Bira

Bira
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 820 kez okundu.

Rüyada bira görmek, düşman olarak yorumlanır. Kişi bir düşman ile uğramak zorunda kalacaktır. Sizi sevmeyen, sizi kıskanan biri size düşmanlık yapacaktır. Eğer düşmanınız iş ortamında ise iş ortamında sizin başarısız olmanız için adımlar atabilir. Eğer sizin mutluluğunuzu kıskanan biri varsa  mutluluğunuzu bozacak adımlar atabilir.

rüyada bira

Rüyada Bira İçmek

Rüyada bira içmek, ihanet anlamına gelir. Kişi bir kişi tarafından aldatılabilir. Bu hayatınızda özel biri olabileceği gibi iş ortamından biri de olabilir. Güvendiğiniz insanlardan bu dönemden ihanet görebilirsiniz. Eğer kişi bol bol içtiğini görüyorsa, birkaç kez aldatıldığını öğrenebilir. Bu aldatılma iş ortamında dolandırılmak olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Bira İçen Birini Görmek

Rüyada bira içen birini görmek, haram para olarak yorumlanır. Kişi haram mala bulaşabilir. İş ortamında haram paradan yiyebilir. Hakkınız olmayan paradan uzak durmaya çalışmanız gerekir. İsteyerek ya da istemeyerek haram mala, paraya bulaşabilirsiniz. Haram malın gündemde olacağına işaret eder. Çoğu zaman haram mala el uzatacağınızı ve aklınızı çelecek yanlış olaylara aldanacağınızı gösterir. Bu rüya bir uyarı niteliği de taşır. Bunu gören bir kişi, etrafındaki insanların gerçek niyetlerinin ne olduğunu iyi tasnif etmeli ve kendisine zarar verebilecek tüm kişilerden uzak durmalıdır. Sizi üzecek olaylar yaşayabileceğinizi de gösterir. Aynı zamanda kişi yanlış bir yolda demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git