Bacak Tüyleri Nasıl Yok Edilir?

Bacak Tüyleri Nasıl Yok Edilir?
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

Bacak tüyleri nasıl yok edilir ? Bayanların en büyük sorunlarından bir tanesi bacak tüyleridir. Çoğu bayan farklı farklı yöntemler kullansa da bunlar kalıcı olmuyor ve maalesef kıllar çıkmaya devam ediyor. Bu nedenle bayanların çoğu bacak kıllarından kökten kurtulmanın yollarını arayıp dururlar.

Bacak tüyleri nasıl yok edilir sorusu da kafalarını oldukça kurcalayan sorulardan bir tanesidir. Bu sorunun cevabını öğrenmek için bu yazı sizler için hazırlandı. Evet, eğer sizde bacak tüylerinizden kurtulmak istiyorsanız sizlere bazı tavsiyeler vermek üzere araştırma yaptık ve bazı neticelere vardık. 2 tane yöntemden yola çıkarak yaptık araştırmamızı çünkü bacak tüylerini yok etmenin veya tüylerden kısmen de olsa kurtulmanın en etkili ve kesin 2 yolu vardır.

 

Diğer yöntemler maalesef kalıcı olmamakla beraber çok kısa sürelidirler. Öncelikle yapılan araştırmalara göre bacak kıllarından kurtulmanın en kesin çözüm yolu lazer epilasyondur. Lazer epilasyon yöntemini kullanarak bir senede veya daha kısa ya da biraz daha uzun bir zamanda kökten kurtulabilirsiniz böyle olmasının nedeni de şudur; bu durum kişinin cilt yapısına ve hormonlarına bağlı olarak değişir. Lazer epilasyon yöntemini kullanamayacak olan bayanlar ise kökten olmasa bile bacak tüylerinden kısmen kurtulabilirler onlar içinde bacak tüylerini ağdayla yapmasını öneririz fakat ağda seçiminde çok dikkatli davranmalısınız.

Şekersiz ağda kullanmanız kıllarınızın seyrelmesini sağlayacaktır çünkü şekerli ağdalar maalesef kılları besleyip daha çabuk ve gür çıkmasına neden olmaktadır. Bacak tüylerinizi aldıktan sonra karınca yağı kullanmanızı tavsiye ederiz çünkü karınca yağı kılların geç çıkmasını sağlamada ve kılları seyreltmede en etkili doğal yollardan bir tanesidir böylece zaman içinde bacak tüyleriniz daha geç çıkmaya, daha az çıkmaya ve zamanla kısmen dökülmelere sebep olur. Karınca yağı açık gözeneklerin içine nüfus ederek kıl köklerini zayıflatmakta ve kılların çıkmasını engellemektedir.

Sağlıklı yaşam dileklerimle…

Bacak tüyleri nasıl yok edilir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git