Otel

Otel
14 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.285 kez okundu.

Rüyada otel görmek, uzun bir yolculuğa gitmek olarak yorumlanır. Otel gören kişi uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Bir dönemdir ertelediğiniz işlere yoğunlaşabilir ve bununla alakalı iş seyahatleri yapabilirsiniz. Eğer gören kişi öğrenciyse eğitim için farklı bir ülkeye eğitim amaçlı gidebilir. Uzak bir yerde tanıdığınız varsa bu dönemde onları ziyaret etmeyi düşünebilirsiniz. Seyahatlerin söz konusu olduğu bir döneme işaret eder.

rüyada otel

Rüyada Otele Gitmek

Rüyada otele gitmek, uzun süredir ertelen dinlenme olarak yorumlanır. Rüyada tek başına bir otele giden kişi kafa dinlemek için bu dönemde fırsat kollayabilir. Hiç kimseye haber vermeden bir yerde tatil yapabilir ve kafa dinleyebilir. Yalnızlığın ve iç dünyanın ön planda olduğu bir döneme girebilirsiniz. Otelde balkonda oturan kişi her şeyden kaçmak isteyecektir ve hayattan kopmak isteyecektir.

Rüyada Otelde Kalmak

Rüyada otelde kalmak, vefat olarak yorumlanır. Işığı yanmayan bir otel, hasta olan birinin vefat etmesi olarak yorumlanır. Uzun zamandır tedavi gören biri bu dönemde hayatını kaybedebilir. Otelden ayrıldığını gören kişi uzun zamandır uğraştığı hastalıktan kurtulacaktır. Hastalık dönemi bitecektir ve şifa bulacaktır. Zor günlerin geçmesi olarak yorumlanır. Yabancı biri ile kaldığını gören kişi ise, hayatında çok büyük gelgitler ve kararsızlıklar yaşayacak demektir. Aynı zamanda bu rüyanın görüldüğü şekline göre farklı anlamlar kazanır. Rüyasında otelin yandığını gören bir kişinin gelecek hayallerini tekrardan gözden geçirmesi gerekir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git