Cinsi Münasebete Girmek

Cinsi Münasebete Girmek
1 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 889 kez okundu.

Rüyada cinsi münasebete girmek, kişinin sevdiği ile ilgili birlikte planladığı tüm hayallerin gerçekleşeceğine ve yakın zamanda tanımadığı bir kişinin karşısına çıkacağına işaret eder. Bu kişi hayatınızda bir takım sorunlara yol açabilir fakat rakibiniz karşısında ezici bir galibiyet alacaksınız. Rüyada ters olarak ilişkiye girmek, kişinin üzüleceğine ve maddi açıdan sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Mal ve mülk kayıpları da olabilir. Eğer rüyayı gören bir kadın ise içerisinde bulunduğu sıkıntılı durumu rahat bir şekilde sevdiği kişi ile birlikte atlatacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören bir erkek ise bu dönemi hafif sıkıntılarla atlatacağına yorumlanır.

ruyada-cinsi-munasebet

Rüyada cinsi münasebete girmek, güzel olaylar ile karşılaşabileceğinize ve keyfinizin yerine gelebileceğine işaret eder. Aynı zamanda sevdiğiniz kişiye olan bağlılığınızı ve sevgi gücünüzü de temsil etmektedir. Kesinlikle ilişkinizde hassas olmalı ve herhangi bir hata yaparak sevdiğiniz kişiyi üzmemelisiniz aksi halde beklenmedik sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı yorumlara göre yakın bir zaman içerisinde erkek evlat sahibi olacağına ve bu evladın ülkeye birçok hayrı olacağına yorumlanır.

Rüyada Erkek Erkeğe Cinsi Münasebete girmek

Rüyada erkek erkeğe cinsi münasebete girmek, yanlış bir yolda olduğunuzu ve içerisinde bulunduğunuz durumdan bir an önce kurtularak yaptığınız yanlışlara tekrar düşmemeniz konusunda büyük bir uyarıdır. Bir an önce kendinizi toparlayarak hayatınıza devam etmeniz gerektiğine vurgu yapmaktadır. Yapanları görmek, zinaya doğru gittiğinizi ve saptığınız yanlış yoldan biran önce tövbe ederek inancınıza sarılmanız gerektiğine yorumlanır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git