Balık Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Balık Burcu ile İkizler Burcu Uyumu
22 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 512 kez okundu.

Balık burcu ile ikizler burcu uyumu, birlikteliği ilk başlarda ilgi çekicidir. Balıklar, İkizlerin zekasına, hareketlerine, bilgisine ve çok yönlülüğüne kapılır. İkizler canlı, cana yakındır ve sözleri ile Balıkları oyalar. İkizler ise pek çok kimseyi beğendiği gibi ilk başlarda Balıkları da beğenecektir. Ancak Balıkların duygusallığını ve nasıl olduğunu anladıktan sonra ilgisi azalacaktır. İkizler burcu, Balıkların nasıl olduğunu anlayana kadar sürekli ilgilerini gösterir ve ona hoşluklar sunar. Ancak Balıklara olan ilgisi ortadan kalkınca başkalarıyla ilgilenmeye başlayacak ve uzaklaşıp gidecektir.

balık ile ikizler burcu uyumu

İkizler, balık burcu göre değildir çünkü ikisi de tamamen zıttır. İkizlerin aklı güçlü olmasına karşın Balık insanı duygusaldır. Balık erkeği ve kadını, sevgi, güven ve bağlanma ile mutlu olurlar. Ancak bağımsız tip olan İkizler, kendinden emin ve bağımsız kimseleri sever. Bu yüzden Balıkların kendilerine yaslanmaya çalıştıklarını hissettiklerinde kaçarlar. İkizler, Balıkları mutlu edecek yapıda değildir. Bu yüzden bu iki burç insanı birbirinden uzak durmalıdır.

Zıt burçlar olan Balık ve İkizler ilk başlarda birbirlerine çok çekici gelecektir. Ancak zamanla ayrı dünyaların insanı olduklarını anlayacaklardır. İkizlerin canlılığı, hareketliliği, değişik ihtiyaçları, gezmeye olan düşkünlüğü ve arkadaşları Balıkları yoracaktır. Bir sorun olduğunda ise Balıklar sezgileriyle, İkizler analiz ederek çözmeye çalışır. Ancak bu burç, su ve hava elementinin karışımı ile canlı bir ilişki yaşayabilmeleri için öncelikle bazı konularda anlaşmaları gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git