Ayran Yapmak

Ayran Yapmak
11 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 931 kez okundu.

Rüyada ayran yapmak görmek, yoğurttan yapıldığı için hayırlara vesile olunacak bir geliri ifade ederken içine su katılmasından dolayı helale haram katılacağının bir işaretidir. Helal mala haram karışması için vesile olmanın kişi için pek hayırlı sonuçlar elde etmeyeceğini, fakat bunun bir uyarı niteliğinde rüya olduğunu ifade etmek yerinde olur. Genel hayra yorumlanmasında fayda vardır. Yapılışı, ikram edilmesi, içilmesi, tadı, dökülmesi, alınması, satılması ve rüyada başka kişilerinde yer alması rüyanın farklı şekillerde yorumlanmasına sebep olur.

rüyada ayran yapmak
Rüyada ayran yapmak, islami açıdan oldukça iyi şekilde yorumlanır. Hastalıktan sonra şifaya, zorluktan sonraki feraha, kavuşulan huzurdur. Yapmak ve onu gelen misafirlere ikram etmek ekmeğini bölüşmeye sadaka vermeye, yaparken döktürmek, kazanılan mala haram karıştırılmasına ve bunun kişiden bir şekilde çıkacağına dikkat etmesi gerektiğini ifade eden uyarı mahiyetinde bir rüyadır.

Rüyada Yayıkta Ayran Yapmak

Rüyada yayıkta ayran yapmak, çekilen sıkıntılardan bir şekilde kurtlanacağı ve yakında ferah bir yaşama kavuşacağının müjdecisidir. Çalışmalarının karşılığını fazlası ile alarak yeni bir düzen yeni bir yaşam içine gireceği fakat burada doğru kararlar vermesi ve dengeyi tutturmasının faydası olacağı şeklinde yorumlanır. Şu sıralar kafanı meşgul eden birtakım sorunların var gibi gözüküyor. Bu sorunları sürekli düşünmekten uykuların kaçar hale gelmiş. Özellikle son birkaç haftadır uykusuzluk sorunu yaşıyor gibisin. Bu durum sende asabiyete de neden olmuş gibi… Senin bu sinirli halinden eşin, çocukların ve iş arkadaşların sürekli kaçıp duruyor bilesin. Uykusuzluk sorununla ilgili destek alman gerekebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git