Balık Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Balık Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları
29 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 170 kez okundu.

Balık burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir ? Balık burcu yaşamayı bilen , sevdiği zaman tam seven bir burçtur. Sürekli ilgi ister bu ilgiyle birlikte karşısındakine bağlanır.

Balık Burcu Erkeğini Etkilemenin Püf Noktaları

Balık burcu erkeği genelde fiziksel özelliği ile dikkat çeker. Özgürlüğüne çok düşüktür. Onun kısıtlamaya çalışmayın. Kendinden emin kadınları çok beğenirler. Bu yüzden ayaklarınız yere bassın. Muhabbet ermeyi çok severler bu yüzden saatlerce konuşmaya hazırlıklı olun. Eğlenmeyi ve gün içinde iyi zaman geçirdiği kişilere çok önem verirler. Problem yaratan sorunları sürekli gündeme getirmeyin. Çünkü kavga halinden hiç hoşlanmazlar. Nezaketten çok hoşlanırlar. Sevdiklerini çok sahiplenirler bu yüzden çok kıskanç yapıya sahiptirler. Biraz davranışlarınıza dikkat ederek ona güven vermelisiniz. Balık borcu için olmazsa olmazlardan birdir güven. Duygusal oldukları için size her an farklı sürprizler yapabilirler. Siz de onu etkilemek için küçük sürprizler yapın. Çeketinin cebine yatağının başucana not bırakabilirsiniz.

Balık burcu erkekleri çok çapkındır ama birini sevdiğinde onu kaybetme korkusu yaşar bu yüzden sevdiği kişiye sadık kalmayı tercih eder. Her an onunla buluşmak için beklemeyin sizinde onun dışında bir hayatınız olduğunu gösterin. Yalan söylemekten kaçının çünkü bunu hissettiği anda sizden soğur . O bir anda aşık olur ilk görüşte ya da hiç. Size aşık olduysa ona her şeyi yaptırabilirsiniz. Doğal olun onun yanında içinizden geldiği davranın. Çok çalışkan bir ruha sahip değildir fakat hayallerini gerçekleştirmek için çalışırlar. Balık burcu çok bencildir buna alışmanız gerekir. Sizi o çok kıskanacaktır bu yüzden size çok kısıtlama getirecektir. Ama şöyle bir şey var kendisine karışılmasından ve baskı kurulmasından hiç hoşlanmaz. Sıkıntıya gelemez ve laf sokulmasından hiç hoşlanmaz. Ama siz ona bir hata yaparsanız bunu ilk fırsatta yüzünüze vuracaktır. Kinci bir yapısı vardır. Bu yüzden balık burcuna büyük bir yanlış yapmayın sizi affetse dahi aklıba geldiğinde söylemekten hiç çekinmez. Eğlence ve romantik bir aşk yaşamak istiyorsanız onu etkilemeniz çok önemli. Fiziğinize ve giyiminize önem vermeyi de unutmayın. Balıklar için önemlidir benden söylemesi.

Balık burcu erkeğini etkilemenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git