Balık ve Aslan Burç Uyumu

Balık ve Aslan Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 329 kez okundu.

Balık burcu ve aslan burcu uyumu nasıldır ? Balık ve aslan uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Balık Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Değerli okurlar bugün sizlere aslan burcu ile balık burcu uyumundan bahsedeceğiz. İlk olarak her iki burcu ayrı ayrı inceleyim. Bu iki burç nelerden hoşlanır nelerden nefret eder bunlara bir göz atalım. Daha sonra ise iki burcu aşk evlilik cinsellik ekseninde yorumlayalım.

Balık Burcu Özellikleri

Balık burcu oldukça duygusal bir burçtur. Burçlar arasında en duygusal ve en romantik burç balık burcudur demek doğru bir tabir olur. Balık burcu hayata duygusal bakar. Onun için en önemli şey hisler ve kalbine etki eden olaylardır. Her durumdan kolayca etkilenen balık burcu duygusal yönüyle tam bir aşk burcudur. Onun için aşk önce duygusallık ve romantizm demektir. Sevdiği insana değer verir ve onu her şeyin üzerinde tutar. Sevdiği insana küçük sürprizler yapar. Ona hediyeler alır ve sık sık onu sevdiğini bir şekilde dile getirir.

Balık burcu sizi kısa süre içinde etkisi altına alır. Size şiirler yazar ve oldukça romantik adımlar atar. Onunla iken dünyadaki tek insan sizsiniz hissi verir. Balık burcu kadını ve erkeği her iki burçta çok duygusal ve merhametlidir. Bu burç her canlıya bir sevgi duyar. İnsanları incitmeyen bir yapısı vardır ve kendisi de çok çabuk kırılan ve incinen bir yapıya sahiptir. Balık burcu bu duygusal yönü yanı sıra çok sabırlı ve pozitif bakan bir burçtur. Olaylar karşısında negatif bakmaz. Her zaman bir çıkış yolu bulur. Macerayı ve yeni insanlar tanımayı sever.

Uzun yolculuklar yeni dostluklar onun için adeta bir rüya gibidir. Bunun yanı sıra bir o kadar da içe kapanık bir burçtur. Çevreye karşı hep sempatik görünse de çoğu zaman kendiyle baş başa kalmayı tercih eder. Balık burcu aşk insanıdır. Sevdiği insanı yüceltir ona çok değer verir. Onun mutlu olması için elinden geleni yapar. Bunun yanında kendisi de çok sevilmek ister. Her dakika sevildiğini duymak ve değer görmek onu çok mutlu eder. Balık burcu yalandan nefret eder. Ona karşı her zaman dürüst olun. Dürüstlük balık burcu için çok önemlidir.

Aslan Burcu Özellikleri

Sevgili okurlar şimdi de aslan burcu genel özelliklerinden biraz bahsedelim. Aslan burcu en lider vasıflı burçtur. Duygusal ve bir o kadar da dik başlı bir burçtur. Aşka inanır ve hayatı boyunca da gerçek aşkı arar. Aşk onun için bir hayatı an anlamlı kılan şeydir. Aşk olmazsa hayat büyük bir boşluktur ve anlamını yitirir. Aslan burcu her zaman hisseden bir kalp taşımak ister. Bunun için de her yerde gerçek aşkı arar. Kimi zaman hatalar yapar fakat bu onu asla yolundan vazgeçirmez.

Aslan burcu en lider en egolu burçlardan biridir. Her zaman en iyi ve en güzel olmak ister. Yaptığı işte en iyi olmalıdır. Bu nedenle çok azimlidir ve her zaman çabalar emek verir. Kazanmayı çok sever. Aslan burcu ateş grubunda yer alır. İstekli tutkulu bir burçtur. Hayatı dolu doku yaşamak ister. Hayat onun için macera dolu bir yoldur. Bu yolda her zaman özgür ve bağımsız olmak ister. Övünmek en büyük yaptığı hatalardan biridir. Bu özelliği her ne kadar pek fazla sevilmese se aslan burcu kendisini övmekten çok hoşlanır. Bulunduğu her ortamda ilgiyi üzerine çekmek ister.

Balık ve Aslan Aşk Uyumu

Peki, balık aslan aşk uyumu nasıl ?

Birisi çok duygusal diğeri ise fazla mantıklı olan bu burç anlaşabilir mi dersiniz? Balık burcu aslan burcuna göre çok daha duygusal bir burçtur. Bunun yanında hep romantik yaşamak ister. Aşk onun ayaklarını adeta yerden keser. Balık burcu aslan burcuna kendini kolayca sevdirir. Onun duygusal ve bir o kadar da romantik halleri kısa bir süre içinde aslan burcunun dikkatini çeker. Kısa süre içinde tutkulu bir aşk başlayabilir. Balık burcu romantizm ile aslan burcunu kendine bağlamayı başarır.

Aslan burcu da lider ve bir o kadar da duygusal haliyle balık burcunun dikkatini çeker. Bu iki burç birbirine anlayış ve çaba gösterirse güzel bir aşk ilişkisi yaşanır. Ruhsal özellikleri birbirinden çok farklı olsa da birbirini tamamlayıcı niteliktedir diyebiliriz. Aslan burcu her zaman daha üstün gelecek ve balık burcu üzerinde bir baskı kuracaktır. Bu da aşk ilişkisinde iki tarafa da zarar verebilir. Bu nedenle iki burçta birbirine karşı çok anlayışlı olmalı ve bir süre iki tarafta birbirini dinlemeye özen göstermelidir.

Balık ve Aslan Evlilik Uyumu

Peki, balık aslan evlilik uyumu nasıl ?

Sevgili okurlar bu iki burç için evlilik hayatı biraz zor olabilir. Balık burcu daha sakin ve kararlı iken aslan burcu her zaman daha lider ve heyecanlı olacaktır. Aslan burcu bulunduğu ortamda her zaman lider olmak ister. Her zaman ilgi görmek el üstünde tutulmak ve kendini değerli hissetmek ister. Balık burcu bu konuda çok başarılıdır ve aslan burcuna beklediği ilgiyi ancak balık burcu verebilir. Balık burcu romantizm ister. Aslan burcu biraz daha onu anlamaya çalışmalı onun duygusal yoğunluğuna ayak uydurmalıdır. Bu iki burç evlilik hayatında birbirini tamamlar ve sevgi dolu bir aile hayatı olur. Her ikisi de fazla merhametli ve cana yakın insanlardır. Bu nedenle de evlerinde hep bir sevgi ortamı olur.

Balık ve Aslan Cinsel Uyumu

Peki, balık aslan cinsel uyumu nasıl ?

Sevgili okurlar bu iki burç cinsellik konusunda uyumludur. Balık burcu romantizmi sever. Aslan burcu da tutkulu ve arzulu bir burçtur. Her ikisi de birbirine uyum sağlar. Aslan burcu ile balık burcu arasında iyi bir cinsel uyum sağlanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git