Bakır Rengi Eşarp Modelleri

Sezonun trend renklerinden bir olan bakır, her türlü giyime uyum sağlayan ve oldukça şık bir görüntü vermesi nedeni ile tesettür giyim parçaları arasında yerini almış görünüyor. Özellikle koyu renklerden siyah ve lacivert ile bütünlük sağlayan bakır rengi eşarp içindede bolca kullanılmış ve vitrinlerde olduğu gibi bayanların dolaplarında da ilk sırada yerini almıştır.

Yeni Sezon Bakır Rengi Eşarp Modelleri

pierre cardin büyük gül desenli eşarp

Bakır rengi eşarp modelleri ister abiye ister spor giyim seven bayanlar için tasarlanmış ve oldukça göz dolduran desenleri ile dikkat çekmekte. Hele hele renk kombinasyonu açısından toprak renklerine olan yatkınlığı da bu renkteki eşarpların kullanımını çoğaltmakta. Her kadın gibi şık görünme tutkusu tesettür giyimde de öncelikli, bu açıdan modayı yakından takip eden bayanlar bakır rengi eşarp modelleri ile güzelliklerine güzellik katmaktalar.

Resim galerimizde yer alan bakır rengi eşarp modelleri içinde özellikle benim dikkatimi çeken lacivert ile olan uyumu ve sade görüntüsü hem tesettür giyimin ağırlığını verirken hemde yüz hatlarınızı ortaya çıkartırken makyaj bile yapmanıza gerek bırakmıyor. Eşarpların seçiminde en önemli kriter ten renginiz ile uyuşması olup bakır renginin bu açıdan size kolaylık sağlayacağı kesindir.

En Güzel Bakır Rengi Eşarp Modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git