Sabun Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ?

Sabun Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır ?
11 Mart 2016 tarihinde eklendi, 858 kez okundu.

Kara büyü sınıfından olan sabun büyüsü tek bir niyetle yapılır oda kişinin yavaş yavaş ve çok acılı bir şekilde ölmesi içindir. Sabun büyüsü ülkemizde neredeyse herkes tarafından duyulmuş çok eski bir büyüdür. En azından babaannelerinize sorarsanız size bu konu hakkında çok eski bir hikaye anlatacaklarına emin olabilirsiniz. Sabun büyüsü genellikle acı çekerek ölmesi istenen bir kişiye yapılan kötü amaçlı bir büyü olduğundan her önünüze gelen hocaya bu büyüyü yaptıramazsınız çünkü kabul etmezler. Fakat bu büyüyü hala yapan bazı hocaların olduğu söylenmektedir.

sabun büyüsü nedirSabun Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Sabun büyüsü yapılması için elinizin altındaki herhangi bir sabunu kullanamazsınız. Bunun için kullanılacak sabunla daha önceden bir cenazenin yıkanmış olması şartı vardır. Böyle bir sabuna sahip olduktan sonra büyü yapılması istenilen kişinin adı soyadı ve annesinin adı bilinmelidir. Sabuna ilk önce bu bilgiler bir iğne veya çivi yardımı ile yazılmalı, ardından da üzerine tam 40 tane toplu iğne batırılmalıdır. Tüm bu işlemler sırasında okunacak bazı dualar olacaktır. Gerekli işlemler bittikten sonra hoca size sabunu ne yapmanız gerektiğini söyler. Ve bu genellikle bir kuyu yada akarsu içerisine atılması yönünde olacaktır.

Sabun Büyüsü Belirtileri

Atılan sabun suyun etkisi ile yavaş yavaş erirken, büyü yapılan insanında tıpkı o sabun gibi eriyip aktığı gözlemlenir. Tabii ki bu ani kilo kayıpları ve günden güne daha da hasta olma gibi belirtiler ile şekillenir ve kişi zamanla yataktan kafasını kaldıramaz hale gelir. Sabun tamamen eriyip bittiğinde büyü yapılan kişinin de ölmesi hedeflendiği için sabun tamamen erimeden büyünün çözülmesinde yarar vardır. Büyüyü durdurmak için güvenilir bir hoca veya medyumun yardımı alınmalıdır ve fark edilir edilmez hemen harekete geçilmelidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git