Bacak Tüyleri Nasıl İnceltilir?

Bacak Tüyleri Nasıl İnceltilir?
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 56 kez okundu.

Bacak tüyleri nasıl inceltilir ? Kadınlar her zaman her yerde iyi görünmek isterler. Karşı cinsin dikkatini çekmek isterler. Bir ortama girdileri zaman tüm ilginin kendilerinde olmasını isterler. Bu yüzden de makyaj, giyim, cilt bakımı ve saç bakımı onlar için oldukça önemlidir. En çokta giyim konusunda adeta birbirleri ile yarışırlar. Modayı sürekli takip ederler. En iyi parçaları seçip, farklı olmayı isterler. Evet, isterler ama her zaman da istediklerini giymeye cesaret edemezler. Çünkü biz kadınların yıllardır önüne geçemediğimiz tüy sorunumuz var. Tüylerin kalınlığı kişiden kişiye ya da alma şekline göre değişmektedir. Jiletle alınan bacak tüylerinde kalınlaşma görülür. Alındıktan bir kaç gün sonra tekrar çıkmaya başlar ve gittikçe tüyler daha da çok sertleşir. Bu yüzden bacak tüylerinizi alırken sir ağda kullanmanız daha iyi olacaktır.

 

Sir ağda tüylerinizi kökünden çektiği için hem daha geç çıkar hem de daha pürüzsüz bir görünüm elde etmiş olursunuz. Zamanla tüyleriniz incelmeye başlar. Ancak sadece sir ağda kullanımı tüylerin inceltilmesi için yeterli olmamaktadır. Ağda yaptıktan sonra bacaklarınızı limonlu su ile ovun. Bu işlemi bir on dakika kadar devam ettirin. Limon bulamazsanız tuzlu su ile de bunu yapabilirsiniz.

Tuz ve limon tüy köklerini yakar. Yaktıkça tüyleriniz incelecektir. Ayrıca her gün sabah kahvaltınızı yapmadan önce tüketeceğiniz bir kaç tutam nane tüyleriniz azalmasına yardımcı olacak bir başka yöntemdir. Nane aynı zamanda hormonlarınızın dengelenmesini sağlar. Tüyleriniz çok kalın olabilir. Ya da daha önce jilet kullanmış olabilirsiniz. Bu yüzden kesinlikle ümitsiz olmayın. Önerilerimizi dikkate alın. Düzenli bir şekilde uygularsanız muhakkak sonuç alacaksınız. Çokta şaşıracaksınız. Bu süreçte sabırlı olmanız gerekmektedir. Sabreden derviş muradına ermiş derler.

Bacak tüyleri nasıl inceltilir ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git