Bacak Tüyleri Nasıl Dökülür?

Bacak Tüyleri Nasıl Dökülür?
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 20 kez okundu.

Bacak tüyleri nasıl dökülür ? Yaz ayı geldiğinde bikiniler, şortlar, etekler derken bacakların ön planda olduğu döneme girmiş oluyoruz. Bayanların baş belası olan bu tüyler nasıl dökülür? Hangi yöntemler tercih edilmelidir? Sorularınızın yanıtları bu sayfa da 🙂 Bacak tüylerinin azaltılması ilk yapılması gereken formül kese yöntemidir banyoya girdiğinizde bacaklarınızı güzelce keseleyin. Bacaklarınızı alırken tıraş köpüğü sıkmanız ve fırça yardımı ile almanız gerekir. Bacak tüylerini alırken alış yönü çok önemlidir, tüyleriniz hangi yönden çıkmışsa o yönün tersine almaya özen göstermeniz gerekir. Böylelikle tüyleriniz kökten alınmış olur. Tam aksini yaptığınızda tüylerde kopma meydana gelebilir.

Kendi ağdanızı kendiniz yapıp bacak tüylerinizi azaltabilirsiniz. Limon suyu, bal ve şekeri birbirine karıştırın mikro dalgada 3 dakika ısıtın ve daha sonra bacaklarınıza bu karışımı sürün daha sonra tüy yönünüzün tersine doğru sürüp yavaşça çekin hızlı hareketler bacağınızı tahriş edebilir. Soyanın içinde bacak tüylerinin çıkmasını önleyiciler vardır. Soya yağı içeren losyonlardan kullanabilirsiniz. Karbonhidrat içeren yiyeceklerden uzak kalmaya özen göstermelisiniz. Karbon hidrat bazı vitaminlerin alınmasını engeller y ada zorlaştırır.

Bacaklarınıza jilet uygularsanız daha çabuk çıkma olasılığı ve bunun yanında sert tüylerin çıkmasında neden olabilirsiniz. Ağdayı doğru kullandığınızda bacaklarınızdaki tüylerden yaklaşık üç hafta uzak kalabilirsiniz. Su sürekli gören vücutta ve terleyen vücutta tüyün çıkma süresi daha kısa olduğunu biliyor musunuz? Ben artık tüyler ile uğraşmak istemiyorum derseniz bunun da elbette çözümü var lazer epilasyon uzmanlarca yapılan işlemler sonucu tüylerinizden artık kurtulabilirsiniz. Ama bu işi yapan kişinin uzman ve kaliteli olmasına özen gösterin. Vücudunuz sizi siz yapan en önemli duruşunuz bu yüzden kendinize bakmanız şart olduğunu unutmayın. Haydi hanımlar yaza güzel başlamaya hazır mısınız?

Bacak tüyleri nasıl dökülür ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git