Felç Olmak

Felç Olmak
3 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 674 kez okundu.

Rüyada felç olmak, çok çeşitli tabirler yapılmakla birlikte bu rüya pek hayra yorulmaz. Bununla birlikte görülen rüyaya göre hayra da yorulabilir. Organa ve uzva göre yapılan yorum değişiklik gösterebilir. El veya kol gibi uzuvlar olarak yapılan yorumlar yardım ve iyilik doğrultusunda yaptığı işlerdeki imkânlarının azalacağı doğrultusundadır.

rüyada felç

Rüyada Felçli Birini Görmek

Rüyada felçli birini görmek, kişinin günahtan kaçındığına veya kaçınması gerektiğine, hayır yapması gerektiğine, önceki günahları telafi edecek işlere yönelmesine, zorlukların sona ereceğine, sıkıntılı olayların son bulacağına, üzüntüden kurtulup huzur ve mutluluğa ereceğine, hayırlı olan işlere yönelip başarıya ulaşacağına işaret edilir.  Eğer kişi beyin felci olduğunu görüyor ise hafıza konusunda sıkıntılar yaşayacağına, din konusunda bir rüya gören ise gıybet ve dedikodu gibi kötü alışkanlıklardan kurtulması gerektiği şeklinde tabir edilmektedir.  Ayrıca kişinin ibadet ve zikir konularından uzaklaştığına işaret edilir. Bu konulara daha çok ağılık vermesi gerekir. Herhangi bir konuda sonunun kişinin hayal ettiği veya istediği gibi olmayacağına işaret edilir.

Rüyada Felçten Kurtulmak

Rüyada felçten kurtulmak, bazı tabirlerde rüyanın dikkatlice analiz edilip tabirinin ona göre yapılması gerekir. Genel olarak yapılan tabir, kişinin olaylar karşısında kalacağı bir çaresizlik ve olay şartlarında beklenmedik bir değişikliğe girmek söz konusu olabilir. Rüyayı gören kişi hayatında yaşadığı ve yaşayacağı olaylara ve kişilere son derece dikkat etmelidir.  Bir yandan iyi amele güzel işlere işaret edilse de, bela ve musibet olarak da tabir edilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git