenici yapısıyla balık kadınını mutlu etmeyi başarır. Mutlu bir ilişki yaşayabilirler.

Balık erkeği başak kadınını duygusal olarak doyuracak ve romantizmi doruklarda yaşayabilirler. Balık erkekleri çok dürüst erkeklerdir. Her ne olursa olsun doğruyu söylerler. Başak kadını bu erkeğin dürüstlüğünden çok mutlu olur. Başak kadınının mantıklı balık erkeğinin duygusal yapısı zıttır. Ancak zıt kutuplar birbirini çeker. Bu iki insan ortak yollarda birleşirse mükemmel bir uyum sağlamaları mümkün. İkisi de ileri görüşlü, açık fikirlidir. Her konuda fikir alışverişi yapabilir ve anlaşma sağlayabilirler. Balık erkeği esnektir, baskı yapmayı sevmez. Başak kadını da bu durumdan memnun olur. Balık erkeği ile başak kadını birbirlerinin eksiklerini kapayabilirler. Başak kadını düzen insanıdır. Balık erkeği düzenli olmayı, karmaşadan sıyrılmayı ondan öğrenebilir. İkisinin de sezgileri kuvvetlidir. Bu sayede birbirlerini daha kolay anlayacaklardır. Balık erkeği kadının ne istediğini her zaman bilir. Başak kadını ihtiyaç duyduğu ilgiyi,şefkati bu adamda bulacak.

Balık ve Başak Evlilik Uyumu

Peki, balık başak evlilik uyumu nasıl ?

Burçların evlilikler üzerinde etkisi olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Zira bazı burçlar hiç anlaşamaz bazıları tam bir uyum içinde olurlar. Balık ve başak burcu uyumuna bakıldığında, balık bir su grubuna başak toprak burcuna mensuptur. Bu iki farklı gruba mensup burç evlilik kararı alırsa nasıl bir evlilikleri olur ? Genel itibariyle bakılırsa, toprağın suya her zaman ihtiyacı vardır. Birbirlerinin tamamlamamaları için bir neden yok diyebilirim. Öncelikle iki başlık halinde uyumlara bakmakta fayda görüyorum. Birlikte bir göz atalım.

Balık kadını evliliğinde, evine bağlı, evcimen bir kadın olacaktır. Başak erkeği de aile hayatına son derece önem veren biridir. Bu durumdan hoşnut kalır ve ne akıllıca bir seçim yaptığını düşünür. Balık kadını duygularıyla yaşar başak erkeği mantığı ile evliliklerinde bu yönleri ile birbirlerinin beslerler. Balık kadınının sevgisi başak erkeğine iyi gelirken başak erkeğinin mantıklı yapısı balık kadınının hoşuna gider. Balık kadını erkeğine tam bir sadakatle bağlıdır. Başak erkeğinin aradığı güven duygusunu ona sonuna kadar yaşatabilir. Balığın hayal dünyası evlilik hayatına her an yenilik katar. Sadece mantığıyla yaşayan başak erkeği evlilik hayatı boyunca hep yenilik ve değişim yaşar. Bu da başak erkeğini mutlu eder. Balık kadının yumuşak huyları, sevecen tavırları başak erkeğinin sakin kalmasını sağlar. Evliliklerinde bir bütünlük duygusunu yakalamaları kuvvetle muhtemeldir.

Evlilikte oldukça uyumlu bir çift olurlar. Balık erkeğinin duygusal yapısı her kadını etkilediği gibi başak kadınını da etkiler. Dolayısıyla evlilikleri boyunca başak kadını duygusal eksiklik hissetmez. İki burcun mensubu da ileri görüşlüdür. Her konuda fikir alışverişi yapabilir ve tüm sorunların üstesinden gelmeleri kolaydır. Balık erkeği başak kadınının evliliğin her alanında başak kadının yere sağlam basan haline hayran kalacak ve hep saygı duyacaktır. Balık erkeğinin romantikliği başak kadınını evliliğe daha da bağlar. Başak kadını eşinin bu sürpriz ve jestlerinden mutluluk duyar. Aralarındaki zıtlık evlilikleri süresince onları birbirlerine çekecek ve her zaman uyumu yakalayacaklardır.

Balık ve başak burçlarının evlilik uyumunun daha net ifade edilebilmesi için tarafların iyi tanınması gerekir. Eğer evlenen taraflar balık kadını ile başak erkeği ise, yer yer tartışmaların yaşandığı, başağın otoriter ve hakim olduğu, balığın ise cilveli, yetenekli ve maharetli bir ev hanımı olduğu bir evlilik olur. Balık kadını evine düşkün, evinde vakit geçirmekten hoşlanan, aşırı sahiplenici tavırları olan, aşırı hassas ve duygusal yapısı olan bir karaktere sahiptir. Partnerinden sadakat görmek, bunu tam anlamıyla hissetmek isterler. Fakat kuşkucu tavırları nedeniyle oldukça sorun yaşarlar. Özgürlüğüne, geleneklerine, inancına, giyimine, ailesine ve değerlerine aşırı düşkün olan başak erkeği, asla sorgulanmayı, kendinden şüphe duyulmasını ve kendini sürekli açıklamayı sevmez. Bu düşüncelere kapılması, sizden uzaklaşmasına ve zamanla ilişkinin kopmasına işaret olacaktır. Bu yüzden yaşanan tartışmalar genellikle bu nedenden dolayı yaşanmaktadır. Bunlara dikkat edildiği takdirde gayet uyumlu bir çift olabilirler.

Şayet evlenen taraflar balık erkeği ile başak kadını olur ise, bu evlilik biraz daha güç bir uyuma sahiptir. Hayranlık duyduğu kadından hoşlanan, umduğunu bulamadığında çabuk sıkılan, şair ruhlu, masumane bir görüntüye sahip, sekse düşkün, zafiyetleri olan, iyi bir dinleyici olup konuşmaktan hoşlanmayan bir karaktere sahip olan balık erkeği, cezbedici bir güzelliği olan, seksi, zeki, titiz, bakımlı, hoş sohbet, zeki, duygusal, aile değerlerine bağlı, inatçı, kontrol mekanizması gelişen, organize düşünceler kuran başak kadını ile çok zor bir araya gelirler. Eğer arkadaş ortamı var ise, uzun yıllar tanışılıyor veya aile dostlarından ise belki mümkün olabilir. Fakat meşhur aşk hikayelerindeki gibi bir tanışma asla gerçekleşmez. Çünkü bu evlilik başağın mantığına uymuş ise mümkün olabilir. Başak kadını, otoriter, kendisini koruyabilen, sevecen, sevgisini gösteren, ağır başlı, işine hakim, güçlü ve mizacı sert olan erkeklerden hoşlanır. Çok zor da olsa, bu evlilik gerçekleşmiş ise, başağın mantığına uymuş demektir. Ve bu evlilik başağın kontrolünde ilerleyen, balığın sürekli değişim içinde olduğu, programlı, çocuklarına düşkün, mantık çerçevesinde gelecek planları olan, eğlenceli ve muzipliği bol olan bir evlilik olur.

Balık ve Başak Cinsel Uyumu

Peki, balık başak cinsel uyumu nasıl ?

Balık burcu ve başak burcu uyumu nasıldır ? Peki, balık başak uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git