Bacak Tüyleri Jiletle Nasıl Alınır?

Bacak Tüyleri Jiletle Nasıl Alınır?
19 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 66 kez okundu.

Bacak tüyleri jiletle nasıl alınır ? Bacak tüyleri hemen hemen bütün bayanların korkulu rüyasıdır. Bu yüzden bacak tüylerimizden kurtulmanın yollarını arar dururuz fakat bu yaparken de en hızlı, acısız ve en az zamanımızı alacak yöntemleri kullanmaya çalışırız. Bundan dolayı da birçok bayanın kullandığı yöntemlerden bir tanesi jilet kullanmaktır. Çünkü jilet hem kısa zamanda yapılır hem de acısız bir şekilde tüylerimizden kurtulmamızı sağlar. Eğer sizde bacak tüylerini jiletle en doğru şekilde almayı merak edenlerdenseniz bu yazımızı dikkatle okumalısınız çünkü bu yazı kafanızdaki birçok soru işaretine cevap olacaktır.

Şimdi bu yazımızda bayanların en çok kullandığı yöntemlerden bir tanesi olan jilet ile tüyleri alma şekli nasıl olmalıdır, en doğru ve etkili jilet kullanma şekiller nelerdir sizler için araştırdık ve bunun sonucunda jiletle tüy alma yönteminin nasıl kullanılacağını tespit ettik. Bacak tüyleri jiletle nasıl alınır sorunun cevabını maddeler halinde anlatacağız.

 

  • Öncelikle yapmanız gereken en önemli şey bacaklarınızda ki tüylerin çıkış yönünü doğru bir şekilde tespit etmektir. Çünkü kılların çıkış yönü tüy alırken en önemli unsurlardan bir tanesidir.
  • Eğer bacak kıllarınız çok uzamışsa ve karmaşık şekilde çıkmışsa kıllarınızın hepsini kullanılmayan bir diş fırçasıyla aşağıya doğru düzleştirin bu şekilde jilet kullanırken çok hareket ettirmeden tüylerinizden kurtulabiliriz.
  • Jileti vücudunuza uygulamadan önce duş jeli veya sabunla iyice köpürtün.
  • Jileti kılların çıkış yönüne doğru kullanın, kılların çıkış yönü genellikle aşağıdan yukarıya doğrudur fakat her insanın vücut yapısına veya hormonlarına bağlı olarak bu durum değişme gösterebilir.
  • Jileti kullanırken kesinlikle ama kesinlikle acele etmemelisiniz, bu işlemi hafif, yavaş ve nazik dokunuşlar ile uygulamalısınız. Aksi takdirde bacaklarınızda çiziklerle beraber kanamada olur ve bacaklarda tahrişte olabilir.

Sağlıklı yaşam dileklerimle…

Bacak tüyleri jiletle nasıl alınır ? En iyi, kolay, doğal, pratik, acısız, bitkisel evde tüy alma yöntemleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git