Balık Erkeğinin Sevgilisi Olmak Nasıl Birşey ?

Balık Erkeğinin Sevgilisi Olmak Nasıl Birşey ?
20 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 153 kez okundu.

Balık erkeğinin sevgilisi olmak nasıl birşey ? Balık burcunun en bilinen özelliği kuşkusuz ki çok duygusal bir yapıya sahip olmasıdır. Bu özelliği dolayısı ile ilişkilerinde de her zaman duygusallık ön plandadır. Olabildiğine romantik olan balık erkeği, sevdiği kadını mutlu edebilmek için elinden geleni fazlası ile yapmaya her zaman hazırdır. Onun duygusal geçişleri kimi zaman sizi şaşırtabilir. Balık erkeğinin sevgilisi olmak demek, farklı duyguları bir arada yaşayabilmeyi gerektirir. Onunla gülüp eğlenirken bir anda aklına mazide yaşanmış bir olay aklına gelip gözleri dolabilir.

Bu ruh hali balık burçlarının genel özelliğini yansıtır. Alışık olmayan biri için bu tepkiler afallatıcı bir nitelik taşıyabilir. Fakat balık burcu erkekleri ile uzun vadeli bir gelecek planlıyorsanız bu ve benzeri tepkilere her zaman açık olmanız gerekir. Onunla gülüp onunla ağlayabilmeli, yeri geldiğinde duygusal bir şarkıyı birbirinizin gözlerinin içine bakarak söyleyebilmelisiniz. Balık erkeğinin sevgilisi olmak, çoğu zaman eğlenceli ve güzeldir.

Bu burç insanı, yeni yerler keşfetmeyi ve maceradan maceraya koşmayı çok sever. Özellikle denizin çevresinde yaşamayı kendisine verilmiş bir lütuf sayar. Denize aşıktır ve sevdiği kadının da denizi sevmesini ister. Aslında çoğu insandan daha çılgındır. Sevdiklerine ve ailesine çok düşkündür. Onlara bir zarar gelmesinden çok korkar. Sevdiği insanları sahiplenir ve kimsenin onlar hakkında kötü bir şey demesine dahi izin vermez.

Balık burcu kişisi, duygusallığının yanında kararlı kişiliği ile de dikkat çeker. Önemli günler, balık insanı için çok önemlidir. Bu günleri kendisi unutmaz ve karşısındaki insanın da asla unutmasını istemez. Aile kurulabilecek en iyi burçlarda bir tanesi olan balık burcu, çok iyi bir eş ve baba olabilecek özelliktedir. Sevdiklerini mutlu edebilmek için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır.

Balık erkeğinin sevgilisi olmak nasıl birşey ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git