Ot

Ot
15 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.430 kez okundu.

Rüyada ot görmek, mal edinmek olarak yorumlanır. Kişi bir mal sahibi olacaktır. Uzun zamandır planladığınız bir ev ya da araba alma planınız varsa bu dönemde alabilirsiniz. Rüyada ot gören kişi evine bazı eşyalar alabilir. Değiştirmeyi düşündüğünüz eşyalar varsa bu dönemde değiştirebilirsiniz. Alış veriş yapacağınız bir döneme işaret eder. Yeni bir mal edinmeyi temsil eder.

rüyada ot

Rüyada Ot Biçmek

Rüyada ot biçmek, mal kaybı olarak yorumlanır. Evde kullandığınız bir eşya bozulabilir, kırılabilir. Arabanız varsa arıza çıkarabilir. Ayrıca kişi maddi olarak zarara uğrayacak demektir.. İş ile alakalı konularda elinizden para çıkabilir. Doğru adımlar atmakta fayda var.

Rüyada Ot Yolmak

Rüyada ot yolmak, yönetme olarak yorumlanabilir. Biçip kucağında tutan kişi tüm kaybettiklerini kazanca çevirebilir. Doğru bir strateji ile bu mal kaybı durumunu olumlu yöne çekebilir. Doğru adımlar ve kararlar verilir ise bu durumdan fayda sağlanabilir. Kucaklayan kişi bazı sıkıntıları akılcı yollarla atlatacaktır. Zararlı ise etrafında bulunan kötü niyetli insanlar var demektir. Aynı zamanda bunu gören kişinin uzun zamandır görmediği birinden alacağı bir haber canını sıkabilir. Bakımsız otlarla dolu bir bahçe gören bir kişi, yanlış bilgilerle kendisini aldatan kişilerin tuzağına düşebilir ve bu kişi uzun bir süre kendini toparlamak için uğraşabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git