Balık Burcu Erkeği Ayrılık Sonrası Nasıl Davranır ?

Balık Burcu Erkeği Ayrılık Sonrası Nasıl Davranır ?
2 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 425 kez okundu.

Balık burcu erkeği ayrılık sonrası nasıl davranırBalık burcu erkeğinin ne kadar duygusal olduğunu duymuşuzdur. Balık burcu erkeği duygusaldır bu yüzden çabuk bağlanır demiştik. Çabuk bağlanır ve ilişkilerindeki en ufak bir şeyden bu yüzden çok çabuk etkilenir. Balık burcu erkekleri için sevdikleri kadın bu hayattaki en önemli kişidir bazen bunu yansıtamayabilirler. Kendi içlerinde yaşadıkları aşk dışa yansıttıklarından çok daha büyüktür. Balık burcu erkeği ilişkisinde ters giden durumlarda bunu düzeltmek için elinden geleni yapmaya çalışırlar.

Bir ayrılık durumunda balık burcu ne olduğunu şaşırır ve ne yapacağını bilemez. İlk olarak bunu kabul etmek istemez ve partneri ile konuşmaya çalışır. Ayrılık durumundan memnun değil ise yani partnerini gerçekten seviyor ise balık burcu bu ayrılık durumundan hiç hoşnut değildir. Çok mutsuz olur ve bunu düzeltmeye çalışır. Partnerinin sevdiği şeylerle ona ulaşmaya çalışabilir. Küçük sürprizler yapacaktır. Bunlar işe yaramaz ise balık burcu birinden yardım almaya çalışabilir. Bu kişi kendi yakın arkadaşlarından biri olabilir ya da sevdiği kişinin arkadaşlarından birinden yardım ister. Amacı bir şekilde partnerini konuşmaya ikna etmektir. Balık burcu karşısındakini ikna edebilmek için biraz duygu sömürüsü yapabilir. Duygularının karşısındakine karşı ne kadar yoğun olduğunu ve bu ayrılığın onun canını ne kadar yaktığını söyler.

Balık erkeği partnerinin ona olan sevgisinin bittiğine gerçekten inanırsa ve onun ayrılma kararında kararlı olduğunu düşünürse umudunu yitirmeye başlar. Ayrılığı yavaş yavaş kabullenir. Bir süre bir depresyon halinde olabilir ve bu günlük hayatına yansıyabilir. Balık burcu erkeği bu sırada hayatına kimseyi almak istemez. Yaşadığı ayrılık acısı onu bazen hırslı biri durumuna getirebilir ve bu da eski sevgilisine ulaşarak içindeki hırsı ona ifade etmesine neden olur. Balık burcu erkeği bu durumu kabullendikten sonra sevdiği kişiyi hatırlar ve bazen bu yüzden kötü zamanlar geçirebilir ama bilir ki bunu değiştirmenin bir yolu yoktur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git