Ayrılık Neden Zor Olur ?

Ayrılık Neden Zor Olur ?
19 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 801 kez okundu.

Bir ilişki kimi insanlar günü birlik olması için kimi insanlar için de ömürlük olması için başlanır. Bir ilişkinin başlangıcında en kötü olan şey ise bir tarafın günü birlik olarak diğer tarafında ömürlük olarak bu aşka başlamasıdır. Günü birlik olarak ilişkiye başlayan kişi bu durumdan hiç etkilenmeden oldukça rahat bir şekilde bırakıp gidebilir fakat geride kalan kişi bu durumu pek de kolay bir şekilde üzerinden atamayacaktır. Sizler de eğer kalan taraf iseniz zaman sizler için duracak ve ortada yalandan da olsa verilen sözlerden sonra o kadar acı çekerek kötü olacaksınız ki sizler de bu durumlardan kendinizi kurtarmak için her ne kadar çaba sarf eder iseniz edin oldukça da güç bir şekilde sıyrılamayacaksınız. Peki, ayrılık neden zor olur ?

ayrilik-neden-zor

O kadar derinden sevgiler vardı ki içinizde ona bir yanınız her ne kadar güvenmemiş olsa bile diğer tarafınız onu o kadar çok sevdi ki sizler bu durumun son hamlesi olan ayrılık da oldukça acı çekiyorsunuz. Onun her şeyi verdiği her şeyi ortada olan her sözü sizlerin gözlerinizini çine bakarak yalan söylemesi ve bir anda sizleri kalbinizde ona ait olan kacaman bir sevgi ile bırakıp gitmesi oldukça da ağır gelecektir. Bu ilişkide her ne kadar giden kişi de acı çekmiş gibi davranıyor olsa da aslında sizi pek de sevmediği için sizlerin çektiği acının binde birini bile çekmeyecektir. Sizler bu ayrılık sonrası terk edilmiş olmanızı aklınıza getirmek yerine onların hiç hayatınıza girmiş olduğunuzu hatırlamak yerine onlar yokmuş gibi davranmayı da tercih edin. Hani sizler onun göğüslerine yaslanıp tek huzur bulduğunuz yer orasıydı ya bakın şimdi etrafınıza. Bu gece son kez kendinizi bozun ve onu unutmak için. Belkide birçok tene sığınabilirsiniz yanabilirsiniz hatta cayır cayır o kişiyi unutmak için. Sizler sadece bir gece avunmak için bu gece kendinizden geçin ve dağılın ve hatta  yanmayı bile göze alacaksınız. Bu durumu sadece bir gece gerçekleştirin ve sonra göreceksiniz ki ondan sonra sizlerin de acısı hafifleyecektir. Öyle bir haykırın ki masallardan artık uzaklaşın ve o hep mutlu biten aşkları hatırlamak yerine bu hayatın gerçek olduğunu öğrenin ve asla masallara inanarak ona bağlı kalmayı da tercih etmeyin. Çünkü o zaman daha da çok acı çekeceksiniz ve göreceksiniz ki sizler de bu durumdan kurtulabileceksiniz.

Eğer bir ömür boyu kalbiniz unutsun diye cayır cayır yanmak yerine sadece bu gece deneyin ve bu durumu da üzerinizden atın. Çünkü sizler için bu durumun devam etmesine izin verir iseniz ayrılık o kadar zor olacak ki. Çünkü giden değil sadece geride kalan acı çeker ve sizler de geride kalan kişilerden olduğunuz için kendinizi silkeleyip gelmeniz de bir hayli vakit alacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git