Şahin

Şahin
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 822 kez okundu.

Rüyada şahin görmek, mal, kısmet, mülk olarak yorumlanır. Şahin gören kişi  bir mala sahip olabilir. Uzun zamandır almak istediği bir malı alabilir. Aynı zamanda bir kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında şahin gören kişi eğer bekar biriyse hayırlı biri ile tanışacaktır. Kısmeti ayağına kadar gelecektir ona da sadece fark etmek kalacaktır. Rüyada şahin gören kişi bir ev ya da bir araba satın olabilir.

rüyada şahin

Rüyada Şahinin Uçtuğunu Görmek

Rüyada şahinin uçtuğunu görmek, evlat olarak yorumlanır. Kişi evladıyla ilgili konulara yoğunlaşır. Aynı zamanda kişi evladıyla bol bol vakit geçirir. Eğer evladınız yoksa yakın zamanda evlat sahibi olabilirsiniz ya da evlat sahibi olma isteği de duyabilirsiniz. Evladı olanlar evlatlarının eğitimiyle, sağlığıyla, dersleriyle ilgilenebilirler ve onlara bu konuda yardımcı olabilirler.

Rüyada Şahinin Saldırması

Rüyada şahinin saldırması, şahin sembolü, yönetici olarak yorumlanabilir. Kişi patronuyla alakalı konulara yoğunlaşabilir. Patronuyla bir seyahate gidebilir. Bir işle alakalı toplantı yapabilir. Bir konu üzerinde fikir alışverişi yapılabilir. Bu dönemde patronla iyi ilişkiler kurulması gerekir. Şahin gören kişi için, güçlenecek ve kendisinden mertebece yüksek olan birisinden bir destek görecek demektir. Ölü şahin ise, kişi güç ve itibar kaybedecek demektir. Ayrıca kişi, çalıştığı işte başarıyı yakalayıp hayalini kurduğu düzeye ulaşacak ve kendi ekonomik özgürlüğünü sağlayacak demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git