Sevgili

Sevgili
4 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.400 kez okundu.

Rüyada sevgili görmek, bol muhabbet olarak yorumlanır. Rüyada sevgili gören kişi bu dönemde bol sohbet içinde olacaktır. Sevdiklerinizle bir araya gelebilirsiniz ve bol bol muhabbet edebilirsiniz. Geçmişle ilgili konular açılabilir ve güzel anılar hatırlanabilir. Eski arkadaşlarınızla üniversite yıllarını konuşabilirsiniz. Bir yemek planı yapabilirsiniz ve sevdiklerinizle yemek yiyebilirsiniz.

rüyada sevgili görmek2

Rüyada Sevgili ile Vakit Geçirmek

Rüyada sevgili ile vakit geçirmek, aşık olmak olarak yorumlanır. Rüyada sevgilisiyle güzel vakit geçirdiğini gören kişi yoğun duygular içine girebilir. Tüm duyguların yoğun olduğuna işaret eder. Kıskançlık duygusu, aşk, sevgi, merhamet, acı, hüzün gibi birçok duygu sizi ele geçirebilir. Hiç ağlamayan biri bu dönemde çok küçük bir olayda göz yaşı dökebilir ve kendine şaşırabilir.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Rüyada sevgiliden ayrılmak, kırgınlıklar olarak yorumlanır. Kişi kırgınlıklar yaşayabilir. Alıngan olacağınız bir döneme girebilirsiniz. Alıngan tavrınızdan dolayı birilerine kırılabilirsiniz ve o kişiden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Rüyada Tanımadığın Biri ile Sevgili Olmak

Rüyada hiç tanımadığınız biri ile sevgili olduğunuzu görmek, kısa bir süre içerisinde büyük bir aşk yaşayacağınızın ve sonunun evlilikle taçlanacağının göstergesi olabilir.

Rüyada Sevgili ile Kavga Etmek

Rüyada sevgili ile kavga etmek, insanlarla olan ilişkilerinizin karmaşık bir hale geleceğinin habercisidir. Gerçek hayattaki sevgiliyi rüyada görmek, büyük bir özlem duyduğunuzun göstergesidir. Aynı zamanda sevgili sembolü, çoğu zaman doğru yolu bulma, ilim ve irfan sahibi olma anlamına da gelmektedir.

Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

Rüyada sevgiliden ayrılmak, yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da başkalarının kendisi hakkındaki gerçek düşüncelerini öğrenebilir. Bu rüyayı gören kişi ikili ilişkilerinde dikkat etmelidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git