Bacak Tüyleri Nasıl Geçer?

Bacak Tüyleri Nasıl Geçer?
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 21 kez okundu.

Bacak tüyleri nasıl geçer ? Bacak tüyleri birçok insanın hayatında sorun meydana getiren bir durumdur. Dolayısıyla bacak tüyleri nasıl geçer, bacak tüylerinden kurtulma yolları nelerdir diye düşünür durur birçok kişi. Şimdi sizler ile bacak tüylerinden kurtulmanın bazı yollarını paylaşacağız ve sizler hangi yöntemi kullanacağınızı kendi zamanınıza, bütçenize veya cilt yapısına göre seçmelisiniz.

Bacak tüylerinden kurtulmanın neredeyse en kesin ve kalıcı yolu lazer epilasyondur. Bu yöntem uzun sürebilir ve biraz maliyetli de olabilir fakat kesin bir yöntem olmak ile beraber kökten bir kurtuluş yoludur. Seanslar kişinin hormonlarına ve cilt yapısına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ağda kullanmak biraz zahmetli ve acı verse de bacak tüylerinden kurtulmanıza yardımcı olur ve bununla beraber bacaklarınızın ışıl ışıl parlamasına yol açar fakat bu yöntemin profesyonelce yapılması lazım aksi takdirde cildiniz kızarıklık, morarma ve tahriş sorunlarıyla karşı karşıya kalır. Bundan dolayı çok hassas bir şekilde uygulanmalı ve aynı zamanda ağda bezini çekerken çok dikkatli çekmelisiniz. Bu yöntemde ağda bezini tek seferde ve hızlı bir şekilde çekmelisiniz bu şekilde olursa cilt morarmamış olur ve herhangi bir tahriş veya kızarıklık meydana gelmez.

Bacak tüylerinden kurtulmanın başka bir yöntemi de tıraş bıçaklarıdır. Bu yöntem çok kolay, az zaman alan ve pratik bir yöntemdir. Maliyeti çok düşüktür ve kısa sürede tüyleri alır. Fakat bu yöntemi çok dikkatli bir şekilde kullanmalısınız cildinizde kesiklere ve yaralanmalara neden olabilir.

Tüy dökücü kremler bacak tüylerini almada kullanılan bir yöntemdir bu yöntemde kısa sürede ve sıfır acıyla tüyleri almaktadır. Son kullanma tarihi geçmiş kremlerden kesinlikle uzak durmalısınız çünkü cildinizde ciddi tahriş ve kızarıklıklara sebep olabilmektedir.

Sağlıklı yaşam dileklerimle…

Bacak tüyleri nasıl geçer ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git