Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ?

Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ?
11 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.048 kez okundu.

Bağlama büyüsü günümüzde hala çok sık kullanılan büyü çeşitleri arasındadır ve dikkat isteyen bir büyü olduğundan emin ellerde yapıldığından emin olmak gerekir. Bağlama büyüsünde sizin verdiğiniz bilgiler kadar büyüyü yapan kişinin verdiği bilgiler de önemlidir. Yanlış yapılacak ufacık bir nokta büyünün gerçekleşmesini imkansız kılar. Hazırlanan bilgiler doğrultusunda bir muska hazırlanır ve bu muskanın artık sürekli büyüyü yaptıran kişi tarafından üzerinde taşınması gerekir. Bağlama büyüsü kime yapılıyorsa ona karşı etki göstereceği için bu insanın etrafında dolaşmak daha fazla etkili olur fakat arada mesafeler olması büyünün tutmasına engel değildir. Hatta arada okyanuslar bile olsa fark etmez.

bağlama büyüsü nedir

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır ?

Bağlama büyüsü en çok evine ve eşine karşı ilgisini yitiren eşlere uygulanır. Ama mantık olarak iki kişiyi birbirine güçlü bağlar ile bağlamak anlamına gelir. Bu eş, sevgili, evlat hatta kaynana yada gelin bile olabilir. Bağlama büyüsünün esas amacı kişinin kendisini büyü yolu ile karşısındaki insana sevdirmesi, sürekli haklı göstermesi, itaatkar kılması veya saygı duyurması olabilir. Küsen iki insanı birbirine bağlamak amacıyla da yapılabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Bağlama büyü yapılırken Esma-ül Hüsna ve bazı tesirli ayetler kullanılır. Etkisi kesin olarak bilinse bile büyünün ne kadar tutacağı ve süresi konusunda kesin bir bilgi yoktur. Bu biraz da büyüyü yaptıran kişiye bağlıdır çünkü büyüden sonra çok iyi niyetli ve hoşgörülü olması gerekmektedir. Muskanın manevi gücü ve enerjisi harekete geçmeye başladığı zaman karşı tarafın değişimini fark etmemek mümkün olmayacaktır. Bu süreç büyüyü yaptıran kişinin inancı ile doğru orantılıdır ve ne kadar inanırsa o kadar çabuk gerçekleşir. Yine de bir hafta gibi bir süreyi gözden çıkartmakta fayda vardır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git