Armut Toplamak

Armut Toplamak
24 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 569 kez okundu.

Rüyada armut toplamak, özellikle iş yaşamında veyahut maddi konularda kendisi küçük ama hayatınıza etkisi çok büyük olacak bir yardım alacağınızı göstermektedir. Bu yardım sonrasında tüm sıkıntılarınızdan kurtulacak ve hayırlısı ile mutluluk ve huzura kavuşacaksınız demektir. Sayısı ne kadar çok ise, alacağınız yardım da o denli büyük olacaktır.

ruyada-armut-toplamak

Rüyada Olgunlaşmamış Armut Toplamak

Rüyada olgunlaşmamış armut toplamak, kişinin sağlığı ile ilgili bir takım problemler yaşayabilir. Ancak bu hususta endişe etmeye gerek yoktur, çünkü rüya sahibinin atlatacağı hastalık kısa süreli ve geçici olacaktır. Mevsimi olmadığı halde topladığını ve sonrasında yediğini gören kimse, yasal olmayan yollara başvuracak ve birtakım işler yapacak demektir. Yapacağı bu işler neticesinde haram olarak para kazanacaktır. Her ne kadar haram paraya işaret ediyor olsa da bazı ulemalara göre yanlış evlilikler ya da gönül işlerine düşerek yaşanılan zaman kaybı olarak da ifade edilmektedir. Bunun aksine armutlar sarı ve olgunlaşmış ise çok büyük bir maddi gelir elde edecek demektir.

Uzun süredir boş olan gönlünü artık birilerine açmayı düşünüyor gibisin. Arkadaşlarınızla katıldığınız bir gezi veya davet esnasında hoş biriyle tanışacaksın. İlk zamanlar arkadaşça olan duygularınız zamanla aşka dönüşecek gibi görünüyor. Eline bir miktar para geçebilir, hemen harcamak yerine bir müddet bekletsen iyi edersin. Ailenden alacağın bir habere çok fazla sevineceksin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git