Sevdiğin Kadını Görmek

Sevdiğin Kadını Görmek
2 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 4.272 kez okundu.

Rüyada sevdiğin kadını görmek gelecek bir paraya işarettir. Bir yerden gelmesi beklenen fakat çeşitli nedenlerle gelmesi geciken bir paranın nihayet elinize ulaşacağı anlamına gelmektedir.

sevdiğin kadını görmek

Rüyada Sevdiğin Kadına Sarılmak

Rüyada sevdiğin kadına sarılmak, yüz şekline göre de farklı şekillerde yorumlanabilir. Üzgün görmek onu ihmal ettiğiniz ve uzun zamandır mutsuz olduğunu fark edemediğiniz ona karşı biraz daha ilgili olmanız gerektiği anlamına gelir. Ona sürprizler yaparak mutlu edebilirsiniz. Yorgun görmek bazı konularda kendinizi artık yorgun ve yıpranmış hissettiğiniz ve bu durumların içinde kalmak konusunda ısrar ettiğiniz sürece kendinizi içinden çıkılmaz bir duruma sokacağınız anlamına gelir.

Rüyada Sevdiğin İle Ele Ele Olmak

Rüyada sevdiğin ile el ele olmak, birlikte büyük bir sorunun üstesinden gelmek, birbirinizden güç alarak karşınıza çıkan engelleri yenmek anlamına gelir. Başka bir adamla birlikte görürse bu almak istediği bir terfinin yada elde etmek istediği başarının bir başkası tarafından elde edileceği anlamına gelir. Uğruna çok çalıştığı çok mücadele ettiği bu başarının hak etmeyen biri tarafından alındığını görmek çok üzecek ve hayal kırıklığına uğratacaktır.

Hoş, kibar, anlayışlı tam bir beyefendi biriyle uzun süreli bir ilişkin görünüyor. Birbirinize sıkı sıkı bağlı gibisiniz. O kadar ortak noktanız var ki, birlikte iken zamanın nasıl geçtiğini siz bile anlayamıyorsunuz. Günden güne birbirinizle ilgili farklı ve yeni şeyler öğreniyorsunuz. Bu bey seninle evlenmeyi düşünüyor gibi, ancak senin ne tepki vereceğini pek kestiremiyor gibi görünüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git