Şemsiye

Şemsiye
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 880 kez okundu.

Rüyada şemsiye görmek, saltanata ermek olarak yorumlanır. Rüyada şemsiye gören kişi çevresi tarafından sevilir, sayılır, değer görür. Şemsiye değer görme anlamına gelmektedir. Rüyasında elinde şemsiye tutan kişi çevresinde takdir toplar. Bir olay karşısında verdiğiniz tepki, bir konu hakkındaki tutumunuz sizi bir anda gözde biri yapabilir. Bu dönemde  gözde olmanın tadını çıkarın ve bunu dönemi uzatmaya çalışın.

rüyada şemsiye görmek

Rüyada Şemsiye Tutmak

Rüyada şemsiye tutmak, bir mertebeye ulaşma olarak yorumlanır. İş yerinizde uzun zamandır  mertebe atlamak mı istiyorsunuz, işte bu dönemde bu mümkün. Kendinizi daha iyi göstermelisiniz. İşinize yoğunlaşıp kapasitenizi patronunuza kanıtlamalısınız. Bunu fark eden patron size mutlaka hak edeceğinizi verecektir.

Rüyada Şemsiye Açmak

Rüyada şemsiye açmak, saygın kişiler ile birlikte vakit geçirme olarak yorumlanabilir. Kişi saygın biri ile vakit geçirir, muhabbet eder. Sizin değer verdiğiniz biri ile vakit geçirme fırsatı yakalayacaksınız. Bu sizin için çok zevkli bir vakit olacak. Bu kişi sevdiğiniz bir yazar olabilir, okuldan bir öğretmeniniz olabilir, sevdiğiniz bir büyüğünüz olabilir. Onu dinleyecek ve muhabbetinden güzel çıkarımlar yapacaksınız. Ayrıca kişi, etrafındaki kötülüklerden, iki yüzlü insanlardan, yalan ve dolanlardan uzak durmak istiyor demektir. Bu rüya, aynı zamanda bir uyarı niteliği taşır. Etrafınızda sizin kötülüğünüzü isteyen ve bunun için çaba sarf eden kişilerin olduğunun göstergesidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git