Çizme

Çizme
22 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 927 kez okundu.

Rüyada çizme görmek, eğer düzgün ve temizse hayırlı bir kısmetin sizi beklediğini ve güzel günlerin yaklaştığını, maddi ve manevi olarak rahatlayacağınız bir dönemin içerisine girebileceğinizi göstermektedir. Uzun bir süredir üzerinde uğraştığınız bir işin nihayetinde güzel sonuçlanacağına delalettir. Birinin sevgilinizi elinizden alacağına işaret eder. Sağlığınızın bozulacağına ve zor günler yaşayacağınıza delalettir. Aynı zamanda olumlu bir haber alabilir ya da işlerinizi yoluna koyabilirsiniz.

rüyada çizme

Rüyada Yırtık Çizme Görmek

Rüyada yırtık çizme görmek, ayağınızı sıktığını ya da küçük ise iyiye yorulmaz. Bir seyahate çıkacağınızın habercisidir. Kısa bir zamanda yeni bir iş teklifi alacağınızın hatta içinde bulunduğunuz işte emin adımlarla ileri ki mevkilere doğru yürüyeceğinizin habercisidir. Birinden önemli bir yardım alacak demektir. Zor bir döneme gireceğinizin  ve sıkıntı dolu günlerin sizi beklediğinin göstergesidir. Yağmurda ıslanmış görmek; ani bir gelir artışı ya da yeni bir mülk sahibi olabileceğinize işaret eder. Rüyada görülen durumuna bağlı olarak seyahate çıkılacağının, yeni bir işe başlangıcın ya da sıkıntılı ve zor günlerin yaklaştığını gösterebilir.

İçini aydınlatacak adeta feraha kavuşacağın günler çok yakın görünüyor. Arkadaşlarınla birlikte gittiğiniz bir gezide oldukça eğlenceli zamanlar geçirmişsiniz. Farkında değilsin ama arkadaşlarınla birlikte olmak sana çok moral veriyor. Onlarla birlikte daha fazla vakit geçirmen seni bu kasvetli günlerden daha kolay çıkaracak. Hoş bir teklifle karşılaşabilirsin, hemen tepki göstermeden önce biraz düşün.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git