Akvaryumda Balık

Akvaryumda Balık
23 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 822 kez okundu.

Rüyada akvaryumda balık görmek, hayırlı işlere, bolluğa, sevince, aile den size yüklü miktarda para, ev, değerli eşya gibi maddiyatın size verileceğidir. Başlı başına rüya da görüldüğün de hayra yorumlanır. Balığın suyun için de olması özellikle kişinin yakın zaman da alacağı haberlerin bu haberlerin onu maddi ve manevi olarak mutlu edeceğine dalalet etmektedir. Eğer akvaryum da su varsa ve su temiz, berrak ise olumlu şeylere, olaylara yorumlanır ama akvaryum da su yoksa sadece balık var ise yakın zaman da sizi mutsuz edecek bir olayla karşılaşacağınızı haber vermektedir.

rüyada akvaryumda balık

Rüyada Akvaryumda Ölü Balık Görmek

Rüyada akvaryumda ölü balık görmek, ellinize de değer verdiğiniz maddi ve ya maneviyat yönün de size kısa bir süreliğine mutsuz edecek olayların yapabileceğinize işaret eder. Maddi olarak mutluluğa dalalet eder. Yakın çevrenizden size yüklü bir para geleceği ve ya beklemediğiniz birin de size para maddi değer de bir hediye verileceğidir. Akvaryumdaki balığın yakın zaman da size mutluluk vereceğidir.

Yakınlarından birisi senden yardım bekliyor, yapacağın bu yardım onu çok mutlu edecek. Tazecik yeni başlayan bir ilişkin görünüyor. Şu sıralar aşkı doruklarda yaşıyorsunuz, oldukça mutlu ve keyiflisiniz. Katılacağınız bir tur gezisinde birbirinizi daha iyi tanıma fırsatı bulacaksınız. Bu geziden bir sürü keyifli anılarla döneceksiniz. Bu geziye gidip gitmeme konusunda kararsız gibisin, ancak gitmen senin için hayırlı olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git