Ayakkabı

Ayakkabı
22 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.403 kez okundu.

Rüyada ayakkabı görmek, zenginliğe bolluğa ve berekete işaret ederken şık, parlak ve temiz ise güzel bir geleceğin, hayırlı bir işin yakın bir zaman içerisinde başaracağınız bir iş sonucu büyük bir başarı yakalayıp varlığınızın artacağını gösterir.

rüyada ayakkabı görmek

Rüyada ayakkabı görmek, genellikle iyi bir gelire, zenginliğe ve başarı ile sonuçlanacak bir işe işaret eder. Rüya sahibinin varlığında bir eksilme yaşanacağına ve maddi zarara uğrayacağına yorulmaktadır. Yakın çevrenizde bir cinayet işleneceğini ve sizin de bu olayı duyacağınızı gösterir. Sıkıntı, üzüntü, dert ve zor günlere delalettir.

Rüyada Eski Ayakkabı Görmek

Rüyada eski ayakkabı görmek, genellikle kişinin varlığı ile yaşayacağı değişmelere işaret etmektedir. Bu yüzden güzel, eski, yeni, yırtık ya da küçük olması kişinin mal varlığında yaşayacağı değişmelere ve kazancının ne yönde olacağına işaret eder. Üstesinden gelmekte zorlanacağınız bir iş ile karşılaşacağınızı gösterir. Bazen de güzel ve bol kazançlı bir işe adım atacağınızı gösterir. Kişi, hayatında sıkıntıya düşebilir ve maddi zorluklar çekebileceği bir dönemin içerisine girebilir. Rüya sahibinin sıkıntılı ve zor günler yaşayacağının göstergesidir. Günah işleyeceğinizi ya da kötü bir şey yapacağınızı gösterir. Ün peşinde koşmanın size büyük zarar vereceğinin göstergesidir.

Duygusal anlamda çalkantılı bir dönemden geçiyorsun. Söylediği ile niyeti farklı olan bir kişi bu kötü durumu daha da körüklüyor ve daha fazla üzülmene sebep oluyor. Eğer bu kişiyi hayatından tamamen çıkarmazsan sıkıntılarını atman çok uzun zaman alacak. Geleceğin için bolluk ve mutluluk çanları çalıyor. Çok hayırlı bir dönem seni bekliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git