Balık ve Balık Burç Uyumu

Balık ve Balık Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 85 kez okundu.

Balık burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? Balık ve balık uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Balık Burcu ile Balık Burcu Uyumu

İkisi de su grubu olduğundan dolayı bir balık burcu diğer balık burcu ile duygusal açıdan oldukça uyumludur. Balık burcu hayal gücü geniş olan ve manevi açıdan bakıldığında dünyaya karşı farklı bir bakış açısı olan bir burçtur. Duygusal anlamda partnerler pek bir sorun yaşamaz. İki balık burcunun arasındaki en büyük problem maddi konulardandır. Balık burcu manevi gücü güçlü olan ve duygusal anlamda çevresindeki insanlara önem veren bir burçtur. Bu yüzden para kazanmayı veya maddi konuları çok fazla önemsemez. Onun için ilk sırada çevresindeki insanları önemsemek ve ilgi göstermek gelir.

İki balık burcunun evlenmesi ve çocuk yapması gibi durumlar sonrasında hayatlarını biraz düzenlemeleri gerekmektedir. Eğer ki maddi açıdan gerekli sorumlulukları yerine getirip ve hayatlarını düzenleyen balık çiftleri olursa ilişkileri de o derece mükemmel olur. Balık burcunun yöneticisi olan gezegenler Neptün’dür. Bu nedenle iki burcun da aynı olması sebebiyle ilişkide en azından birisini düzene ve maddiyata önem veren bir yapısı olması ilişkiye daha güzel bir hava katacaktır. Balıklar çevresindeki insanlara hayır yapmaktan ve yalnız kalmaktan çok hoşlanırlar bu yüzden iki burcunda balık burcu olması sebebiyle, birbirlerine daha anlayışlı olmaları ve yalnız kalmak istediklerinde birbirlerini anlamaları gerekir. Bu ilişkide iki burç da kendi iç dünyasını çekilme şansı bulabilir. Çeşitli hayır kurumlarına az da olsa bağış yaparak kendilerine çok yardım ederler.

Birbirlerine yardımcı olmaları balıklar arasındaki uyumu ve bağı daha da güçlendirmektedir. Her ikisi de su grubuna mensup balık ve balık burcu ilişkisi uzun süreli bir birliktelik olabilir. Yani diyeceğimiz o ki bu ilişki ya iyidir ya da kötüdür. Asla bu ikisinin ortası yoktur. Bu ikili birbirlerini daima cesaretlendirir ve normal bir ilişkide ki gibi birinin daha baskın karakter de olması gerekir balık burcunun ilişkilerinde kavgaların genel sebebi yanlış anlaşılmaktır. Eğer bir balık burcu iseniz ve karşınızda balık burcu partneriniz varsa bu ilişkide her ikinize de çok büyük işler düşmektedir. Balık burcunun sezgileri oldukça kuvvetlidir. Yani iki balık burcu birbirlerini sezgileriyle konuşmadan dahi olsa anlaşırlar. Bu yüzden sadece gözlerle bile anlaşmaları aşklarını daha da kuvvetlendirecektir.

Balık burcu güçleri çok iyi olan bir burçtur. Hayalcidir ve derin duygulara sahiptir. Aslında bu Neptün gezegeninin etkisi altında olmasından kaynaklanan bir olaydır. Sürekli endişeli bir yapıları vardır ve bunun sonucunda sürekli olarak karamsarlık peşindedir. Lüks ve rahat yaşamayı severler. Lüks için para harcamaktan asla çekinmezler. Giyim konusunda her zaman en iyisini giymeyi ve lüks takılmayı severler. Balık partneri ile ilgili konularda her zaman kötümser davranabilir. Her şeyin iyiye bakması gerekirken ilişkide bir anda problemler çıkabilir.

Balık ve Balık Aşk Uyumu

Peki, balık balık aşk uyumu nasıl ?

Tam olarak birbirine benzeyen bu ikilinin aşk ilişkileri hem olumlu hem de olumsuzluk içerisinde olabilir. Bütün problemlerini unuturlarsa yaşayacakları aşk gerçekten güzel olacaktır. Yaşanacak problemler daha çok hassas olmalarından ve ince düşünmelerinden kaynaklanır. Ancak bu çok da küçümsenecek bir durum değildir. Dengeyi sağladıkları zaman iyi ve güzel bir birliktelik yaşayabilirler. Bu ilişkide güven ve sadakat problemi olmadıkça ilişki iyi yönde ilerleyecektir. Aşkta kesinlikle umut vaat eden iki balık burcunun ilişkisi iş hayatına girince zorlayıcı olacaktır. Balık ve balık ilişkisinde iki taraf da birbirine karşı muhteşem bir çekim ile yaklaşır. Balık kadını da erkeği de nedeni belli olmayan depresif anlar yaşamaya meyillidir. Bu birliktelikte ki önemli konular duygusallık, günlük yaşamın gereksinimlerinden uzaklaşma, gerçeklerden korkma ve şefkattir.

Her iki taraf için de oldukça tatminkâr bir ilişkidir. Kontrol mekanizması oldukça zayıf olan bu ilişkide maddi zorluklar ilişkinin yıpranmasını en temel sebebidir. Romantik, şefkatli, yoğun duygularla beslenen cinsel yaşam oldukça doyurucudur. İki tarafta birbirinin dilinden iyi anladığı için birbirlerinin isteklerini cevaplamak da oldukça kusursuzlardır. Balık burçlarının hayattaki en büyük amaçları zengin olmak ve mutlu bir yaşam sürmektir. Kötü düşünmeye eğilimleri vardır bu yüzden gerçek değerlerini de mutluluklarının hiçbir zaman farkında değillerdir. En büyük istekleri dünyayı dolaşmak ve birçok insanla tanışıp yeni yerler keşfetmektir. Ancak bu ikilinin kendi hayal dünyasından bir an önce kurtulup gerçek yaşama dönmeleri gerekir. Birbirlerinin dünyasını anlayan yine kendileridir. İlişkiyi uzun süreli tutmak istiyorlarsa yaşamı zorlaştırmak yerine kolaylaştırmayı tercih etmelidirler. İkili kıskanç ve paylaşmayı seven aynı zamanda yoğun ve derin bir evlilik yaşayabilecek bir çifttir.

Balık ve Balık Evlilik Uyumu

Peki, balık balık evlilik uyumu nasıl ?

Evlilik yaşamında iki burç da yaratıcıdır, hayal güçleri zengin ve dünyaya yaklaşımı manevi açıdan gelişmiştir. Sevgi ve içgüdüleriyle başkalarının duygularını anlar ve onları özen gösterirler. Bu yüzden dostlarıyla hayat boyu bir aradadır. İlişkilerinde zorluk maddi yönden kaynaklanmaktadır. İkisi de para kazanmanın önemsiz olduğunu bilir. Ancak ikisi de pratik ve gerçekçi değildir. Her zaman gerçeklerle yüzleşmekten kaçınırlar. Düzen ve kurallara onlara göre değildir. Programsız ve serbest bir akışa sahip hayatları vardır. Bu yüzden balık gibi yaratıcı insanlar asla sabit bir işte çalışamazlar. Hayatın hızı iki balık burcunu da zayıflatabilir. Evde huzur ve uyum ararlar. İki balık da karşındakinin hislerini sezgileriyle anlayabilir.

Balık ve Balık Cinsel Uyumu

Peki, balık balık cinsel uyumu nasıl ?

Balık burcu romantik ve tutkulu bir burçtur. Bu özellikten dolayı yatakta da mutlu ve aktif olacaklardır. Oldukça romantik olan iki balık burcunun ilişkisi evlilikle de sonuçlanabilir. Balık burcu erkeği de kadını da tutkulu ve romantik bir aşıktır. Genellikle uzun birliktelikler yaşayan balık burcu erkeği veya kadını, yatakta kendi mutluluğu ve hazzı kadar partnerinin duygularına da önem verir. Partnerini tatmin etmek için onun isteklerini yerine getirmek için çabalar.

Balık burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? Peki, balık balık uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git