Ayak Tırnağı

Ayak Tırnağı
9 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.074 kez okundu.

Rüyada ayak tırnağı görmek, sizler için uzun süreli bir yol görüleceği ve sizler bir aksilik ile karşılaşacak olduğunuz için de bunu ertelemek zorunda kalacağınızı da sizlere haber vermektedir. Sizler bu sıralar bir iş için de bu seyahate sahip olacağınız için aile durumlarının da ayarlamayı unutmayıp yoksa bu karşınıza çıkan aksilik ile de hayatınızı tersine de döndürebileceğinizi gösterecektir.

rüyada ayak tırnağı

Rüyada Ayak Tırnağının Uzaması

Rüyada ayak tırnağının uzaması, kısa süreli dertler ile uğraşmış olacağınızı da göstermiş olacaktır. Eğer sizler kendinizi biraz daha toparlamak iseniz de kendinizi kötü bir sürecin içinde bulabileceğiniz de göstermektedir. Sizlerin maddi anlamda ya da manevi anlamda içerisinde bulunduğunuz bu durumu da sadece kendiniz de yaratıyor olduğunuz için de yine düzeltmek de sizlerin elinde olan bir durum olduğu için de sizlerin son zamanlarınızda da iyi bir şekilde de değerlendirmeniz de gerekmektedir. Eğer böyle bir durum içerisinde olduğunuz gerçekten uzun süre fark etmez iseniz sizler için de pek hayırlı sonuçlar da göstermeyeceğini de bilmelisiniz.

Acılar insanı olgunlaştırır, senin de yaşadığın bazı tatsız olaylar hayatının dönüm noktası olmuş, seni olgunlaştırmış gösteriyor. Her ne kadar yalnız kalmaktan keyif alsan da, gençliğinin tadını çıkarmalısın. Önünde yaşanacak nice uzun yıllar var, bu yılların yalnız geçmeyeceğini sen de biliyorsun. Kendi dünyandan sıyrılıp, dışarı açılmanın tam sırası… Spor da bu sancılı süreci atlatman da sana çok yardımcı olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git