Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

08.07.2020
Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Balık burcu erkeği aşk hayatı ile ilgili astroloji size neler fısıldıyor? İlişkiler ve sonrasında evliliğe uzanan bu yolculuk için merak ettiğiniz tüm detaylar bu sayfada…

Yazı İçindekiler

Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı Nasıldır?

Çok Hassas Olurlar

Duygusal olduğu için bazılarına göre bu konuda tam bir aşk adamı olduğu düşünülür, fakat öyle olmadıklarını söylemek de mümkündür. Genel olarak duygularını derinlemesine yaşadıkları için ilişkide de çok hassas olurlar. Bundan dolayı da kadınlarda bir süre sonra bu durum bıkkınlık yaratabilir.

Bencil Biri Olabilirler

Kendini iyi hissetmek için sevilmek, pohpohlanmak isterler. Bundan dolayı da sevgiye ihtiyaç duydukları zamanlarda genellikle iki tarafın da tatmin olamayacağı, sağlıklı olmayan ilişkilere başlamaktan çekinmezler.

Kıskançlık Duygusu Gözükebilir

Balık burcu bir erkekle ilişkiye başlayacaksanız eğer, kıskançlığını göz ardı etmeyin çünkü çok kıskanç olurlar. Bunun nedeni de daha önce söz edildiği gibi bencillikten kaynaklanır. Sürekli onunla ilgilenmenizi, sevgiyi sadece ona karşı duymanızı isterler.

Kolay Kolay Aşık Olmazlar

Sağlıklı olmayan bir ilişkiye başlamaktan çekinmezler demiştik, fakat bu sağlıksız ilişki onların aşık olduğunu göstermez. Çünkü kolay kolay, yani ilk bakışta aşık olan bir burç değildir. Her şeyi kendilerince analiz ederler. Sahip oldukları hayal gücü nedeniyle, karşı cinse tıpkı hayallerindeki gibi, içlerinde zamanla aşktan havai fişek patlayacağını, bir anda büyülenmiş, sihirli bir dünyaya adım atmışlar gibi olacağını sanırlar.

Çok Sadık Olurlar

Eğer tüm bunların dışında balık burcu bir erkeği kendinize gerçek anlamda aşık etmeyi başardıysanız, o zaman her şey sizin için mükemmel denilebilecek bir hal alır. Çünkü gerçek anlamda aşık olmuşsa sadık, şefkatli ve yardımsever olur.

Aşkta Çekingen Olabilirler

Aşk konusunda çekingen bir tavır sergileyebilirler. Kararsızlıkları yüzünden aradıkları kadını bulma konusunda da zorluk çekerler.

Her Kadına Karşı İlgilidirler

Kadınlara karşı ince oluşları ve nazik davranışları yüzünden karşı cinsin ilişki konusunda tercih ettiği burçlar arasındadır. Aynı zamanda kadınlarla çok iyi sohbet ettikleri ve oldukça yakın davranışlarda bulunduğu için çapkın izlenimi verirler. Her kadında bir güzellik bulurlar ve aşırı ilgili gösterir.

Aşk Hayatına Çok Önem Verirler

Aradığı kadını bulabilmek için her şeyi yapan balık burcu erkekleri, bu konuya çok önem verirler. Aşırı derecede romantik ve duygusal olması, sevdiği kadını bulduğunda kendini ona adamasını sağlar. Sevdiği kadına çok değer verir ve ona rüya gibi bir hayat yaşatır. Aşkı doruklarda yaşadıkları için, sevdikleri kadına bir prensesmiş gibi davranırlar.

İlişkide Güvensizlik Oluşabilir

Daha önce de söz edildiği üzere balık burcu erkeğinin ruh hali değişkendir. Bundan dolayı da bu değişken ruh hali karşı cinste şüpheler uyandırabilir. Bu yüzden de ilişkide güvensizlik oluşabilir. Böylelikle de ilişkide huzursuzlukların meydana gelmesi olasıdır.


Başak Burcu Erkeğine Nasıl Davranılmalı?

Kendiniz Olun

Balık burcu erkekleri sizin ne kadar çok paranız olduğuyla ya da hangi arabayı kullandığınızla ilgilenmezler, önemsediği en mühim nokta şudur; kendiniz olmanız! Onlarla vakit geçirmek yada suyuna gitmek için olduğunuz kişinin dışına çıkıp, sırf onlara yaranabilmek amacıyla kendiniz olmaktan asla vazgeçmeyin. Çünkü en nefret ettiği şey; kendini kamufle etmek için kendi olmaktan sürekli uzak duran insanlardır.

Onlara Karşı Hassas ve Nazik Olun

Balık burcu erkekleri de hassas ve nazik bir kişiliğe sahip olduğu için siz de ona karşı nazik olmalısınız. Aksi takdirde sizden nefret edebilirler.

Yanlarında Yaratıcılığınızı Konuşturun

Sanata meyilli olmaları, onları yaratıcı yapar ve karşısındaki kişinin de yaratıcı fikirlerini ortaya koymasını beklerler. Herhangi bir konuda azıcık da olsa bir yaratıcı fikriniz varsa, onlara sunmaktan kesinlikle çekinmeyin. Böylelikle başlatmış olduğunuz muhabbet daha da koyulaşmaya doğru evrilecektir.

Fikirlerine Saygı Duyun

Kesinlikle zıtlaşmayın yada fikirlerinin yanlış olduğunu söylemeyin. Çünkü en çok bu tür insanlardan nefret ederler. Fikirlerine saygı duymayan bir insanla bir uyum yaşayamayacaklarını düşünürler. Bu durumda ‘’düşüncelerin yanlış’’ yerine ‘’fikirlerine saygı duyuyorum, ben bu konuda şu şekilde düşünüyorum’’ diye lafa başlarsanız bu durum sıkıntıya dönüşmez.

Her Zaman Dürüst Olun

Kesinlikle bir balık burcu erkeğinin yanında yalan söylemeyi denemeyin. Çünkü yalan söylediğinizi hemen anlar ve bunu yüzünüze vurabilir. Onlara karşı herhangi bir konuda dürüst olun, doğruları söyleyin. Böylesi daha sağlıklı olacaktır.

Neleri Sevdiklerini Öğrenin

Onların ilgi alanı olan bir konu hakkında konuşmaya çalışın. Fakat bu konuyu açmadan önce tabi ki de ilk olarak o konu hakkında bilgi sahibi olmanız gerek. O konu ile ilgilendiğinizi belli edin ve karşınızdakine konu ile alakalı sorular sorun. Bu onların hoşuna gidecek, böylelikle aranızdaki bağ daha da sıkı olacaktır.

Dedikodu Yapmaktan Kaçının

Dedikodudan nefret eder. Çünkü onlar için konuşulacak çok daha değerli konular vardır. Mesela sanat! Sanat dururken dedikodu yapmak onlar için çok anlamsız ve boştur. Bundan dolayı da dedikodu yapanları da anlamsız ve boş insanlar olarak sınıflandırırlar.

Daima Cömert Olun

Cömert bir kişiliğe sahip oldukları için karşısındaki insanın da cömert olmasını bekler. Bu husus onların gözünde çok önemlidir. Bu yüzden de onun yanında bulunursanız, cömertliğinizi en üst safhada yaşamanız gerekmektedir.

Onları Kullanmayın

Bu durum aslında her insan için geçerlidir. Kimse kullanılmayı sevmez, fakat bu balık burcu erkeklerinde biraz daha farklı işler. Eğer cömertliğini yada başka bir özelliği yüzünden onları kullanmaya çalışırsanız bu çabanız boşa olacaktır. Bu durumu hemen fark ederler ve tabir-i caizse hayatınızı cehenneme dönüştürmekten çekinmezler.

Sadeliğe Önem Verir

Bir balık için nedenler veya koşullardan bahsederken önemli olan eylemin kendisinden ziyade, eylemin arkasında saklanan niyettir. Bu nedenle hayattaki en basit şeylerin bile tadını çıkartabilir. Karmaşık veya gösterişli yerler ve tutumlar onların hayal kırıklığına uğramasına neden olur. Yakın arkadaşları ile sahilde yapılan bir parti, göl kenarında bir piknik, sinemaya giderek bir film izlemek kendini daha gerçek ve rahat hissetmesine neden olacaktır.


Başak Burcu Erkeği Nasıl Aşık Edilir?

Dış Görünüşünüze Önem Verin

Genellikle güzel kadınlardan hoşlanan balık burcu erkekleri, bakımlı bir kadın olmanızı isterler. Bundan dolayı da dış görünüşünüze dikkat edin. Fakat bu güzel görünme durumunu çok fazla abartmayın. Çünkü onlar, doğallığa da çok önem verirler. Çok resmi kıyafetler tercih etmeyin. Rahat kıyafetler giyin ve doğal bir dış görünüş elde etmeye çalışın.

Sanata Karşı İlgi Duyun

Hem fiziksel hem de duygusal yönden onların yanında olacak bir kadın isterler. Söz konusu durum, sanat ve manevi şeylerden hoşlandıkları için onlarla aynı ilgi alanlarına sahip birini isterler. Eğer aktif olarak sosyal yada kültürel anlamda sizi özel kılacak bir yeteneğiniz yoksa, bu yeteneğe sahip olmaya çalışın. Resim kurslarına katılabilir, herhangi bir enstrüman çalmayı öğrenebilirsiniz. Bu tarzda bir ilgi alanınız olduğunu öğrendiği takdirde size ilgi duymaya başlayacaktır.

Sığınabileceği Kişi Siz Olun

Hangi konuların onları sıkacağını ve üzeceğini öğrenin. Böylelikle canları sıkkın olduğunu çabucak anlayabilirsiniz. Acılarını kendi iç dünyalarında yaşayan balık burcu erkeklerine içlerinde yaşadıkları sıkıntıları dökebilecekleri, acılarını paylaşabilecekleri, kısacası sığınabilecekleri limanları olun. Dert ve sıkıntılarını aşmalarında onlara yardımcı olursanız, size karşı büyük bir sevgi ve saygı duyacaklardır.

Sıkıntılarınızı Onunla Paylaşın

Kendilerini bir nevi kahraman olarak görmekten ve göstermekten memnun oldukları için onlarla sorunlarınızı paylaşın ve yardım isteyin. Size ellerinden gelen en iyisini yapacaklardır ve bu durumda kendilerinin sizin gözünüzde önemli olduklarını düşünecektir. Ona derdinizi anlatmanız, yardım istemeniz ve önerilerini dinlemeniz, onlara değer verdiğinizi düşünmelerini sağlar. Böylelikle oda sizi önemser ve size karşı duygular beslemesine neden olur. Yapmanız gereken şey sadece dertlerinize çözüm bulacak tek kişinin onlar olduğunu kendilerine hissettirmektir.

Güçlü Olun

Bu noktada güçlü olmanız da önemlidir. Ne kadar sizin derdinizi dinlemelerini isteseniz de aynı şeyi siz de onlara yapın, derdini anlatınca sıkılmayan kişiler olun. Çok hassas bir yapıya sahip olduklarından dolayı birçok konuya canları sıkılabilir, alınganlık edebilirler. Bu noktada size düşen görev de, size sırlarını, dertlerini anlattığı zaman sıkılmamak ‘’tek derdin bu mu?’’ gibi cümleler kullanmamaktır. Çünkü bu cümleler, onların canlarını daha da çok sıkabilir ve sizden uzaklaşmalarına neden olabilir. Dert ettikleri konular her ne kadar değersiz yada can sıkmaya değer olmasa bile, bunu karşı tarafa hissettirmemeniz gerekiyor.

Sabır meselesi sadece balık burcu erkeklerinin sıkıntısı ile alakalı değil, aynı zamanda diğer konularla da ilgilidir. Eğer bir buluşma ayarlayıp bu buluşmaya geç geliyorsa, ‘’neden geç kaldın?’’ vs. gibi sorular sormanız, onu darlamanız sadece sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Sabredin, zamanla tüm bunlar yerli yerine oturacaktır.

Ona Karşı Sakin ve Yumuşak Biri Olun

Çok açık sözlü olmayın. Şöyle ki; eğer balık burcu erkeğinin yapmak istediği bir şey varsa ve bunu size anlatıyor ama sizin hoşunuza gitmeyen bir durumsa ‘’hayır’’ kelimesini kesinlikle kullanmayın. Farklı bakış açıları ya da fikirler sunun. Aranızdaki ilişkide önder siz olun, fakat bu önderliği ona fark ettirmeden, yumuşak bir şekilde yapın. Önderin siz olduğunuzu hissettirmeyin.

Hayallerini Gerçekleştirmesi İçin Teşvik Edin

Hayalperest bir burç olduklarını çok iyi biliyoruz. Kurduğu hayallerin gerçek olabileceğini onlara söyleyin ve hayallerini gerçekleştirebilmeleri konusunda onları teşvik edin. Balık burcu erkeklerinin çok hoşuna giden bir şeydir bu.

Gereksiz Kıskançlıklardan Kaçının

Aldatma olasılığı hiç yoktur diyebiliriz. Beraber oldukları kişiye çok sadıktırlar. Aldatılacağınızı düşünmeyin, bu fikirlerinizi de onlara hissettirmeyin. Gereksiz kıskançlıklara da ilişkinizde yer vermeyin. Emin olun size çok sadık biri olacaktır.

Ona İltifat Edin

Yaptıkları işleri, başarıları için iltifat edin. İlgi duydukları konuların ne kadar değerli olduğunu söyleyin. Onunla ilgilendiğinizi, değer verdiğinizi düşüneceklerdir. Fakat bu durumu fazla abartmamakta fayda var. Bunu ‘’onları övme’’ durumunu sadece onların gözünde değerli olmak ya da tabir-i caizse yalakalık yapmak olarak algılamayın. Gerçekten takdir ettiğiniz için övün. Aksi takdirde sonuçları pek iyi olmayabilir.

Özgüvenleri düşük olduğu için yanlarında onları destekleyecek birilerini isterler. Bundan dolayı da onları ve zekalarını övmeniz kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacaktır.

Mahremiyetine Saygı Duyun

Ne kadar güvenini kazansanız, onlara sırdaş olma fırsatını yakalamış olsanızda, bazı zamanlarda mahremiyete ihtiyaç duyarlar. Bu mahremiyeti kendi içinde düşünüp bazı şeyleri yerli yerine oturtmak, bu ve bunun gibi durumları düşünebilmek için de yalnız kalma ister. Bundan dolayı söz konusu durum ortaya çıktığında onları anlatmaya zorlamayın, onu darlamayın. Akışına bırakmanız hem sizin için, hem de onun için iyi olacaktır.


Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Cesur Kadınlar

Balık burcu erkekleri cesur kadınlara karşı büyük haz duyarlar. Bu cesaret birçok anlamda olabilir. Yaptığınız işlerde risk almanız, kötü bir durumda susmayıp hakkınızı aramanız onları etkileyecektir. Aynı şekilde siz de bu cesaretinizle onlara destek verebilirsiniz. Verdiğiniz destekle onların da cesaretlerinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Güzel Kadınlar

Daha önce de güzel kadınlardan hoşlandığı konusuna değinmiştik. Fakat bu güzellik durumu sadece dış güzellik anlamına gelmiyor. Tam bu noktada söz konusu olan güzellik, iç güzelliğidir. Tıpkı onun gibi iyi kalpli ve yardımsever olmanız onlara göre bir kadında bulunan en güzel kişilik özelliğidir.

Kendine Güvenen Güçlü Kadınlar

Kendinden emin, kendine güvenen ve güçlü kadınlar, balık burcu erkeklerinin ilgisini çeker. Çünkü siz güçlü olduğunuz takdirde, onların da güçlü olacaklarını düşünürler. Kendine güveniniz de önemlidir. Elinden gelenin en iyisini yapan güçlü ve yetenekli kadınların yanlarında olması, kendilerini iyi hissetmelerine neden olur.

Azimli Kadınlar

Kendini kariyerine adamış, sürekli başarı arayan ve bu başarıları bulabilmek için koşturan azimli kadınlar onlar için vazgeçilmez kişiliklerdir. Onlara göre azimli kadınlar sadece işlerinde değil, günlük hayatlarında da böyledir. İş konusunda bu kadar azimli oluyorlarsa o zaman onları kazanmak ve kaybetmemek için de çaba göstereceklerini düşünürler.

İlham Veren Kadınlar

Bir kadında aradığı en önemli özellik, onlara ilham vermeleridir. Hayalperestliklerinin ilham veren bir kadınla buluştuğu zaman ortaya muazzam bir ilişki çıkacağını düşünürler. Eğer bir kadın ona ilham oluyorsa, kesinlikle o kadına aşık olmuş demektir. Bununla alakalı bir konuya daha değinmekte fayda var, tembel kadınlardan ilham almaz, bu kişilikteki kadınlardan pek haz da etmezler.

Teselli Eden Kadınlar

Balık burcu erkeğini teselli edebilmek gerekir. Çünkü onlar, kendilerini kötü hissettikleri zaman yanlarında bulunan ve onlara her şeyin yoluna gireceğini söyleyebilen bir kadına ihtiyaç duyarlar. Teselli edebilen bir kadın, daima onun yanında olma ve sevilme şansını yakalar.

Manevi Açıdan Yanında Olan Kadınlar

Hassas oldukları için onlarla manevi bir düzeyde bağlantı kurabilecek ve hayatlarındaki tüm zorlukları aşmasına yardımcı olabilecek bir kadına ihtiyaç duyarlar. Hoşlandıkları kadınlarla aralarındaki manevi bağ ne kadar büyük olursa, hissedecekleri güç de o kadar fazla olur. Bundan dolayı da bir kadının hayatlarındaki rolü ne kadar büyük olursa, o kadın onlar için daha da değerli bir hale gelir. Duygusal açıdan ne kadar yakın olursanız, manevi olarak kendilerini size daha da yakın göreceklerdir.


Başak Burcu Erkeği Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

Romantik Davranışlar Sergilerler

Aşık olması, birçok yoğun duyguyu anı aynı anda yaşamasına sebep olur. Onlar açısından zaman durur. Aşık olma duygusunun sebep olduğu, içlerinde meydana gelen hisleri çok severler. Bunu da aşık olduğu kişiye karşı romantik davranışlar sergileyerek gösterirler. Romantizm anlayışı da aşık olduğu kişiye iltifat etmek, sarılmak ya da elini tutmak gibi fiziksel temaslarda bulunmak, sevgi dolu olmak ve aşık olduğu kişiye karşı düşünceli olması ile örneklendirilebilir. Size aşık olduğunda, hareketleriyle sevildiğinizi ve çok özel biri olduğunuzu hissetmenizi sağlar. Aranızda özel bir bağın olması için çabalar, yollarını arar. Bu özel bağ kurma durumu romantik bir akşam yemeği yada yıldızları seyrederek geçirilen bir gece şeklinde olabilir.

Duygularını Açmak İçin Doğru Zamanı Beklerler

Her ne kadar sizden hoşlandıklarını hissettirseler de size karşı besledikleri hisleri itiraf etmeleri biraz zaman alacaktır. Onlara göre bu itirafın bir zamanı vardır ve bu zaman geldiğinde, duygularını tereddütsüz bir şekilde size açarlar ve bu olay hiç beklenmedik anlarda olabilir.

Sizinle Sürekli Bir Şeyler Yapmak İsterler

Sanata karşı büyük ilgi duyduklarını iyi bildiğimiz balık burcu erkekleri, bu sanat meraklarını size de yansıtmak ister, sizinle beraber sanatsal bir aktiviteye katılmak isterler.

Yansıtmayı düşündükleri sanat merakı, sizinle beraber çok sevdikleri bir filmi izlemek olabilir. Yüksek kalitede sahip oldukları sanat anlayışları, aynı şekilde de sizinle izlemek istediği filmin sanatsal olduğunun da belirtisidir. Sanat paylaşım isteği bir nevi kaçıştır. Sizinle farklı bir dünyaya, onların sanat alemine beraber yolculuk etmektir. Onların düşünceleri bu yöndedir, yani sizi ve kendisini bu ortamda hayal eder.

Garip ve Utangaç Olurlar

Aşık oldukları zaman, aşık oldukları kişinin yanındayken çok utangaç olurlar. Aynı zamanda normal zamanlarda yapmadıkları garip davranışları sergilerler. Bu durum da sizin yanınızdayken nasıl davranacağını, ne diyeceğini bilemediğinden kaynaklanır ve böylelikle ortaya garip hareketler ve cümleler çıkar.

Sizi Görmek İçin Bahaneler Yaratırlar

Söz konusu utangaçlıkları olduğu için sizi görmek istediklerinde bunu açık bir şekilde söylemezler. Bunun yerine sizi görebilmek için bahaneler üretmeyi tercih etme taraftarıdırlar. Çalıştığınız yerde sizi ziyaret eder, alakanız olmayan bazı grup etkinliklerine davet ederler.

Sizinle İlgilenirler

Bir balık burcunun size karşı bir şeyler hissettiğinin başka bir göstergesi de sizinle sürekli ilgilenmesidir. Her ihtiyacınızı karşılamak için hazırda beklerler. Sıkıntınız olduğunda, bu sıkıntıyı giderebilmek için ellerinden geleni yapmaktan çekinmezler. Bir şeyler yemek isterseniz, size yemek istediğiniz yiyeceği getirirler. Dinlemek istediğiniz bir şarkıyı sizin için açarlar. Bu durum onların gözünde size sevgilerini göstermek için büyük bir fırsattır.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.